Skoči na vsebino

Enduro-vožnje,motorji,slike


enduraš

Priporočene objave

vesoljni užitki, sproščanje in kondicija - 3 v enem paketu, "terenski enduro" odgovor na vsa vprašanja :lol:

mal reklame :wink:

Ne seri, že tako nas je preveč, pa nas hribolazci, kmetje lovci in druga zalega pač yebejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a so vas že lovci lovil?!?!? :shock: :D :twisted: :twisted:

BTW... kaj pravte... WR426F - 1.600.000 pri habatu...drago ane :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj a so vas že lovci lovil?!?!? :shock: :D :twisted: :twisted:

Ja lovci tezijo povsod, mislijo da je vse njihovo. Sem bil ravno danes "opozorjen", da naj se ne bi vozil po savskem produ (cca 500m od naselja) kjer imajo nastavljene vabe :evil: . Smrad zazgane gume (na pesku :shock: ) naj bi odganjal divjad, kamioni in bagri ki tam blizu kopljejo in odvazajo pesek, pa zacuda da ne :? !

Tisti , ki me je opozoril mi je rekel tudi da je zame bolje da se ne vozim tam, ker me ponoci v temi lahko kdo zamenja z divjacino in me kratkomalo poči (kar pri njih ne bi bilo nic cudnega... samo jaz se nisem videl jelena spredaj z H4 zarnico in rdeco lucko v riti :D , pa se fejst prehlajen bi moral biti za izpuscanje takih zvokov). Je pa tudi povedal ,da je neki lovec-policaj(kateri zelo rad strelja pse, z privoljenjem gospodarja ali brez :!: ) dovolj odtrgan, da mi namerno prestreli kako gumo :shock: :evil: . f...k, kje jest zvim!

A oni pa lahko pokajo in streljajo vse kar leze in gre, vcasih jo se kdo od njih skupi. Ce si z pusko, si pac glavni :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj me ni na mail nič obvestilo o pisanju:?: :?: :?:

vglavnem

treba je kopat posod kjer se da, kjer moped zleze, če ne pa peš pa porivat, da malo ojačaš kite pa kosti

enkrat sva z kolegom nametala eni babi na avto "malo" zemlje izpod gum najinih krosk, pa je klicala polcijo (ki sploh ni prišla, (ni bilo nobene škode)), ona pa je rekla da so polcijski psi zavohali MOTORISTIČNE ŠKORNJE :lol: :lol:

BRANE zdej ko maš gume si pa taprav, samo še ruzak na hrbet pa zagrist v strmino, vsakič ko ga spustiš dol (na sprednjo gumo) dobiš minus točke...

cypena moj sovojak je biu en Žemva iz Gorij, tut zaprisežen lovc, ki je z ponosom kazu slike svojih trofej, to so posebni ljudje z primankljaji v glavi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlazje je nekje iz zasede pocakat in pocit :snipersmile: . To je res pravi lov :0X: , mitraljez na sibre pa ratatata :2gunfire:

Ma ja, najbrz se bomo se kar tam vozil, ker je tam pac najbolj primerna lokacija za to, pa se nobene skode tam ne delas ali ogrozas (razen zelenih :2gunfire: kavbojev :D ). zdaj bo sele halo k sta dva prjatla

250 krosko nabavla :evilbat:

Vem da zival zavoha in motor in cloveka, pa na pesku zazgano gumo, samo da tavelikih "kiperjev-stiriaksarjev" in bagrov ne, pa ne razumem cisto dobro.

"zivot je takav, cupav i dlakav!" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem, ker ti z motorjem koplješ 3 cm jarek in ga vlečeš dokler je gas :lol: :lol: , pri tovornjaku pa je drugače, on pa samo odpelje XX kubikov gramoza, kar se pa nikjer ne pozna..

če te lovec odganja vidi v tebi konkurenco, človeka, ki pomaga živalim, da preživijo, :!: torej imaš božje poslanstvo :!: :D

a sta že nabavla 250, kaj pa sta vzela??? pa ker letnik prbl naj bi bla zadeva??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen folk!!

No jst sem zdej prebral vseh 14 strani in z veseljem ugotovu da je se velik takih `norcev`k jst!No jst drgac zaenkrat vozim KMX 125,ampak bi rad cimprej prsu do KTM-a:):)Ugotovu sm tud da smo eni dost bliz(jst sm iz Grosuplja).Ce kdo ve kje je Brezje(med Smarjem in Grosupljem),mogoce tud ve da je tm fazanarija(lovski objekt).No in enkrat k sm se tja prpelu so bli tam trije stari DD FULLA PIJANI LOVCI.Starcki so si podajal liter snopca in pol je en ustov in prijev pusko in mi nabiju da me bo kr ustrelu ????!!!!?!!?!HALOOO pa komi so stal pa vsi so mel terence-nevem kako taki vozjo(ok to je ze druga tema)!!No hotu sm povedat da so eni lovci res kreteni(eni???).No tle okol Grosuplja je velik lepih offroad turc ,tko da bi blo dobr ce bi se kej zmenil spomlad:)

KTM RULA:):):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tle okol Grosuplja je velik lepih offroad turc ,tko da bi blo dobr ce bi se kej zmenil spomlad:)

KTM RULA:):):)

Ja kje se pa skrivaš,da te še nisem srečal :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in enako!!!!Sploh se nikol nobenga nism tle vidu da bi mev Husqvarno!!

A se kej vozia po brezju pa tam okol???Pa radensko polje pa ...joj no!!Res bad da se se nisva srecala!Kok si pa star ce lohk vprasam?Jsrt poznam bl moje letnike...No pa napis kej kje se vozis!!!pa itak da se mormo spomlad zares mal zapelat :)

caw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kje vi te lovce najdte :shock: jaz nism še nobenga sreču. Mogoče zato ,ker se vozm premal po hostah :? Klinc... je treba pazt na motor , dokler ma samo par prask pa zvit žmiguc.

Am... na kok cajta vi pucate motor? Po vsaki vožnji v blatu al 1x na mesec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja odvisn..polet k mam slavf skoz zunej mal bl pogost ,ce ne pa skor res enkrat na mesec:) :oops: No ce grem z njim kam na pot al pa v solo ga operem,ce ne pa brez zveze k bo itak prec isti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in enako!!!!Sploh se nikol nobenga nism tle vidu da bi mev Husqvarno!!

A se kej vozia po brezju pa tam okol???Pa radensko polje pa ...joj no!!Res bad da se se nisva srecala!Kok si pa star ce lohk vprasam?Jsrt poznam bl moje letnike...No pa napis kej kje se vozis!!!pa itak da se mormo spomlad zares mal zapelat :)

caw

8) sem sicer iz Šmarja sap...vendar se mimo Cikave zapeljem mimo Brezja pa naprej proti Polici proti Taborski jami do Turjaka....to je samo ena smer ki jo peljem po offroad-u....drugače grem velikokat do Sela pri Lavrici in do okoliških hribčkov..... :arrow: emšo 31 let 8) Spomladi pa sigurno kakšna turca pade :P .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... na kok cajta vi pucate motor? Po vsaki vožnji v blatu al 1x na mesec?

V mojem primeru ga perem po vsaki furi...sem pa že pustil tudi umazan motor.....pa moram rečt da ga pol ni lepo pucat :x ...spljoh pa ko se blato zasuši :x ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lusna ,lusna...sam kaj k je KTM LC4 640 ZAKONNNNNNNNNNNN.Ceprov za teren je tale mogoce mal bolsa k je lazja:) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst spucam motor preden ga umažem, tako je lepo zmeraj umazan, razen tistih par minut preden se grem peljat.

Ko pa je tako težko gledat spucan motor, :cry: se je treba takoj it pelat :)

No kadar je pa fajn od blata pa ga takoj operem, kr s šlaufom, če ga nebi pol pa :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sufer,dej mal povej o tvojmu motorju!Se mi zdi,da jih je pri nas full mal.Ker letnik pa mas??Pa koliko konjov ima ??

uzivejte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Sufer,dej mal povej o tvojmu motorju!Se mi zdi,da jih je pri nas full mal.Ker letnik pa mas??Pa koliko konjov ima ??

uzivejte :D

Ja mam KLR250 letnik 88. Kupu sm ga lani enkrat marca, iskal pa sem ga celo zimo. Teh motorjev je v sloveniji bol mal, v salamoncu so bli večinoma vsi tam bolj iz štajerskega konca pa večinima so tam letniki okol 90.

Jst sm ga hotel kupit lih zaradi tega ker je majhna kubikaža, manj stroškov pri registraciji, pa zato ker je lahek in je zato fajn za po terenu. Tko za po terenu se mi zdi kr fajn, po cesti pa gre tudi dobro sam se pa že kr pozna da nima velike kubikaže, ko hočš prehitet koga, ki gre nad 90km/h -pospešek je od tam naprej že bol tko. Sam pa komot pičš tam 110, 120. Največ sm šou z njim tam nekje 140.

Ja kubikaža: v prometnem piše 28 KW , sam kot sm gledal po internetu ima 17 KW kar pa znese menda lih tam okrog 28 konjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am... na kok cajta vi pucate motor? Po vsaki vožnji v blatu al 1x na mesec?

Jaz ga sem in tja, kakor nanese. Ce je pa tahuda zapecena svinjarija na njem pa imam Motorex cistilo, ki lepo vse odstrani. Se mi ga ne da vsakic pucat, ker bi ga vec cistil kot se vozil :) . Mogoce na vsake 14 dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!