Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

tvoja yamaha pa vrjetn skos sili na zadnega ne :slap: pa tomos ma ziher bolše pospeške, sam če ga vozi nesposobn voznik je pa drugače ne ;)

ja jaz morem dat v 6 da spelem normalnu pol pa razvijam do 220 prid v cerknco pa jst unga poklicem k ma tomosa pa bos vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz morem dat v 6 da spelem normalnu pol pa razvijam do 220 prid v cerknco pa jst unga poklicem k ma tomosa pa bos vidu

Kot v tej temi ze 100× receno...NE PRIMERJAJTE MI TOMOSA IN HUSQVARNE!

Res da je ZAPRTA HUSQVARNA mogoce pocasnejsa od Tomosa in tako naprej...veliko folka se odloci da odpre motor. To da je motor zaprt pac ni vredu.

Se pravi bi bilo treba primerjat odprto Husqvarno in Tomosa. Potem bi vsi tomosaki lovers vtihnili.

Enako kot recimo, da bi na Tomosu dal v izpuh podlozko, da ga zadusis. Pac ni to to...se posebej pri 2 takt motorjih ko razvije moc v zgornji tretjini obratov.

Sama lepota je pa tudi okus posameznika...

Tomos je zakon na svojih podrocjih in z veseljem bi imel eno Replico, Husqvarna pa je zakon na svojih...in z veseljem bi poleg te 07 kupil se 09 ce bi imel denar. Res lepa je.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja yamaha pa vrjetn skos sili na zadnega ne :slap: pa tomos ma ziher bolše pospeške, sam če ga vozi nesposobn voznik je pa drugače ne ;)

ker vidim da se nekaj o r125 menite pa vidim da ma kao ttomos bolše pospeške am nima jih... ;)

@budacki

zakai primerjaš odprt motor ki ima pol neve okoli 30ks z 15ks... primerjaj 15ks z 15ks... pa pol vidiš kaj je bolše. no če pa se odpre pa je s5 druga pesem...

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker vidim da se nekaj o r125 menite pa vidim da ma kao ttomos bolše pospeške am nima jih... ;)

@budacki

zakai primerjaš odprt motor ki ima pol neve okoli 30ks z 15ks... primerjaj 15ks z 15ks... pa pol vidiš kaj je bolše. no če pa se odpre pa je s5 druga pesem...

Ampak..nevem...lej...oni MORAJO motor ZAPRT da je primerljiv s Tomosom. Se pravi...ce bi pustili masino pri miru bi bila Husqvarna dalec pred Tomosom. Tako da pratkicno ni fer za Husqvarno, da primerjajo motor, ki je "prisiljen" da dela pri manjsi moci.

A nima Tomos 2 ventila in Yamaha 4? Se pravi drazji generalke. Samo prva generalka bo na 25kkm + xD

Sem pa zasledil da folk dela ze nad 8kkm. Jao :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah tomos so taka jajca da vecjih ni :S vidu ze dostkrat in pelu se to gre minimoto do 60 bl

pa k pogledas okvir je k da bi biu narjen sz pogištvenih cevi

Ei stari sm naredu pomoje ene 3x tolk s tomosom kokr pa ti z wanabe r6-tko in morm rečt da use štima edin lučke zadi rade crknejo... Drgač pa nebi vozu tele yzf pa tut če gre šenkrat bol k tomos čemur sploh ne oporekam sam že sama drža pa izgled motorja sta mi bedna. Pa še zvok je tak da se smejiš (k en pokvarjn mlinčk) hehe k pr tomosu je pa grmenje k ga od 125 ne pričakuš. Kar se pa gištela tiče pa s tvojo yamahco neb blo velik bol če bi sam plastike dol fuknu. Edini stvar k mi je dobra na yzf je mašina k ma kar 4km več od tomosa sam to je pa nažalost use.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi se rad kregou z nobenim. vsak ima pač svoj okus, ne moreš pa primerjati 4-taktnih in 2-taktnih motorjev.

pa če se ne motim je to tema od husqvarne in ne od ostalih (smeti po domače povedano) NE MI ZAMERIT...

če sem pa kaj narobe napisov pa pokomenterajte.

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebi se rad kregou z nobenim. vsak ima pač svoj okus, ne moreš pa primerjati 4-taktnih in 2-taktnih motorjev.

pa če se ne motim je to tema od husqvarne in ne od ostalih (smeti po domače povedano) NE MI ZAMERIT...

če sem pa kaj narobe napisov pa pokomenterajte.

LP.Denis

Sej se čist strinjam s tabo sam ne morm pa ignorerat da un shaggyxd piše da so tomos jajca k ubistvu sploh nima tega motorja pa men je tomos res najbol zakon od 125 in me po pogreje k eni kr neki pišejo u 3 p.... Sej men pa tvoja yamahca ni ušeč pa sm tih če je le tep uredu. Sej shaggyxd če si fouš ti lahko dam za kšn krog sam pol boš še bol živčn k boš vidu kašn zvok ma ta zadeva. :naughty: ... če bi še kej o tomosu pokomenteru piš v temo ki je namenjena za to.

Lp, Miha

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se čist strinjam s tabo sam ne morm pa ignorerat da un shaggyxd piše da so tomos jajca k ubistvu sploh nima tega motorja pa men je tomos res najbol zakon od 125 in me po pogreje k eni kr neki pišejo u 3 p.... Sej men pa tvoja yamahca ni ušeč pa sm tih če je le tep uredu. Sej shaggyxd če si fouš ti lahko dam za kšn krog sam pol boš še bol živčn k boš vidu kašn zvok ma ta zadeva. :naughty: ... če bi še kej o tomosu pokomenteru piš v temo ki je namenjena za to.

Lp, Miha

Sej sm se že pelu al je biu pa un kej zjeban jst nwem ,morem pa pohvalt menjalnik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm se že pelu al je biu pa un kej zjeban jst nwem ,morem pa pohvalt menjalnik :)

Ja lej če je pa zjeban je pa zjeban ane. Če je motor zrihtan pol je pomoje druga pesm. Uglavnm premirje!!

Peace!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se čist strinjam s tabo sam ne morm pa ignorerat da un shaggyxd piše da so tomos jajca k ubistvu sploh nima tega motorja pa men je tomos res najbol zakon od 125 in me po pogreje k eni kr neki pišejo u 3 p.... Sej men pa tvoja yamahca ni ušeč pa sm tih če je le tep uredu. Sej shaggyxd če si fouš ti lahko dam za kšn krog sam pol boš še bol živčn k boš vidu kašn zvok ma ta zadeva. :naughty: ... če bi še kej o tomosu pokomenteru piš v temo ki je namenjena za to.

Lp, Miha

bod pol še za svojga tomosa tih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni šans dej sm se pelu sz tomosam al ma pa un zjebanga uglavn tisti tomos je tema nikamr negre sm mislu da bi mau pozadni probu....joj sramota tud cuknu ni

ja sevede dej ne lež ti da tud cuknu ni, pač se neznaš vozt po tazadi sprjazn se. jst mam yamaho xt k ma isto mašino ku tomos pa se ti pelem po tazadni ket češ pa ne nabiji drgač je tomos čist kul an .

lej tle maš posnetk da gre po tazadni da neboš reku da ti lažem tle.

http://sl.netlog.com/go/explore/videos/videoid=716451

Sam tle mam še tastar auspuh gor drgač mam pa zdej leovincija pa ma dost pudobn zvok k tomos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po zadni se sigurn da s tomosm pelat, sm jih ze vidu ko se vozjo. :whistle:

z vsako stvarjo k ma 2 kolesa se da po zadnji pelat... to je sam stvar tehnike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsako stvarjo k ma 2 kolesa se da po zadnji pelat... to je sam stvar tehnike...

Na tvojem pa niti tehnike nerabis. Das v tretjo in s sklopko ga gor potegnes in gaasa :D

Ehm...pa potem je sploh ksna razlika razn plastik in barve med modelom 08 in 09?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem pa niti tehnike nerabis. Das v tretjo in s sklopko ga gor potegnes in gaasa :D

Ehm...pa potem je sploh ksna razlika razn plastik in barve med modelom 08 in 09?

Jz tehnicne lasnosti zmer gledam na bikez.com :worship: Sam 09 letnika se niso dal gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem pa niti tehnike nerabis. Das v tretjo in s sklopko ga gor potegnes in gaasa :D

Ehm...pa potem je sploh ksna razlika razn plastik in barve med modelom 08 in 09?

zakaj bi pa sklopko rabu... tud v 4. je ne rabš :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOk mas pa zobnik? :worship:

13/60 :D

mah kje... na 520 ketno je manj zob... 16/45 spred je original 15... sam sej to se sam mal nazaj nagnes gas obrnes pa mal cuknes pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišau sem da ima tale husa odblokirana okoli 30 KM kok pa je kej končna pa pospeški pa slišou sm tud da tale motor ne pozna klanca

kako je s tem

LP.Denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišau sem da ima tale husa odblokirana okoli 30 KM kok pa je kej končna pa pospeški pa slišou sm tud da tale motor ne pozna klanca

kako je s tem

LP.Denis

klanc pozna, pospeški so vredu, končna pa pri takih motorjih ni pomembna :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprta okoli 140 km/h (realnih), pocuza pa 11 l/100km.

Aja ima mogoče kdo kros felge za to mašinco naprodaj?

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!