Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

kupim levo držalo za stopalko za yamaho tzr 125 letnik 96. če ga kdo ima in ga proda naj mi prosim napiše, al pa če kdo ve za koga k bi ga meu in prodajal. oziro,ma če ma kdo yamaho trr k jo prdaja po delih. lp rlosting

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao ej ko me ni blo predučirišnem na forumu, pa nism vidu da si mel učiri cajt...ija ne, tta steklena vlakna pa smolo bi blo res fajn dobit, pa potem neki skup zrihtat, hehe prakso pridobil ija;), no dej ko boš mel kej lufta, se kr sem oglas pa se lahka fiksno zmenma za use, stransko plastiko, bi že lahka dobil u pondelek, sam me mal keš jebe, tak da bo vrjetn okol petka prišla:D (nasledn tedn).

Heh, glede luči ja:S...to je problem, kr sm se pozanimu mal, pa so baje ful drage, Smolek je reku da pride okol 100/150€ sam pomoje tulk s5 ni, sam možn je pa use

Ogledala pa bi blo tut fajn da bi bla lepa ija:), glede žmigovcov pa ma Beni ena dva majhna (belo,zelena) doma, pa se boma vrjetn z njim kej zmenla če nebo kake druge varjante.

Drgač pa, ti resno misliš mašine mejat :D :D :D :D ??? Hehe ja pošteno no :D :D :D :D ka vi mate dans koncert an??...Pridemo mogoč kej pogledat, fsm Zok pa se widmo,...ayde :D

Luči mam jst take k bi jih vi2 rada za 50 eu ti jih prodam ce te zanima.....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm bil v Celu v top motu, pa sm prašu kulk bi me pršila nova spredna maska, novi platika zamed stranskimima pa kompletna luč pa vizir za makso pa so mi naredl kao predračun 636,05€. :closedeyes: ..tulk pa sigurn ne dam na motor, tak da če ma kdo kako fajno idejo kak naprej mi nej prosim pove:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm bil v Celu v top motu, pa sm prašu kulk bi me pršila nova spredna maska, novi platika zamed stranskimima pa kompletna luč pa vizir za makso pa so mi naredl kao predračun 636,05€. :closedeyes: ..tulk pa sigurn ne dam na motor, tak da če ma kdo kako fajno idejo kak naprej mi nej prosim pove:

za 200€ se dobi komplet body-kit od 600takov, pa kupi nekaj takega, malo prirediš nosilce, kupiš luči na ebayu pa se voziš z r6 registrirano na 125ccm-ov :P :P pa te ziher pride ceneje kot pa 650€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma top moto je top moto...

rabljena roba + obnova, prides najcenej skoz. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOK PM sm ti napisu za koleno od fergazra 34!!! pa kr ignoreraš :BUA: :BUA:

ZOK PM sm ti napisu za koleno od fergazra 34!!! pa kr ignoreraš :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, pa res - cisto pozabu - zokomania@hotmail.com - me pa dostkrat ni gor...

...brez zamere... :whistle:

hm, se je ze kdo srecal s problemom ki ga ma moj bodoci svak? gre namrec za hudo zategovanje motorja na levo ob zaviranju... ...motor NI bil razbit, je pa stal nekaj mesecev, in v tem casu mu je semering na prednji vilici (mislim da desni) spustil olje, ampak semering je zdaj zamenjan (je nov, in tesni tako kot mora), kolicina olja je v obeh vilicah enaka, ampak problem ni izginil... ...any idea? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ce ne bremzas se ne obcuti nic neobicajnega, le ce bremzas... :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki disk je na levi strani?

kaj pa ce je nevem sfukan kej na disku al pa v batku pa v ploščicah? kksn kamnck umes pa ga zategne nikol neveš...

pa poglej zihr more bit kej na tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj naj bi kamenček zategnu celo kolo v eno stran :? ......po tvoji logiki bi to delalo pri vseh motorjih ki imajo samo en disk in pri vsakem zaviranju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, po moje more biti problem 100% v vilicah...jest bi rekel da ko se posedejo, se ena malenkostno bolj in zaradi tega pride do zavijanja :unsure: :unsure: (meni je zaradi tega guma krivo stala)

A olje je v obeh vilicah enako? Pa mogoče tist k sta zgorej ventilčka za zrak... bi se kej dal narest, sam ne vem kva že, je dolg od tega k sm se igrov, ampak pr meni je blo to to... k je ena vilca prišla niži k druga :krneki: sm pa v eni mal bl stisnu zrak, oz. ga mal vn spustu pa je blo bol :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mito vem da ma v eni vilici oljni blažilec, v drugi pa fedr

wtf?

tuki je v obeh vilicah enaka kolicina olja, obojne vilice dihtajo, zracnosti nimajo, optika je v redu... ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene znima ce bi se splacav nakup izuha gianelli za yamaho tzr 125,pa kok bi se poznal.post-14918-1181973038_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene znima ce bi se splacav nakup izuha gianelli za yamaho tzr 125,pa kok bi se poznal.post-14918-1181973038_thumb.jpg

Ja js mislim da se ti splača, kr sm ga sam mel na tzr-ki pa je zvok velik lepiši, bolši posepeški, tut pri končni semal pozna, tak da za moje pojme se ti ga splača uzet :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zijo!

imam en problem.. imam zaribano yamaho tzr125 letnik 1995. na cilindru pri izpušnem kanalu se je odrušil 1cm2, 1mm globoko in me zanima kje bi se dalo to pošvasat in nazaj spravit skupaj... slišal sem da so to delali v tomosu nevem pa kje bi se dalo danes to porihtat. novega se mi ne splača kupit ker bi dal več za cilinder kot sem dal za motor! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW!

LP!

sem nov tukaj nimam preveč izkušenj!

imam yamaho tzr 125 L.92 nov bat servis narejen naredil 650km ok nato pride menjava izpuha od cagive in nastane problem motor mi začne trokirati v vseh obratih svečka nova,uplinjač spucan,bencin ok,olje sintetika scotter 2T kai bi lahko še biu problem,če mi lahko kdo pomaga.

hvala!

post-16287-1182377455_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW!

LP!

sem nov tukaj nimam preveč izkušenj!

imam yamaho tzr 125 L.92 nov bat servis narejen naredil 650km ok nato pride menjava izpuha od cagive in nastane problem motor mi začne trokirati v vseh obratih svečka nova,uplinjač spucan,bencin ok,olje sintetika scotter 2T kai bi lahko še biu problem,če mi lahko kdo pomaga.

hvala!

prvo kot prvo olje menji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, da ti trokira v vseh obratih, to je pa zanimivo...frgazr je 100% za naštelat :rolleyes: Kako je pa s luknjo iz cilindra pa auspuha? a se lepo ujemata?

A ma to že tisti ventil pr izpušnmu kanalu al je brez? Kakšno maš pa barvo svečke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že štelaL RAVE VENTIL zanima me kako mora biti naštelan :whistle: ?

RAVE VENTIL majo SAMO RS-ke

ostali majo kak drug ventil ne pa rave :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo že štelaL RAVE VENTIL zanima me kako mora biti naštelan :whistle: ?

haha ti maš na tzr ki rave ventil al kaj :eek: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!