Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

No da malo javim, kako kaj ta moja zadeva sedaj stoji: v četrtek dobim mejl od Paypala, da so primer zaprli in da niso mogli presoditi v mojo korist. Ker niso točno zapisali razloga za takšno odločitev sem včeraj poklical na Paypal in tam mi povejo, da poslan dokument ni potrjeval, da je zadeva dejansko ponaredek, ampak je podal samo mnenje prodajalca (seveda, ker to je bilo edino kar mi je prodajalec lahko oz. upal napisati). Torej ta dokument o mnenju prodajalca za njih sploh ni bil zadosten in tudi moje prepičevanje osebka na Paypalu, da sem ob prijavi kupca označil tudi "item not as described" in ne samo "fake item", mi jih ni uspelo prepričati, da bi upoštevali drug del dopisa, ki pa je potrjeval, da se prejeto sigurno ne sklada z opisanim, kar bi tudi moralo zadostovati za razrešitev primera v mojo korist ... Rekel je, da sem zadevo označil kot ponaredek in da to obravnavajo zelo resno in prioritetno in da se to mora razrešiti. In da edino kar mi še preostane je, da v 10 dneh od zaprtja primera pošljem pritožbo, ki pa mora vsebovati nek nov dokaz oz. dokument, ki bo pač potrjeval, da je zadeva ponaredek ... si mislim jao, kako naj sedaj pritiskam še na našega uvoznika, da rabim prav ta dokument od Daineseja do konca tega tedna, sicer res izgubim zadnjo možnost za zmago tega primera ... tako sem se že kar moral počasi sprijazniti, da zglda nič ne bom dosegel ...

Kot zadnjo opcijo sem ravno danes imel namen poklicati g. Boštjana v AC MB (ki je to zadevo predhodno tudi posredoval v Dainese) in ga vprašati, če že ima kakšne informacije, kdaj bi lahko Dainese dal kakšen odgovor glede tega in na veliko presenečenje me ravno v tistem trenutku pričaka Boštjanov mejl, v prilogi pa dopis iz Daineseja, ki je potrjeval, da je dotična podobleka res ponaredek in ne neka stara zaloga podobleke. In za vse tiste, ki ste dvomoli, da mi bo kdorkoli napisal potrdilo o pristnosti samo na podlagi slik, se lahko sedaj mirne vesti ugriznete v jezik :evilgrin: :xx: Načeloma sem jim tudi dal možnost, da jim obleko pošljem v fizičen pregled, ampak očitno so bile slike dovolj ...

No kakorkoli, pritožbo skupaj s tem dokumentom sem sedaj posredoval na Paypal in zahteval da zopet odprejo primer in sedaj presodijo v skladu z novimi dokazi. Pa počakajmo spet nekaj dni, da vidimo kaj bo Paypal sedaj presodil ...

Na koncu bi se pa rad, neglede na to, kako se bo zadeva sedaj dejansko razpletla, zahvalil vsem trem uradnim Dainese prodajalcim v Sloveniji :notworthy: (in seveda tudi tebi Bela81 in vsem ostalim tukaj na forumu, ki ste mi veliko pomagali :notworthy:), ki so kljub temu, da so mi sprva skoraj vsi dajali občutek, kot da mi ne morejo kaj veliko pomagati, očitno le potrudili pri pridobitvi tega dokumenta, ki je na mojo veliko srečo prišel še pravočasno, da ga lahko uporabim kot argument za pritožbo ... :yea1: Torej kupujte Dainese izdelke pri naših uradnih prodajalcih in si privarčujte takšne in drugačne zaplete, kot sem jih sam moral prestajati :kva1:

Sem vesela zate in za resnost prodajalca.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No kakorkoli, pritožbo skupaj s tem dokumentom sem sedaj posredoval na Paypal in zahteval da zopet odprejo primer in sedaj presodijo v skladu z novimi dokazi. Pa počakajmo spet nekaj dni, da vidimo kaj bo Paypal sedaj presodil ...

...

Dainese izdelke pri naših uradnih prodajalcih in si privarčujte takšne in drugačne zaplete, kot sem jih sam moral prestajati :kva1:

Nekaj dni je okoli - se je že kaj rešilo?

BTW, a zdaj samo še pri uradnih prodajalcih kupuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj dni je okoli - se je že kaj rešilo?

BTW, a zdaj samo še pri uradnih prodajalcih kupuješ?

Ja žal se zadeva ni razpletla v mojo korist oz. bolje rečeno pravično. Paypal sploh ni hotel upoštevati dokumenta od Daineseja, na njihovo odločitev sem se pritožil 3x in vedno so na paypal supportu imeli nek izgovore, 1x da na dokumentu ni bilo zadostnega kontakta (čeprav je bil), drugič spet da dokumenta nisem poslal pravočasno do 28.9. - tega sicer res nisem, ampak jaz sem ga poslal pač takoj, ko sem ga dobil in to je bilo 5.10. ... pa še rečeno mi je bilo na paypal supportu, da če dobim ustrezen dokument v 8 dneh po 28.9. , da se s tem dokumentom lahko pritožim ... Ja Paypal me je tokrat na veliko zafrknil. Strašno zanimivo mi je pa to, da je imela zgolj izjava prodajalca, da mi je poslal pač produkt v skladu z oglasom, zmagovito težo v nasprotju s kupom mojih dokumentov, slik, klicarjenj na paypal, tako da sem že resno začenjal razmišljati, da ima omenjeni prodajalec kakšnega "notranjega sodelavca" na Paypalu ... Kakorkoli, nimam več živcev se ubadati s to zadevo, edino če tukaj bere kdo od predstavnikov Daineseja: lahko vam pošljem tole podobleko (ki je jaz nimam za kaj imeti) skupaj z vso dokomentacijo, ki sem jo pridelal, in jo lahko pošljete v Dainese v Italijo, če jim mogoče kaj rabi v morebitnem postopku zoper tega prodajalca (ki se mi je sicer pohvalil, da je teh podoblek prodal že več in da se še noben ni pritoževal), če ta interes z njihove strani sploh obstaja, saj prodajalec dejansko oškoduje znamko Dainese in kupce .... sicer je zgodba zame zaključena. Hvala še 1x vsem, ki ste mi skušali pomagati!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja žal se zadeva ni razpletla v mojo korist oz. bolje rečeno pravično. Paypal sploh ni hotel upoštevati dokumenta od Daineseja, na njihovo odločitev sem se pritožil 3x in vedno so na paypal supportu imeli nek izgovore, 1x da na dokumentu ni bilo zadostnega kontakta (čeprav je bil), drugič spet da dokumenta nisem poslal pravočasno do 28.9. - tega sicer res nisem, ampak jaz sem ga poslal pač takoj, ko sem ga dobil in to je bilo 5.10. ... pa še rečeno mi je bilo na paypal supportu, da če dobim ustrezen dokument v 8 dneh po 28.9. , da se s tem dokumentom lahko pritožim ... Ja Paypal me je tokrat na veliko zafrknil. Strašno zanimivo mi je pa to, da je imela zgolj izjava prodajalca, da mi je poslal pač produkt v skladu z oglasom, zmagovito težo v nasprotju s kupom mojih dokumentov, slik, klicarjenj na paypal, tako da sem že resno začenjal razmišljati, da ima omenjeni prodajalec kakšnega "notranjega sodelavca" na Paypalu ... Kakorkoli, nimam več živcev se ubadati s to zadevo, edino če tukaj bere kdo od predstavnikov Daineseja: lahko vam pošljem tole podobleko (ki je jaz nimam za kaj imeti) skupaj z vso dokomentacijo, ki sem jo pridelal, in jo lahko pošljete v Dainese v Italijo, če jim mogoče kaj rabi v morebitnem postopku zoper tega prodajalca (ki se mi je sicer pohvalil, da je teh podoblek prodal že več in da se še noben ni pritoževal), če ta interes z njihove strani sploh obstaja, saj prodajalec dejansko oškoduje znamko Dainese in kupce .... sicer je zgodba zame zaključena. Hvala še 1x vsem, ki ste mi skušali pomagati!

OK paypal ima denar preko ampak kaj pa pritožba na ebay? mogoče ti ne vrnejo denarja ampak dobiš kako zadoščenje?

Al je paypal in ebay enako, se pravi pritožiš se enemu in velja za oboje.

Upam da si mu vsaj stisnil negatiovno oceno z celim opisom natega in zraven še opis ravnanja paypala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK paypal ima denar preko ampak kaj pa pritožba na ebay? mogoče ti ne vrnejo denarja ampak dobiš kako zadoščenje?

Al je paypal in ebay enako, se pravi pritožiš se enemu in velja za oboje.

Upam da si mu vsaj stisnil negatiovno oceno z celim opisom natega in zraven še opis ravnanja paypala.

Negativno oceno sem mu dal takoj, ko sem dobil dokument, ki je potrjeval moje domneve ... in to je tudi edina sankcija, če sploh, ki ga je doletela ...

Ni enako. Prvi korak je pritožba preko ebaya.

PayPal je v lasti eBay-a. Postopki in poti za pritožbo se najdejo tukaj. Roki so pomembni.

Kolikor vem je pritožba preko ebaya možna le takrat, kadar zadeve ne plačaš preko Paypala, torej v smislu bančnega nakazila, čeka, itd. Ker jaz sem takrat dal na ebayu "Resolve a problem" in me je preusmerilo direktno na Paypal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če mi lahko kdo objasni nekaj stvari okoli kombinezona Dainese Trickster ( enodelni ). Nekje piše da je iz govejega usnja nekje pa da je iz kengurujevega, sedaj ne vem ali obstajata oba modela ali samo eden?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri ženski kolekciji je končno prišel nov kombič,ki je še vedno samo črn in bel,s tem da se ga da dobiti za isti denar v profi in dvodelni varjanti:)Ime Tatoo in cena 799eu.

Nena, mogoče se zdaj že dobi kakšna fotkica? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni....glede na to da sem mel kar nekaj padcev in sem jih na sreco dobr odnesu se odlocam da bi kupil scitnik za hrbet....http://www.proshop.si/cekarcek/ZELVE/DAINESE/index.php?action=detail&id=1194&from=list .....a mi zna kdo kaj vec povedat o tem al pa podobnem....en model novejsi je ko ma se malo cez ramena sem gledal na dainesotovi strani me pa zanima kako je z tem pod kombinezonom...meni je kombinezon glih prav....vrjetno ce ga bom hotu met bom mogu jit mal na dijeto :D:kva2::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Čao

Potrebujem pomoč. Sem klical dva trgovca opreme Dainese in eden mi zatrjuje, da modeli želv od Dainese "BAP 1", "BAP 2000/8-9", "BAP 2000/6" pa še morda kateri niso bili več v 2010 dobavljivi, saj ne ustrezajo novim homologacijam in so jih nadomestili sedanji "Back schieldi" ali "Wave protectors". Prav tako zatrjuje, da če mi kdo želi prodat te "ta stare" potem je to stara zaloga. Drugi trgovec tega nekako noče priznat (ali pa pač ne ve).

Lahko kdo pomaga, ki ima prodajni katalog doma ali kdo, ki dela v nabavi Dainese, da pove kaj je resnica? Prosim, hvala. Nočem se namreč ponovno opetnajstiti :)

Hvala, LP

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi vzami raje te ta nove wave k je res fajn, tudi občutek ja fajn in zračenje je ful dobro. verjetno so ti starejši modeli cenejši, ampak sej verjetno ga ne kupuješ kar za nekaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wave - za 95€ na avto netu.

Leto nazaj sem dal 120€ s popusti, v moto raju, takrat so bile cene okoli 150€.

Imel prej Alpinstar zelvo, pa se lahk skrije kar se tiče vročine in švicanja. Je pa za bordat oz. zimske akcije supr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

midva sva kupla wave v gorici pr pignolotu je bil mislim da 105€, v kozini pa 110€. je pa res fajn. za pod kombinezon nimam naramnic k ni potrebe in so bolj v napoto. predvsem je fajn k se ne potis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pa še morda kateri niso bili več v 2010 dobavljivi, saj ne ustrezajo novim homologacijam in so jih nadomestili sedanji "Back schieldi" ali "Wave protectors". Prav tako zatrjuje, da če mi kdo želi prodat te "ta stare" potem je to stara zaloga.

v 2010 kolekciji teh "starih" ni bilo. sicer pa ne vem kako je bilo z dobavljivostjo ali homologacijo.

to je nekaj 2010 kolekcije http://www.motosvet.com/ekskluzivno-dainese-kolekcija-za-2010.html kjer lahko vidiš kaj je bilo 2010.

pomoje so ti na naramnice iz 2009 zaloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese Kozina? Do sedaj sem tam dobil vse odgovore in še več...

ampak dainese kozina je outlet - torej za pretekle kolekcije. vsaj ko sem jaz bil tam in spraševal po novih modelih jih niso imeli z to obrazložitvijo. no zdaj (konec 2010) se verjetno že dobi kaj tudi iz 2010 kolekcije.

dainese ima ločeno d-store (novo) in outlet (staro).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Odločil sem se, da si bom za to leto privoščil novo opremo od Dainese. Najverjetneje si bom izbral kombinezon LAGUNA SECA PRO Prof estiva, škornje ST TRQ-RACE OUT AIR, rokavice JOUST ter hrbtenični ščitnik PARASCHIENA WAVE CON SCAPOLE.

Ker so to v večini popolnoma novi izdelki, me zanima, če je sploh kakšna možnost, da bi si jih lahko ogledal kje v Sloveniji in jih seveda tudi kupil. Sam mislim, da bi to opremo v pravi velikosti in v beli barvi težko dobil pri nas, zato sem razmišljal, da bi vse to kupil v D-STORE MESTRE v Veneciji. Zanima me kje naj bi vse to kupil po najugodnejši ceni ter tudi to, da bi sploh imeli vse na zalogi, da bi poizkusil katere velikosti mi najbolj odgovarjajo.

Prosim, da napišete vaše izkušnje in se vam že v naprej zahvaljujem za odgovore.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda kdo ve kje bi se dalo najti kakšne skrajšane modele od Dainese. Sem gledal na strani acmoto.si in zasledil da imajo nekaj le teh na zalogi, kaj mi lahko to kdo potrdi, ker se mi ne da vozit za bv.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede trgovin

tu http://www.dainese.com/eu_en/storelocator/ so uradne. pogledaš kaj ti je najbližje in pokličeš če imajo za probat, povprašaš za cene itd. drugače verjetno ne bo šlo.

imaš pa tudi možnost, da nekje probaš toliko da veš velikosti in oznake potem pa iščeš preko neta na ebay in podobno ampak tu je določen rizik kot je opisan v eni temi na MS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Odločil sem se, da si bom za to leto privoščil novo opremo od Dainese. Najverjetneje si bom izbral kombinezon LAGUNA SECA PRO Prof estiva, škornje ST TRQ-RACE OUT AIR, rokavice JOUST ter hrbtenični ščitnik PARASCHIENA WAVE CON SCAPOLE.

Ker so to v večini popolnoma novi izdelki, me zanima, če je sploh kakšna možnost, da bi si jih lahko ogledal kje v Sloveniji in jih seveda tudi kupil. Sam mislim, da bi to opremo v pravi velikosti in v beli barvi težko dobil pri nas, zato sem razmišljal, da bi vse to kupil v D-STORE MESTRE v Veneciji. Zanima me kje naj bi vse to kupil po najugodnejši ceni ter tudi to, da bi sploh imeli vse na zalogi, da bi poizkusil katere velikosti mi najbolj odgovarjajo.

Prosim, da napišete vaše izkušnje in se vam že v naprej zahvaljujem za odgovore.

LP!

Hmmmm, če se močno potiš, ti priporočam, da si kupiš kombinezon, ki ima snemljivo podlogo, veliko lažje ga boš spucal. :naughty:

Joooooj, se opravičujem, sem zdaj komaj opazil, da ta ima snemljivo podlogo, sorry! Če ti kroj paše, kar kupi, krasen kombinezon. :notworthy:

Popravljeno . Popravil Demon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PARASCHIENA WAVE CON SCAPOLE. sm že letošnjo sezono pr jožetu na baragovi (ac honda) vidla, in je keč samo u teh za lopatice, filing je kr dobr, edino pod obleko nism probala ampak more bit verjetno kompatibilno z dainesovimi kombinezoni, da se ti ne kej v ramenske ščitnike hakla. je pa razlika v ceni med tem in unim brez lopatic enih 50€.

kombinezon pa če nimajo v lj, mogoče v stari gorici pr pignolotu, čeprav dvomim, mislim da nism dosti enodelcov vidla.

sicer pa tej generalni uvozniki zihr majo.

no sicer ti verjetno nism bla v veliko pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!