Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

ce se je ovi z specialko pelo 140 pol bi se mogo kiri ko ma rs-ko 125 tud 200 pelat pa se ne :nono: (razn ce ma kaki kit not)

Da bi pa 90cc specialka sla 140 te pa rabis NOS pomoje :lol1:

ja, je šla 140 po avtomobislkem števcu in to ti je tut približn 135 realnih... ja, kolega ima rs 125 letnik 2005 in nima kita notr, mu gre pa 180...

če gredo nabrisani 70cc skuterji tut po 140 do 150, potem bo tut 90cc šla, se ti ne zdi? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je res ja...odvisno kak kombiniraš zobnike pa to! Tomosa prej spraviš na veliko končno kot pa kakega skuterja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, je šla 140 po avtomobislkem števcu in to ti je tut približn 135 realnih... ja, kolega ima rs 125 letnik 2005 in nima kita notr, mu gre pa 180...

če gredo nabrisani 70cc skuterji tut po 140 do 150, potem bo tut 90cc šla, se ti ne zdi? :D

ma dej človek ne prbiji no. 70cc skuterji 140-150? :wacko: :worship: :lol1: ti si caR model ej, a denZ upa z najboljšim kitom (mhr80 TEAM!) na 140 z 14ko zobnikom. aja pa rs125 niti približno negre 180 prej 165-170maxxxxx.

ne prbiji z takimi neumnimi izjavami tu po forumu ker to prebirajo ljudje ki nimajo pojma potem pa raznašajo te laži, ko pa sami kupijo skuter/moped/motor so pa RAZOČARANI. :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej človek ne prbiji no. 70cc skuterji 140-150? :wacko: :worship: :lol1: ti si caR model ej, a denZ upa z najboljšim kitom (mhr80 TEAM!) na 140 z 14ko zobnikom. aja pa rs125 niti približno negre 180 prej 165-170maxxxxx.

ne prbiji z takimi neumnimi izjavami tu po forumu ker to prebirajo ljudje ki nimajo pojma potem pa raznašajo te laži, ko pa sami kupijo skuter/moped/motor so pa RAZOČARANI. :trance_33_sleep:

a se fjst pozna razlika med 170 in 180, če smo že pri tem? Lej...za skuterje sm šur, da gredo po 140-150 dirkalne, če gredo štirke tudi do realnih 100, potem bo šla e90 komot do 140...se ti ne zdi? Malo razmisli, kake klatiš... Pa ne zanikaj nekaj o čemer nimaš pojma in še nisi vidu v živo...

Ne bi se kregu no, jst sm povedu kwa je in kwa je blo in če vas zanima preberte, če ne pa ne... zdj pa dvomim, da bo kdo kupu e90, rs125 ali kj druzga zarad tega, ko sm jst to napisu tle... še nasprotno, frendu sm odsvetoval rs125 in nato mi je bil hvaležen, saj je prišparal denar in ima danes Fazerko 600...

Pa užiwi dalje... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa jest na speedfightu premaknem iglo u forgazerju. pa če bi premikal a moram pol še kj za olje nastavlat, k mi tole ni glih jasno. kokr sm jest gledal speedfight olje dozira čist drugje kot je pa frgazer. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergi odšraufaš,pol pa odšraufaš dol tam ko gre gas zajla not..ko boš mel šrauf odšraufan potegneš z zajlo vred ven drsnik! Zajlo odklopiš in ven ti pade igla! Na igli je tako varovalo in tisto pomikaš gor in dol...pol ko pomikaš dol več bencina bo dobil skuter..bol ko pomikaš gor majn bencina bo steklo skozi dizo! Olne pumpe ne rabiš nič mrdat na 12mm fergiju! Jaz sem mel 21mm pa je delala čist ok .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tuki tut tko k na tomosih z dizo. če daš mal večjo tut mal bo9l gre, al je že optimalna notr pa se ne splača menat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je tuki tut tko k na tomosih z dizo. če daš mal večjo tut mal bo9l gre, al je že optimalna notr pa se ne splača menat?

če maš gor recimo zx-a je pametno da daš malo večjo..max 75! Drugače pa ni pametno menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno uprašanje... jst mam zdj na beti letnik 2003 fergija dellorto PHBN 12, uin kr dobr pije za to velikost- okol 4 litre. Pa še v nizkih nima moč ko se pa zvrti pa ful potegne in je treba motor skoz gont. Zdj me pa zanima če bi blo z 16 kj drgač? kolk bi več pil? pa kako bi delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če obstaja 16mm fergl..no če si mel v mislih pogosti 17,5 fergl ti povem da bo skuter šel slabše! Zaradi nenastavljenega fergla bo skuter več pil..lahko tudi 1x več..samo da ti bo odvečn bencin šel skozi auspuh namesto da bi zgorel pa take finte..smo delali športne fergije na 50cc in ti iz izkušenj povem da se ne splača! Lahko probaš če ne verjameš samo boš na koncu dal orginal nazaj :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej potem ne bom dal... drgač dellorto 16 majo original dtjke, tzrke.... nism mislu 17.5

aja pe še neki okol igle.. a ma to kj weze na visokih obratih al je to samo za razmerje v zelo nizkih obratih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš veliko dizo pa velik fergi pa iglo bol dvigjeno se v zelo nizkih obratih pozna tako da skutera zaliva..pri visokih obratih pa je to koristo da ti bat ne detonira! Pri 12mm se pri nizkih obratih en pozna pri visokih pa že malo! To pa na tak način da ti skuter na visokih obratih ne zamori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa naj jaz nardim.. ker v srednih pa v visokih mi motor zelo lepo dela in tut dobro gre. če pa npr po enem manšem krajšem klancu spustim gas za recimo 10sec pa ga zalije in začne v nizkih obratih trokirat potem pa se zopet lepo prepuca in dela normalno... z iglo se pa ne da nastavit, edin če luft ful odtegnem ga ne zaliva samo potem nikamor ne gre in svečka je bele barve...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej lohk, sam pol nikol ne gre tok kukr gre zdj... nikol pod obrati ne potegne tko tut končna je za ene 5-10 manša

pol pa pusti tak kot je zaj..naj ga le zaliva pod obrati! Važno je pač da ni svečka bela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sam mene to ful mot... se ustavm na križišču pa mi trokira do naslednaga sploh ne morš pelatt tkrt...

kaki pa maš setup? velikost fergija..70tko maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm vn vzel tisto blokado na filtru za zrak pa se lahk pelem 5 metrov pol mi ga pa zamori na isto foro, kt če bi bila diza zapacana. tko da bo treba hkrati tut večjo dizo dat, ker očitno dobi preveč zraka, a je tako??? :hmm: :hmm:

Aja, pa neki smo se pogovarjal o poliranju fergijev. kak hudiča se pa to nardi, pa kaj se spolira?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prejle odprl forgazer, d bi iglo premaknu. pr kolegu sva to naredla brez težav na malagutiju, se sam tist obroček nižje pomakne. sam se ne pozna tolk na moči, k mislm d se bo, pol k bova dize večje dobla. zdj so še original. :D

pol pa odpreva še mojga speedfighta 2 (2004 LC) in ima čisto drugačno iglo. sploh se ne da nč premaknt, ker je igla ista kot žebelj. ima špico, zadaj je pa pač glavca. glavca je iz neke druge snovi, sam se ne da nč premaknt, torej nisem naredu popolnoma nč.

zdj pa ne vem kva nj. a nej iglo zamenam, al bi lahk na to iglo podstavu ene par majhnih podlošk. :cry:

Popravljeno . Popravil crom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak ti bom reko..če maš recimo gor zx-a daj samo večjo dizo not! Kolega jo je dans kupi in dal za njo 2k sit..malo dosti samo ok! Iglo pa pusti lepo na miru pa org filter pusti gor! Če maš gor 70cc kit pa tak daj gor 17,5 fergi tam pa je igla čist normalna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a če iglo premikaš se to ne pozna nč? zakva pa, mislm d glih v teli temi, nekdo piše d je premaknu iglo pa mu je šel 10 hitrejš. pr kolegu sva na malagutiju premaknla pa je končna za okrog 5 večja, tista luknja na pospeških od 50 do 60 mu je pa skoraj popolnoma izginila.

aja, imava pa oba rr gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!