Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

Mene pa zanima,če se da na netu naročit in vidt kak cenejši ror npr. arrow,leovinci,gianelli,jollymoto :whistle:

am ti bi mogu malo bolj razločno napisat kaj hočš... ker na tole ti lohk rečem samo :" ja se da" kar pa pomojem nočš slišat :)

predvidevam da kupuješ drug ror za tzr ko, zanimajo te pa pač teli... po lastnih izkušnjah ti povem, da že dobit kateregakoli za kakršno koli ceno ni lahka zadeva... kaj šele da bi gledov na cene... pokličeš uvoznike za gianelli, arrow, leovinci, (za jollyja jih se mi zdi da ni) in jih prašaš če se to da... drgač pa tud sam ne veš kaj bi rad... arrow pa giannelli sta tukej dosti ugodna, jolly je 2x dražji :) , medtem ko leovince ne vem če sploh dela za take motorje auspuh (sm 90% da jih ne) ... najbol se ti splača giannelli ali pa arrow... kje ga dobit je pa na tebi, samo ti povem da ni lahko, sam sm čakov giannelli krivino 4 mesce (na srečo med zimo) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam že naročen gianelli :naughty: zanima me,če je potem treba kj naštelati zrak zaradi drugega izpuha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš to vidu pol, ampak vrjetno bi blo fajn dt večjo dizo pa iglo mal dvignt :whistle: Z airboxam pa ne vem kako je, mogoče bi blo tud fajn ga mal odpret...

sej to vidš pol, a ti dobr laufa al bl za en kurc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam že naročen gianelli :naughty: zanima me,če je potem treba kj naštelati zrak zaradi drugega izpuha :whistle:

malo večjo dizo pa fergi naštelat ja

tk ko je fingi reku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko kdo pove kje se prodajajo dušilci za na avspuh - TZR 125R '93 in pa če gre kakšen drug dušilec na serijski izpuh brez predelav? Če ja, kateri in kje bi to lahko kupil?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem da nikjer vec, mogoce na geiwiz.de

degac pa preglej pstale 125ke ce majo podobne lonce al pa vsaj sraufe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no torej, odloču sem se da motor popolnoma obnovim (v večini) in sedaj ne vem kam bi lahko dal na novo nikasilat cilinder (ali pa ga prevlečt s hard chrome (v cilindru je pa puša sedaj, saj je očitno motor že ribnil)

kam bi lahko to dal narest in kaj je biljše - kaj se mi bolj splača in kaj je ceneje

če pa ima kdo dober rabljen cilinder za tzr 125-r ( motor 4DL ) pa nej pove (ZS ali mail)

p.s.: če je to tako drago, da se mi ne splača, koliko pride kit za ta motor in kateri paše gor - če bi se dal kkšne linke nalepit bi bil najbolj vesel

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če maš zdej pušo notr, lahko samo brusiš, če se dobi tok velk bat še.

Nikasila na pušo ne morš dajt če se ne motm. Te pa pride ta, nanos nikasila okol 200€. Nov komplet, cilindr pa bat pa 400€. Kit pa tud tm nekje.

Hartkrom ne vem če pametno dajt namesto nikasila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, lej, gus ma malenkost večji trenje kot pa nikasil, zato se motor ne navije tok z veseljam, pa tud mal bl se greje.

Sam, moje mnenje je da ni nevarnosti da bi ti zaribou lih zarad tega... (to je bl pr skutrjih, k se grejo na obrate, pr motorjih tega jest še nism zasledu da bi kje pisalo kok kkšn zdrži)

Je pa tko, bl k se bo vrtel, večja je možnost da zariba, pa ni važno a je nikasil al gus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ponovn problem mam in sicer, špula mi ne daje iskre - da jo vsake 20 obratov, pa še takrat je bol švoh.. Ali ima kdo delujočo špulo za prodat? Je pa to tzr 125R letnik 93

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ima TZR? Platine al CDI? Če ima platine poglej če je v tem problem.

Ups. Too late.

Važn da si zrihtal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no, motor laufa lepo, po generalki je motor zalaufou takoj ko je dubu bencin, zdej je v fazi da se ulaufa (500km+) se vam pa najlepše zahvaljujem za vso pomoč in odgovore. Motorju manka še nova sprednja guma (je že naročena) in pa vetrobranska šipca. Zgleda pa takole:

tzrls01ra1.jpg

tzrls02mf3.jpg

Iščem pa še nalepke 'YAMAHA' in sicer 6 majhnih črnih in 2 večje bele + 2 logotipa 'Yamaha' za na rezervoar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O hudo, res lepo narejeno :worship:

Pol se pa na kkšnmu racelandu vidmo :naughty: hehe :D

Edino kar bi jest še naredu, mogoče, je prestavil zadnjo luč ke notr zadi k maš že narjen za to al kaj je tista vboklina?

A si iz okolice kranja ti? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisem iz okolice kranja, tam sem kupil motor, pa je tablca ostala, sem pa iz okolice grosuplja. luč je na originalnem mestu tam ker je pa vboklina pa pride nalepka yamaha, zadaj je pa prtlažnik, je zelo velik in ga nebom nič spreminjal, tudi jaz sem mislil dat luč tja ker je vboklona, pa sem se že navadil.

Popravljeno . Popravil ps_tunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nisem iz okolice kranja, tam sem kupil motor, pa je tablca ostala, sem pa iz okolice grosuplja. luč je na originalnem mestu tam ker je pa vboklina pa pride nalepka yamaha, zadaj je pa prtlažnik, je zelo velik in ga nebom nič spreminjal, tudi jaz sem mislil dat luč tja ker je vboklona, pa sem se že navadil.

iz kje točn si?? drgač pa kr lepo zrihtu motor :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče potem ti eden tistih, ki se ponoči s skuterji gor pa dol brez luči naganjajo.

Če ne prej, potem upam, da se boste zamislil, ko bo kdo koga sklatil s ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse pohvale,res lepa grafika, čist v stilu starih dirkalnih časov :worship:

Jaz bi mogoče dal edino bele ali rumene obrebe na feltnah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nism jest tisti, jest nikol nism mel skuterja :D ga pa poznam, motor je bil Runner 180, pa najbrš je po zadni gumi letu ane?

Drugače pa hvala za pohvale, robove sem dal pa rdeče glih zarad tega, da se opazijo (so bolj upadljivi kot rumeni ali beli)

Popravljeno . Popravil ps_tunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!