Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

ja sej ce hocs ti kupt repliko itaq nimas izbire k z 17.5 ti ne bo seu glih najbols.............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba odvisna od dize in kako imaš naštelano dovod bencin/zrak...torej večji kit,več rabi benza,več pije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok se pa kej zvisa poraba s 19-ko :?

Jst sm meu 19-ko dellorto z dizo 105, ghisa 70 DR, auspuh polini EVOLUTION in sm naredu 40kM S polnim tankom na nrg-ju( skoraj 5 litrov) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima kiri so tisti fergazerji ko jih ni treba neki velik al pa ze sploh nc ko so ze tovarnisko nastavljeni dobr ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak vplinjač moreš nastavlat, nemoreš rečt v trgovini kakšno predelavo imaš pa da bi ti on nastavo vplinjač :) . Pa večji kot je vplinjač, težje ga je nastavit, tako pravijo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam en težek problem : kupu sm 19 dellorto čist novga in mi folk pravi da nimam nastavka za olje , kar pomeni da morm sam delat mešanco :cry: :cry: je to res al mam mogoč srečo pa ni tko pa da moj fergazer ma to razveselite me :D

slika fergazerja

post-7434-1144091396_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yup, na tvojo nesrečo denz ma praw!

mogel boš delat mešanco, jst sm na mojemu nrg-ju menjal še pipo za bencin ki pride pod rezervarjem( na ročno odpiranje in zapiranje) ker če ne je benz puščal, pa boš mogel še cevke od olja zamašit ali odstranit (in sparaznit rezervar od olja ce hočeš)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? jst sm dans klicu na skuter kit in so mi powedal da lahka dam cevko za olje tut na en drug plac in more delat ta plac naj bi bil pa na desnem aluminjastem priključku na vrhu fergazerja

sam fora je da men motor noče vžgat ko sm probu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na toti dva priklopa se nič ne da, kvečjemu kaka cevka ki se napelje pod motor, ker ti dve pipici sta za iberlauf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej sliko, to je od moje bivše 25tke..taki priklop si moreš nareti, tu sta sicer dva (olje+podtlak) ker je bil prej na runnerci

post-1655-1144173386_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce kdo poceni prodaja frgazer 19ko za aeroxa, pa ce je to dovol za top performances due plus 2004 racing :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dovolj...

P.S. kolega ma Mikuni 18 za prodat, če te zanima

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend ma gor dellortoja 19 na yamahci(aerox, sam nwem če je enak, letnik 2003 - un panasonic replika), pa mu fjst gre, sam po mojm bi blo bolš 21... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri filer bi mi priporočali za bingov 18 fergazar, ker zej ga mam na atx-u pa ne dela tko k bi mogl. mam pa en home made filter iz parfuma pa mi ga mori. hvala za odgovore :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K daš športn filtr gor morš pol motor tut nastavt kar pa zna bit mal zajebancije de ga dobr nastavš tko de najbol dela. Treba kšno dizo zamenat pa probat, ker šport filtr ti skoz spusti šenkat več zraka kokr pa original in rabš tut več benza. Je pa tko de na 50ccm se to nesplača dajatker dostkrat nardiš več škode k koristi. (moj frend je meu na atx šp. filtr pa ga je po 1 dnevu dol vrgu).

Parfum pa raj zase pršparej, motor ma kr lep vonj že sam po seb :D :D :D :D

lp

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti, kolk ti pa gre zdej motor?

moj kolega iz novega mesta je imel štirko, in je gor dou od elektronika mašino, mislm, da je bla 80 al celo 90 kubična in frgazar in vse to, zdj nwem cifre napamet, vem sem, da mu je po avtoštevcu šla 140... no, tko je delal sam 2 tedna, ka potem mu je batne obročke sfukal, pa tut gištel ni biu najboljši... ležaji so šli...

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se je ovi z specialko pelo 140 pol bi se mogo kiri ko ma rs-ko 125 tud 200 pelat pa se ne :nono: (razn ce ma kaki kit not)

Da bi pa 90cc specialka sla 140 te pa rabis NOS pomoje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!