Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Odprta okoli 140 km/h (realnih), pocuza pa 11 l/100km.

Aja ima mogoče kdo kros felge za to mašinco naprodaj?

Ma si nor? 11 litrov?

11 jih moja Honda ne ponuca, ko ima v originalu 2× vecji ferg pa nevem kok vecjo dizo. Fantek malo si pretiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tista opcija racing kita za huso koliko pa tisto kej moči poveča pa tko naprej če mogoče kdo ve

LP.Denis

Racing "KIT" vsebuje sportno resonanco in dusilec( avspuh ) in nekaj diz. Ce se ne motim. Ni to nikakrsn kit za povecanje kubikature.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odprta okoli 140 km/h (realnih), pocuza pa 11 l/100km.

Aja ima mogoče kdo kros felge za to mašinco naprodaj?

nevem če bi ble prov dolg časa ravne če bi dav na SM fedre enduro feltne ker mal slab pobirajo skale po hudmu terenu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če bi ble prov dolg časa ravne če bi dav na SM fedre enduro feltne ker mal slab pobirajo skale po hudmu terenu...

Nastavis na bolj trdo. Samo nisem se nic gledal ce ma SM nastavljive.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavis na bolj trdo. Samo nisem se nic gledal ce ma SM nastavljive.

mehko drugač... sam ma trše fedre notr pa manj hoda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobu sm nazej iz servisa Huso. Vglavn...pobrali so mi blokade, brez da sem jim rekel. Sem bil kar presenecen. Pa se vse zastonj.

Zdej nic niso rekli kako je z garancijo in to...pa niti podpisat nisem nic dobu, samo oK.

Zanimivo....nisem nic se stiskal, ko je nov bat pa to...ampak do 120 pa nonstop vlece kot nora :worship: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobu sm nazej iz servisa Huso. Vglavn...pobrali so mi blokade, brez da sem jim rekel. Sem bil kar presenecen. Pa se vse zastonj.

Zdej nic niso rekli kako je z garancijo in to...pa niti podpisat nisem nic dobu, samo oK.

Zanimivo....nisem nic se stiskal, ko je nov bat pa to...ampak do 120 pa nonstop vlece kot nora :worship: :evilgrin:

dej glas posnem zame aja za za yzf se zmeri ni nic poklicu bom ju3 jst

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej budački..

kje so ti pa dal blokade ven... ali so ti dal husqvarna racing kit (dize pa resonanca-auspuh) noter al sm blokade ven pobral?

si bil ti dons pred šolskim centrom v NM??

ajt pa brata pozdrav!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej budački..

kje so ti pa dal blokade ven... ali so ti dal husqvarna racing kit (dize pa resonanca-auspuh) noter al sm blokade ven pobral?

si bil ti dons pred šolskim centrom v NM??

ajt pa brata pozdrav!! :worship:

Nc kita. Samo ko je nekej poclo v izpuhu so ven pobral, zrihtal dize in fergazer in to je to. Plus vse zastonj. :worship:

Rihtal sem v TMR Tonjko Miran

Brat nazej pozdravlja.

Aja...jst sm biu pred ŠCjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že kej probou zdej k je odprta kok rabi do 100kmh (približno)

Do 100? Mah...ocenim na 4-5 sekund. Vec sigurno ne. Mogoce manj.

Ma gre zdaj cisto vredu. Se da peljat. Samo kurac...ko prej sm vozu HM 125 in zdej mi zgleda Husa boljs svoh, vendar glede s tem kaksna je bila z blokadah ma je 100%. Se presentlo me je vse skupaj. Sicer pa...ne gonim se. Ni niti 200km. xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 100? Mah...ocenim na 4-5 sekund. Vec sigurno ne. Mogoce manj.

Ma gre zdaj cisto vredu. Se da peljat. Samo kurac...ko prej sm vozu HM 125 in zdej mi zgleda Husa boljs svoh, vendar glede s tem kaksna je bila z blokadah ma je 100%. Se presentlo me je vse skupaj. Sicer pa...ne gonim se. Ni niti 200km. xD

husa je zakonn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se mau bl nazaj vsedeš pa pune gasa bi te dvignilo al moreš cuknt z rokami?

Kurac je ker je motor zelo dolg in zelo nizek. Kar pomeni nizko tezisce, ( ce se motim me popravite ) se pravi ga je tezko dvignit. Honda je zelo zelo visoka ( visina sedeza 1250mm), in krajsa od Huse in se ne pozna pri tem kje sedim. Pri Husi pa se ze kar pozna.

Ce bi se bolj nazaj vsedel pa itq potegne na zadnje. Ze tako, ce so tople gume potegne brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sj vse ql in lepo... sam čist iskreno mnenje in OBJEKTIVNO povejte tisti keri mate huse sm doma...

a se res splača dat tolko dnarja za to stvar? je vredno vsakega centa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr sj vse ql in lepo... sam čist iskreno mnenje in OBJEKTIVNO povejte tisti keri mate huse sm doma...

a se res splača dat tolko dnarja za to stvar? je vredno vsakega centa?

JA je vredna svojga dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac je ker je motor zelo dolg in zelo nizek. Kar pomeni nizko tezisce, ( ce se motim me popravite ) se pravi ga je tezko dvignit. Honda je zelo zelo visoka ( visina sedeza 1250mm), in krajsa od Huse in se ne pozna pri tem kje sedim. Pri Husi pa se ze kar pozna.

Ce bi se bolj nazaj vsedel pa itq potegne na zadnje. Ze tako, ce so tople gume potegne brez problema.

Čaki kako ma lahko honda 1250mm višino sedeža če ma tomos al pa kerkol podobn motor približno 850mm. Stari do je 40cm več in tut stat neb mogu na motorju več. Dej ti to raj premer k ne verjamm da ma skor pou metra viši zic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja on najbrž mer tam k sedi med vožnjo... v vseh tovarniških podatkih pri drugih motorjih je pa najnižja točka sedeža zapisana. sm še zmeraj se mi zdi da to ne mora bit 40 cm razlike :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!