Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

pa povej kam mora tečt neizgorelo olje če ne ven :hmm: a je bolj da se v izpuhu nabira, ............ker očitno je da teče, zdaj pa ali gre ven ali pa se nabira v izpuhu, kaj je bolje :hmm:

pa ne po geštelu dol na tla jebote no :slap: :headbang:

ni mišlen da bo olje ven teku tko... bolš ni da se not nabera ampak vsak ma raj to opcijo kot pa usrana tla :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

kje so ponavadi problemi z husqvarno sm 125?

in ali mi lahko kdo potrdi da se izven slovenije bolj splača kupit to huso. in če ja, kje?

zahvala vnaprej za odg.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje so ponavadi problemi z husqvarno sm 125?

in ali mi lahko kdo potrdi da se izven slovenije bolj splača kupit to huso. in če ja, kje?

zahvala vnaprej za odg.

lp

Cene so tako priblizno podobne da se ne splaca. Ze zaradi samega uvoza.

Problemi? Ne verjamem da sploh so kaksni. Pazis ko cistis filter, ce ga sploh bos da ne prescipnes cevke za olje in pazis da se med voznjo ne opeces na izpuh.

Na 6000km menjas gume za ksne qualifier al pa pilot power, pri 1000km odvzem blokad in mogoce kaksn sportni izpuh in to je to.

Redno na servis pelat.

Novi letniki pa so splosno NEUNICLJIVI. Tako dobro uravnava procent mesanice, da resnicno ne verjamem da je mozno da bi zaribala. Tankas Motul 710 al pa Castrol TTS in to je to.

Mogoce dodas se ksne scitnike za roke ne balanco, zamenjas nosilec za tablico, dodas kako nalepko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobivam same dobre ocene, ko sprasujem za ta motor in sem se ze odlicil da nabavim! Ker so me preprical, da ni nobenih tezav z njim, izgled je tako ali tako prelep :worship: ... A Impulz a bova nabavla, pa s kdaj zapeleva km? :naughty: sm ze v moji temi vidu, da si navdusen, da kupis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz se nebom odloču dokler se ne pelam z vsemi možnimi poniji :)

honda hm, tomosek, ktm exc =>sm, pa seveda tole huso. pa tisti keri mi bo nekak najbol ugajal ga pol vzamem (če bo cena primerna seveda).To pa bo drugo leto tam okoli marca najkasneje maja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dobivam same dobre ocene, ko sprasujem za ta motor in sem se ze odlicil da nabavim! Ker so me preprical, da ni nobenih tezav z njim, izgled je tako ali tako prelep :worship: ... A Impulz a bova nabavla, pa s kdaj zapeleva km? :naughty: sm ze v moji temi vidu, da si navdusen, da kupis!

ta motorček je seveda super, samo glede na ceno bi mu lahko dali el. štarter pa pokrovček za bencin na klučavnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motorček je seveda super, samo glede na ceno bi mu lahko dali el. štarter pa pokrovček za bencin na klučavnico...

Motor je grajen na offroad motorju, temu tudi taka vzdrzljivost in pa tudi togost glede dodatkov, ki pa so resnicno nepotrebni. Motor vzge v prvem. Da si nebi slucajno noge ogrel pred voznjo. Bi te bolelo al kaj? :H

In ce hoces rezervar na kljuc pa dokupi novega. 100EVR pride ce se ne motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz se nebom odloču dokler se ne pelam z vsemi možnimi poniji :)

honda hm, tomosek, ktm exc =>sm, pa seveda tole huso. pa tisti keri mi bo nekak najbol ugajal ga pol vzamem (če bo cena primerna seveda).To pa bo drugo leto tam okoli marca najkasneje maja :rolleyes:

Z temi ki si jih naštel, boš na Tomosu več kot razočaran kar se moči tiče :) Ker dejansko imajo ostale mašine 35-40konjev, tomos pa 13 :) Js bi Huso vzel za po cest, boš mel še najmanj stroškov med temi. 2t seveda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z temi ki si jih naštel, boš na Tomosu več kot razočaran kar se moči tiče :) Ker dejansko imajo ostale mašine 35-40konjev, tomos pa 13 :) Js bi Huso vzel za po cest, boš mel še najmanj stroškov med temi. 2t seveda...

Se VSEKAKOR STRINJAM. Samo tace stran od teh ostalih strojev. To riba kot prfuknjeno. Letos zdavau tok denarja za generalke, da bi enega KTMa spravu v garazo. Pa se v SM bi ga preobleku. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz razmišlam v tej smeri, samo so me pa malo zmotili komentari glede supporta ter servisov v Sloveniji!

Husa bo pa mi tak idealna; poraba glede na moč zadovoljiva, zjutri v šolo z jim, popoldne pa na goričko na vikend pa offroad po parceli.

hh drugo leto bo pa fajn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz razmišlam v tej smeri, samo so me pa malo zmotili komentari glede supporta ter servisov v Sloveniji!

Husa bo pa mi tak idealna; poraba glede na moč zadovoljiva, zjutri v šolo z jim, popoldne pa na goričko na vikend pa offroad po parceli.

hh drugo leto bo pa fajn :grim

Servisov je kar nekaj. Po celi sloveniji ena 6 se mi zdi. Eden ti bo 100% idealen.

Seveda je govora o pooblascenih serviserjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj pravite na model 2009 mislim nabaviti huso enkrat drug let pa me mel zanima all naj tastar model uzamem all tanovga........

kako je zdej s tem. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko yzf r 125 je totalka :D zdej pa neki v tem smislu razmislam ki je kaksn zastopnik al pa na kaksni internetni strani kej o tem motorju za kupit pa to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko yzf r 125 je totalka :D zdej pa neki v tem smislu razmislam ki je kaksn zastopnik al pa na kaksni internetni strani kej o tem motorju za kupit pa to....

sfaliu si temo.

Sicer pa....tist k sprasuje za modele...ce kupujes kup novejs model.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je to 125 al je 450?

ker se ne spomnim da bi blo kje govora o 125 kubičnem 2009 modelu.

maš mogoče še kakšne specifikacije?

mislim, da bo se cena nove husqvarne letnik 2008 zdaj pocenila... se to ponavadi dogaja, ali cene starejših ostanejo fiksne skozi cajt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to 125 al je 450?

ker se ne spomnim da bi blo kje govora o 125 kubičnem 2009 modelu.

maš mogoče še kakšne specifikacije?

mislim, da bo se cena nove husqvarne letnik 2008 zdaj pocenila... se to ponavadi dogaja, ali cene starejših ostanejo fiksne skozi cajt?

To je 125. Vidis da je 2 takt, ko pa ima na loncu ( izpuh, resonanca ) tako veliko komoro. In tudi ce boljse pogledas gre za klasicen 2 takt cilinder, ne pa 4 taktni blok.

Mislim, da cene letnika 2008 zaenkrat se nebojo nic padle. Se vsaj 3-6 mescev 100% ne.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje letnik 2009...

Huda, in končno so tud 125-ki dal črne feltne :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je hud tanov model :evilgrin: kaj pa motor......sm slišob nekej da je biu do zdej od KTM-ja mtor zdej pa majo svojega :whistle: kako je s tem

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je hud tanov model :evilgrin: kaj pa motor......sm slišob nekej da je biu do zdej od KTM-ja mtor zdej pa majo svojega :whistle: kako je s tem

LP.Denis

ma kdo link al pa slikco od modela 09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!