Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Njemu su rekli 2 mesca kar pomeni še 1 mesnc njihovega zavlačevanja pa kr nanese :D

Jeboga misek, naj mojo kupi tisti ki noce cakat :evilgrin: Brez blokad edini tega letnika v SLO ( menda )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao sej jst sm su pa uceri pogledat pa mi je tud dau kar 2008 pa sm reku nej se pozanima kdaj bo lahko 09 prsla v slo pa kdaj bo mozna dobavljivost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeboga misek, naj mojo kupi tisti ki noce cakat :evilgrin: Brez blokad edini tega letnika v SLO ( menda )

Ja moj je ene 4 mesce mlajši

V petek ga pa pelem na servis da mi dajo noter Husqvarna racing kit

Pa v kompletu ni več HGS ampak en drug k je baje še bolši od hgs-ja

Tako da sporočim k dobim nazaj kako gre pa tu

Mora da gre k .... :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj je ene 4 mesce mlajši

V petek ga pa pelem na servis da mi dajo noter Husqvarna racing kit

Pa v kompletu ni več HGS ampak en drug k je baje še bolši od hgs-ja

Tako da sporočim k dobim nazaj kako gre pa tu

Mora da gre k .... :evilgrin: :naughty:

Kok bos pa dau? 500-600€ samo za izpuh? Pa ti si nor :) Pa itq od HGS (Husqvarna Group System) verjetno da je boljsi samo kaksen DOMA. Pa zraven bos verjetno dobu se 3 dize za fergazer ki stanejo okol 5€ :P

Dober si ti dober Vovk. Sicer pa bos potem porocal kako je in kako bi lahko bilo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok bos pa dau? 500-600€ samo za izpuh? Pa ti si nor :) Pa itq od HGS (Husqvarna Group System) verjetno da je boljsi samo kaksen DOMA. Pa zraven bos verjetno dobu se 3 dize za fergazer ki stanejo okol 5€ :P

Dober si ti dober Vovk. Sicer pa bos potem porocal kako je in kako bi lahko bilo xD

Veš da bom povedal. bomo videl :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dobil na mail :worship: Po povpraševanju za SM 125 L.2009- bel okvir, vam sporočam ,da bodo motorji

> dobavljivi po 14.04.2009

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dobil na mail :worship: Po povpraševanju za SM 125 L.2009- bel okvir, vam sporočam ,da bodo motorji

> dobavljivi po 14.04.2009

Veša da bojo. To rečejo, pol pa čakaš ko bedak na motor še en mesec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol ko vsak dan prebiram teme na različnih forumih o husqvarni sm pa tomosu pa mitoju pa apriliji, vsak dan se mi zdi da bi kaki MZ mi bol pasal :)

vem da je offtopic:

če bi si nabavu kit za povečevanje kubikaže (125-->190ccm), a bi pol dost bolj vleklo? kak v primerjavi z odprto husqvarno približno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol ko vsak dan prebiram teme na različnih forumih o husqvarni sm pa tomosu pa mitoju pa apriliji, vsak dan se mi zdi da bi kaki MZ mi bol pasal :)

vem da je offtopic:

če bi si nabavu kit za povečevanje kubikaže (125-->190ccm), a bi pol dost bolj vleklo? kak v primerjavi z odprto husqvarno približno?

S tem da MZja bos tezko dobil in da stane nov priblizno skoraj tok kot Husa in da bos s kitom v njega vlozil nevem kok denarja ( razen ce mislis brusit cilinder ) te na koncu pri porabi in stroskih skupnih pride veliko vec kot pri Husi :)

Verjetno, kaj bolj kaka predelana Husqvarna nebo sel, neglede na to kok ga predelas. Husqvarna s racing kitom ali pa zzamenjanim izpuhom je STROJ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo včeraj dubu motor :worship: :evilgrin: :evilgrin:

Motor ma nore pospeške :evilgrin: končna je okol 125 z original zobnikom :naughty: ... sm vzev pa tut manjši

zobnik (42). Ga moram še zmontirat.. v Prvi brzin še spelem ne pa že šaltam v drugu tako hitr da 1 sploh ne pride v poštev

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk te je vse skupi pršlo, pa kaj vse so ti zamenjali(samo resonanco ali tudi dušilec+ dize) ker bi js tud udpru svojo husqvarno wre 125 :rolleyes: .

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj dubu motor :worship: :evilgrin: :evilgrin:

Motor ma nore pospeške :evilgrin: končna je okol 125 z original zobnikom :naughty: ... sm vzev pa tut manjši

zobnik (42). Ga moram še zmontirat.. v Prvi brzin še spelem ne pa že šaltam v drugu tako hitr da 1 sploh ne pride v poštev

No enako je pri meni. S tem, da sm jst svojo nateral 140 xD, z original izpuhom in zobnikom. (odprtim izpuhom)

Ehm ... edin se vprasanje ... kok $$$? Pa kerega so ti dali gor? Doma, Spes?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk te je vse skupi pršlo, pa kaj vse so ti zamenjali(samo resonanco ali tudi dušilec+ dize) ker bi js tud udpru svojo husqvarno wre 125 :rolleyes: .

LP!

Zamenal je samo krivino... zadnji del je enak

No enako je pri meni. S tem, da sm jst svojo nateral 140 xD, z original izpuhom in zobnikom. (odprtim izpuhom)

Ehm ... edin se vprasanje ... kok $$$? Pa kerega so ti dali gor? Doma, Spes?

Jst mojga še nisem do konca naterov.. :rolleyes: gor so dal pa "Husqvrna racing" gor--> glej slikco..

Je pa reku da ma zdej skor 30 KM... pa če jih ma 25 km je že dost :worship:

Drugač pa cena kita je 623€ :unsure: :whistle: Pa mogoče kakšen popust... :rolleyes:

Drugač pa zdej motor gre velik bolš in zvok je tut ful hud...

In mi ni žal tega denarja ker je motor zdej 100% bolši.. :evilgrin: :evilgrin:

post-17824-1238337153_thumb.jpg

post-17824-1238337188_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenal je samo krivino... zadnji del je enak

Jst mojga še nisem do konca naterov.. :rolleyes: gor so dal pa "Husqvrna racing" gor--> glej slikco..

Je pa reku da ma zdej skor 30 KM... pa če jih ma 25 km je že dost :worship:

Drugač pa cena kita je 623€ :unsure: :whistle: Pa mogoče kakšen popust... :rolleyes:

Drugač pa zdej motor gre velik bolš in zvok je tut ful hud...

In mi ni žal tega denarja ker je motor zdej 100% bolši.. :evilgrin: :evilgrin:

Če bi lohka meu ker kol 125 motor bi meu tazga k ti :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi lohka meu ker kol 125 motor bi meu tazga k ti :worship:

600€!!!!! SI NOR AL KAJ! FAK! Za 350EVR dobis profi dirkalni izpuh :evilgrin: :worship: :headbang: z dizami vred :whistle:

Ehm ... s tem izpuhom verjetno nisi pridobil nic kaj vec kot jst z odstranjevanjem blokad.

Aja ... sporoc kdaj kaj za ksno furco. Pa ehm ... a ni bizjak dobu 2008? Bomo se njega naplahtal da se kam blizje nasim krajem na furco odprau :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600€!!!!! SI NOR AL KAJ! FAK! Za 350EVR dobis profi dirkalni izpuh :evilgrin: :worship: :headbang: z dizami vred :whistle:

Ehm ... s tem izpuhom verjetno nisi pridobil nic kaj vec kot jst z odstranjevanjem blokad.

Aja ... sporoc kdaj kaj za ksno furco. Pa ehm ... a ni bizjak dobu 2008? Bomo se njega naplahtal da se kam blizje nasim krajem na furco odprau :D

In kaj je zate dirkalen izpuh??? :whistle:

kle je izpuh 350€... 200€ je pa tisto črno k sm jst slikov...

Če se pa teb zdi preveč pa ne kup.. men je čist faj in mi ni škoda da sem dal tuk kukr sem dal.

Men je sm važno da motor leti k ..... in to je to.. :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je zate dirkalen izpuh??? :whistle:

kle je izpuh 350€... 200€ je pa tisto črno k sm jst slikov...

Če se pa teb zdi preveč pa ne kup.. men je čist faj in mi ni škoda da sem dal tuk kukr sem dal.

Men je sm važno da motor leti k ..... in to je to.. :naughty: :evilgrin:

Kaj pa je tisto crno, ce smem vedet :evilgrin: Tiste Red Valve al ka je ze ? (ventil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Zanima me kako se kej splača tole kupit, ter na kaj naj bom pozoren pri nakupu?

Link ne dela tko da pejte na avto njet pa pejte pod husqvarna supermoto in poglejte uno sms 125 ko je za 1300€.

LP

Popravljeno . Popravil flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kako se kej splača tole kupit, ter na kaj naj bom pozoren pri nakupu?

Link ne dela tko da pejte na avto njet pa pejte pod husqvarna supermoto in poglejte uno sms 125 ko je za 1300€.

LP

Je bila ucasih cena 1500€ :P jah nimas kaj za pazit. Motor mora bit ocuvan, pri tej kilometrazi bi moral bit menjan bat. Najboljse da ga gres pogledat pa vzames s seboj nekoga k se razume. Drugace motorcki so pa super :) jst cez svojo nimam slabe besede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kvari se pa rado to a

Ce jo misls cuvat ne :) Dobro olje+segrevanje=no problems. To ti lahko tvoj mehanik zagarantira. Ce pa hoces ti napisem na PM ksno zadevo k je treba pazt, dokler se ne navads.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=2800869

Ta motor, pac, se je lani prodajal z 8000km, letos s 5000km in sedaj s 4200. Kako se da preverit, ce so vrteni? :S

Ce je lastnik na motosvetu, naj pove zakaj je najmanj 3× navajal drugacne kilometre. Opozorilo, ce bo kdo sel kupit, naj to preveri.

Pred 2 tedni se je prodala tista modra iz a.neta in je na poti domou zaribala. Katastrofa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgi odsotnosti ja, bivšo razbito sm prodav, v garaži je že kake 2 mesca nova husqica 2008 letnik. Fora je u tem da mi ne leti nekot kot bi mogla končno ma okol 96 mogoče kak km gor sam ni to to na konc obratov ne vleče prav. Kaj bi lahk blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!