Skoči na vsebino

Vplinjači


dunker

Priporočene objave

ja če mata druge izpuhe pol je najbolše da se da malo večja diza not..z iglo se samo nebo dalo dosti nardit..pri malagutiju sta lahko mela srečo! zaj glede igle pri peugeotu..lahko da je drugačna zaradi letnika..samo kolko sem jaz gledal so fergiji na vseh peugeotih isti! Jaz sem mel na 2001 letniku čist navadno iglo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr pol ma pač drugačno iglo. ampak je res čist ista kot žebelj, sam da je manjša.

a pol večje dize kot 75 ne smem notr dat. kaj a bo zalivalo pa premel zraka dobival. ampak mislm da je to enostavno preveč za 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti bom povedal kak je blo pri meni! kolegu sem namontrial zx-a na 50cc pa ni šlo nikamor..porazno je leto skuter! Pol sem mu dal not mojo 72 dizo in je skuter trokiral ker je dobil premalo zraka! Potem sem mu airbox odklopo od tiste črne plastike ko gre pod sedež in je skuter delal kot urica! finta je v nastavitvah..kolega je mel na 50tki zx.a 21tko fergl pa 96 dizo..skuter je leto ko hudič! Jaz sem mel na mojem 17,5 fergi,75 dizo pa nisn bil neke ponosn na njega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žijo!

jst pa mam yamaho tzr50-cesteka in me zanima ce je kasna razlika (pospeški, končna) če dam uplinjač-19 ali 21... ja in auspuh je ze drugi...

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žijo!

jst pa mam yamaho tzr50-cesteka in me zanima ce je kasna razlika (pospeški, končna) če dam uplinjač-19 ali 21... ja in auspuh je ze drugi...

hvala!

21 bo menda prevlki za vse orginal pa ce nimas sportnega filtra nebo sploh delalo ker orginal filter ne vlece dovol zraka :)

mene pa zanima ce ma kdo kaksno dizo za 17.5 phva fergazer? okrog 90 velikost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žijo!

jst pa mam yamaho tzr50-cesteka in me zanima ce je kasna razlika (pospeški, končna) če dam uplinjač-19 ali 21... ja in auspuh je ze drugi...

hvala!

v orginal fergi daj samo večjo dizo pa bo! Z večjim fergijom bo samo slabše šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej verjetnu bom kupu 19 in od top preformance cilinder -viola, in kej si LeoVince reku de rabm drug filtr al kej? ja in znima me ki bi se dalu kupit cilinder in uplinjač?

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fergi 21 na 50 kubikov. a tut to se dela. no in kakšni so bli kj rezultati. končna pa pospeški. kakšn je mel pa airbox? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pravim...toti firefox je trgal!! 21tka,zx,3valčki v varionmatu (idelno nastavlen) speedcontrol vario,rms sklopka,rms žičnati filter! Skuter je mel končno kot vsaka odprta 50tka..lepih 90km/h, pospeški zelo zelo dobri za 50tko..obrati pa za 50tko nenormalni...kot kaki gus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo za probat. bi se blo zanimiv pelat s tem. sam bom rajš nabavu kakšn rablen kit pa gred, pol pa počas naprej. če ene 2 let vas bo pa že vse šišnu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj najbol pametno lepo en kit kupit pa malo majnši fergi pa se boš lepo vozo pa malo bo pilo...čez dve leti bom jaz že v kakem avteku sedel lepo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam na moji aprili PHBN 12 delorto pa me zanima ce bi mi slo kej hitrej ce bi veciga not dou mam pa ze sportn filtr in to K&M pa nimam nobenga kita sam sm zamenu ze ene par stvari k zdej mam v temu frgazarju dizo 75mm original pa je 68mm tko da nevem kok bi se to poznal pa ce mi lahkj poveta pa za kok veciga bi mogu dt not pa kok vec bi Žrl Benzaa????????? :? :?

KosmaČ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se men zdi..al je blo že res enih 100x napisan odgovor na to vprašanje .) skuter bo na 50cc z večjim ferglom kot original šel isto ali kvečjemu slabše..razen če boš mel srečo boš eml mogoče bolše pospeške..samo jaz se na srečo nebi zanašal! Vidim da še nisi neki ekspert za tunanje in štelanje skuterov,torej ti bo skuter z večjim ferglom pil dosti več kot zaj! To pa zato ker ga neboš znal nastavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tudi če ga bi znou, ti motor ne bo šou bistveno več, v najslabšem primeru ti bo šou še manj in boš ugotovu, da si stvar zajebu od začetka do kraja...ampak potem si kupiš kit in potem se ti obrestuje, moj nasvet pa je, da si raje nabavi neki kit prvo in potem glej kwa boš potunu dalje... mogoče bo tuna kr sama prplavala :D :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš dal večiga gor, boš mal mal bolše pospeške, žrl ti bo pa precej bol. :BUA: tko da mislm da je bolš za začetk tut čist navadn kit pa tut če maš original fergi gor. pol pa začneš razmišlat o večjem. :OK:

jest na 50 nisem dal večjega fergija, ker so vsi k jih poznam dal nazaj original gor. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala fantje ;)))) :OK: :OK:

bom se mau premislu u fergazarju;);) :) drgac mi pa ne ostane kej dost za zamenat na 50ki a ne???? kaj bi lahk se zamenu ?????? napisu sm kaj mam not pa ze u temi kako mas spedenanga skuterja;);)

Hvala :)

Kosmač

Ps: iz kje ste vi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš voljo še lahko kaki variator kupiš..Druga pa se skoraj več ne da nardit na stock 50cc!

sem pa iz okolice MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...sicr smo šli mal off topic ampak mogoče bi lahko še prenose menjal, priporočam sekundarne malossi... sm...50cc je in to je edini problem... :hmm: ...se mu sploh splača prenose kupvat? če ne pa priporočam boost bottle sistem, ker ni tko drag, montaža ni tko zahtevna in hitr ti bat raznese... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa jermen bi ti tut mal dal. tist iz kevlarja.

al pa nabav frgazer 32 :lol1: pa pol poročaj. nekdo pač mora bit poskusni zajček :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do velikih odkritij v zgodovini je prišlo ravno takrat, ko je nekaj nepričakovano delalo.

sam ne vem kva bi lahk tuki odkril :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da naret 28ko da je ko 30ka, samo ni to to več, prenose na 50ccm bzw, boost bottle še en nateg ker tak ne koristi nič na 50ccm lahko daš vse razn prenosov pa elektrike si ti ne splača menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!