Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• antares

156

• Bela81

59

• ROBČEK

46

• INFINITI

35

Top Posters In This Topic

Popular Posts

99% vseh objav Robčka v tej temi; nekatere napade name je par moderatorjev pobrisalo. G. ali ga. Antares. A si ti kakšen Italijanski poslanec za DAINESE. Moram ti povedati, da so cene DAINESE

Ti pa se sam hvališ g. Antares. Same ZGODBICE so te

Dragi gospod FACOLIČ...t.i.ROBČEK!!!! 1. Dovolim si prekrstiti tvoj nik,ker si tudi ti mojega.Kajti moj je Bela in ne Bella,ko si ti napisal-pomota me jezi zaradi pomena!!!!! 2. nikdar več si ne d

Posted Images

10 minutes ago, sesir said:

Jz 180cm 72kg in 50 a tesno po meni!

Verjamem, ko sem imel še 70kg na 183cm višine sem pomerjal 50, pa so bili večinoma prekratki. Ne boš verjel, 2-3 cm razlike po višini pa ne najdeš prave velikosti. Tišči na kolenih ali pa na ramah, pri določenih modelih so pa hlačnice prekratke, se še ne motor ne spraviš, tako veže med nogami... 

pred 4 minutami, XTR pravi:

Verjamem, ko sem imel še 70kg na 183cm višine sem pomerjal 50, pa so bili večinoma prekratki. Ne boš verjel, 2-3 cm razlike po višini pa ne najdeš prave velikosti. Tišči na kolenih ali pa na ramah, pri določenih modelih so pa hlačnice prekratke, se še ne motor ne spraviš, tako veže med nogami... 

Vem,vem...zato,če si pameten iščeš firmo,ki ti paše in se v njej odlično počutiš...recimo jz zase Clover..no moram priznati,da sem se v Dainese od Valentina Rossija počutil odlično...sam nisem jz za pozerja...

Edited by sesir
  • 1 month later...

Ker sem zmerni optimist računam, da bo poletje vroče ... in si je zato potrebno omisliti malo bolj zračne zadeve za vožnjo - V As-u (Honda, Trzin) so držali besedo (saj jo itaq vedno) in dobavili Dainese Hyper Flux D-Dry. Hlače pa še "pridejo" .... .

Dainese-Hyper-Flux-D-Dry-Textiljacke-1654593_777_F_press.thumb.jpg.d962e403f11ebbfcacc02c474c4fc2c1.jpg       Dainese-Drake-Air-D-Dry-Textile-Pants-1674580_858_B_press.thumb.jpg.3d903510b1cd315a9c5cbb8bf1eb57d8.jpg

• 4 weeks later...
  • 9 months later...
On 14/02/2016 at 3:04 PM, Dark said:

Ferek, ne vem, če in kdaj bom "prvi srečnež z D-Air-om". K suknjiču je sicer mogoče obleči katere koli hlače. Vendar: hlače, ki bi po mojem okusu edine barvno sodile v komplet, v velikosti (št. 52), niso dobavljive. Dobavljive so perforirane, ki pa v hladnejših dneh niso uporabne...

Po najrazličnejših zapletih, sem končno kupil kombinezon Dainese Misano 1000. Zelo zadovoljen in upam, da sistema D Air ne bom nikoli uporabil...

Edited by Dark
  • Like 2
  • 7 months later...

Pozdravljeni,

Ker si moram kupiti nove rokavice, me zanima, če so rokavice Full Metal 6 vredne svojega denarja?

Trenutno je na FC-Moto 20 % popusta na vse izdelke s polno ceno, zato bi jih lahko dobil za 295,80 €.

Se splača?

Full Metal 6.jpg

Sam imam D1 Full Metal in že dve sezoni služijo svojemu namenu. Letos tudi stestirane po tleh kjer se jim ne pozna prav dosti in bodo služile še naprej. Sem jih pa dobil v Italiji iz 350 na 250€.

Lp, Samo

• 1 year later...

Kupujem dainese kombinezon in me zanima glede stevilke velik sem 175, 63 kg imam nagledanega d-air iz tujine rabljenega vendar ga nebi rad kupil da mi nebo prav? je pa stevilka 48

pred 5 urami, zore89 pravi:

Kupujem dainese kombinezon in me zanima glede stevilke velik sem 175, 63 kg imam nagledanega d-air iz tujine rabljenega vendar ga nebi rad kupil da mi nebo prav? je pa stevilka 48

na dainese spletni strani pri vsakem motoristicnem kombinezonu maš zraven tabelo, se ti točno piše kje se izmeriš in katero številko rabiš (boki, pas, rame, roke, noge, itd). bo najlažje in najbol sigurno.

https://www.dainese.com/row/en/motorbike/collections/d-air/tuono-d-air-leather-jacket-201D20019.html?dwvar_201D20019_color=BLACK-MATT%2FBLACK-MATT%2FWHITE&cgid=motorbike-collections-d-air#

nad zelenim gumbom add to cart imaš rdečega: size guide. klikni poscrolaj navzdol in imaš how to measure yourself, slikovna in besedilna navodila 😃 lažje skoraj nemore bit. poskusi pa najdit točno svoj model kombinezona ampak dvomim da se številke razlikujejo med modeli.

Edited by Shillien

jaz imam Daiense usnjen kombinezon 2 številko večje kot konfekcijsko, torej 52 namesto 48, pa imam kar hude probleme kaj vec kot dolgo spodnje perilo ter priloženo podlogo navleci. Predvsem mi je zadeva obupno tesna v podlaktih, bicepsih in joskah. One tabele ti povejo osnovne stvari, vsega pa ne.

Če ti kaj pomaga, sicer dvodelni, za 175 cm in 65 kg, jakna št.44, hlače 46. 

Mislim, da bi ti 48 moral biti prav, posebno, ker je rabljen, zato je verjetno že malo udelan.