Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

nima veze...lohk se tut brez filtra furaš in se tut lepo da naštelat.

ti...posluš mene kaj ti majstor prav:

pejt še en krog, in daj svečko dol. če je sveča bele barve(oz da je okol svečke nekaj belega) je diza premala. če je okol svečke umazanija use črno od olja, je diza prevelka...tko da povej ane pa ti bom še kej pomagu....če hočeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.... mora bit kostanjeva rjava da res super dela.

dej mi povej kero dizo maš zdej pa ker setup da ti približno povem kero dizo da daš not

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dal ti bom primer. jz sm mel uso predelavo sport pa sm mel dizo 89 not. tko da kup ene 85 pa boš vidu a je bolš će je pol kup ene 88 če bo slabš pol greš pod 85.

tko da svetujem ti da kupš 85 če maš sport celinder. ker je za sporta to ful premalo :):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... pollini cilinder (mislim da je 70ccm), menjani valčki, fedra, ka pa vem kaj še, pol pa ta nesrečni fergazer... na on stari fergazer (povrtan 12 dellorto) mi gre skuter ampak ne da vsega od sebe :D ta nov fergazer pa v bistvu če skuter en čas laufa pod štand gasom pa da ga pol stisnem te ful potegne.. pol pa kot da bi mu vsega zmanjkalo samo zboli... pol pa ga ne meorem več niti vredi premaknet... normalno dela samo do 1/4 gasa... če dam več gasa pa samo boli... zaj mi tud če ga mam na štenderju postavljenega mi do četrt gasa normalno laufa če ga pa bolj stisnem pa mi crkne... pa še nekaj je... če mu dam zaug ga spravim skor na 50 kmh brez zauga pa na slabih 40 kmh.... in to ne gede če je topla mašina ali hladna :?

druga pa ne vem kaj bi še blo pomembnega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

filter je 100% kriv

je pa tut če pravš d ne da vsega od sebe...izpuh

sm meu prej en izpuh..nevem ker...je delalo no sam tko ko 50cc original pol pa en frend pride ko ma aeroxa pa reče če čmo probat z njegovim RR-om.....faaaaaaaak veš kakšna razlika, jst skor nism mogu vrjet..tk d zgleda je biu tist izpuh čist zapacan pa koleno je blo ene trikrat švasano..vglavnem sfukan izpuh u podn

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSLUŠAJ ME!!!! :)

kup dizo 88 in dej not .) .)

pa pol sporoč kako je;)

bo velikoooooo bolje kot je zdej, to so pač začetniške napake :) :) ki smo jih usi delal in se sprot učil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej vsem hvala za pomoč..... prvo sem probal auspuh menjat... sem bil kao ful vesel ko mi je končno ratalo menjat... ampak ni obrodilo sadov :cry: pol sem poskuso s filtrom sem ga na vse načine prelepo da bi videl kolko zraka bi ustrezalo... in spet brez uspeha.... me je že kr melo da bi ga vžgal z vžigalicami.... :OK: tak da ne vem več kaj bi... naj mi prosim nekdo pove kje lahko kupim 88 dizo pa da vidim če bo to pomagalo.... slabše ko je itak ne more bit :D

pa še nakaj me zanima kaj je to kar je na sliki obkroženo?

[attachmentid=72997]

post-11572-1150487058_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raje bodi tiho ker luft vleče zadaj pri največji luknji, zdaj se bojo še bolj iz tebe norca delali, to je za olje dol jo zamaši ker ti tu luft vleče in zato ga ne moreš optimalno nastavit, nekaj not potisni d anebo lufta vleklo al pa daj gor malo gume pa jo segrej da bo zaprta ne drugi strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo ql če bi jo res mel :D jaz sem blizu Slovenske bistrice... če res maš kako doma pol mi prosim javi pa se jaz magari oglasim do tebe..... samo da probam... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ker je že ravno tok govora o dizah, pa mene zanima kje na fergazrju je sploh diza pr skuterju. mopede poznam, o skutrjih pa priznam da nimam pojma :blush:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!