Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

hja.... 

Tale motorček se že zlo lep cajt prodaja. Prevožnga nima velik, moj ma več, pa je str dva dva mesca. Pomoje je mogl bit kej narobe, da ga prodajajo, pa še to ga ne prodaja lastnik ampak je prodajalc nek posrednik, če se ne motm.  Samo.... čudn se mi zdi....letnik 2007, pa ima samo 1400 prevožnga, model se je mogu res zlo mal furat. 

Pejt ga pogledat, pa kakšnga majstra seboj mej.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja....

Tale motorček se že zlo lep cajt prodaja. Prevožnga nima velik, moj ma več, pa je str dva dva mesca. Pomoje je mogl bit kej narobe, da ga prodajajo, pa še to ga ne prodaja lastnik ampak je prodajalc nek posrednik, če se ne motm. Samo.... čudn se mi zdi....letnik 2007, pa ima samo 1400 prevožnga, model se je mogu res zlo mal furat.

Pejt ga pogledat, pa kakšnga majstra seboj mej....

si pomislil, da je stal v salonu ali bil testni? meni zgleda kul.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pomislil, da je stal v salonu ali bil testni? meni zgleda kul.

mogoče imaš prav, 

sam še vseeno se mi zdi čudno, ko se pa že od spomladi prodaja, pa cena je tut zlo nizka v primerjavi z drugimi, in ga vseen noben ne kup.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče imaš prav,

sam še vseeno se mi zdi čudno, ko se pa že od spomladi prodaja, pa cena je tut zlo nizka v primerjavi z drugimi, in ga vseen noben ne kup....

Mogoce je kaksen pogoj, da ga lahko kupis :) Mogoce moras imet IQ nad 70 ;) Ne sej se hecam.

Nevem nevem. Mogoce pa ni zanimanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pomislil, da je stal v salonu ali bil testni? meni zgleda kul.

sj zgledajo vsi kul.

pa če je bil testni... 1700km testiranja niii fajn... razen seveda če so ga 1000km z dobro vestjo ulaufavali in šele kasneje "testirali".

no nikoli nebomo vedli... mogoče pa so ga meli v salonu pa so ga tolk krat not pa vn rival da so nabil 1700km.

jaz bi se držal stran od česa takega, razen če mi dajo 2 leti garancije.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj zgledajo vsi kul.

pa če je bil testni... 1700km testiranja niii fajn... razen seveda če so ga 1000km z dobro vestjo ulaufavali in šele kasneje "testirali".

no nikoli nebomo vedli... mogoče pa so ga meli v salonu pa so ga tolk krat not pa vn rival da so nabil 1700km.

jaz bi se držal stran od česa takega, razen če mi dajo 2 leti garancije.

Ti mas itq sam eno leto tak da pššt ;) ma sej ni panike ... ce dobis garancijo itq ves da je vse kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4000km =) čez cajt se kej naučiš ;)

prodajam orginal sachs fedro od husqvarne sm 125 če kdo kup. jaz sem kupu fedro od te610 zato prodajam.

kaj se pa tiče garancije... če ma motor 1700km pol garancija že laufa ofc. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kdo je ene par mescov prodajov enduro feltne za hussqvarno???

na bolhi so se prodajale...

maniac. Verjetno je ze prodal.

Benjamin a ti mas ze 4k. Dober si. Pa kaj si sou menjat amortizacijo...sej je nastavljiva. Malo bi se poigral pa bi blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maniac. Verjetno je ze prodal.

Benjamin a ti mas ze 4k. Dober si. Pa kaj si sou menjat amortizacijo...sej je nastavljiva. Malo bi se poigral pa bi blo.

zelo pravilno, vendar... to kar ti misliš je vorspannung =)!

fedre nemoreš naredit trše... lahko samo nastaviš moč, ki jo fedra potrebuje da se sploh premakne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo pravilno, vendar... to kar ti misliš je vorspannung =)!

fedre nemoreš naredit trše... lahko samo nastaviš moč, ki jo fedra potrebuje da se sploh premakne

Kaj ti vec rabi :D Malo ga podaljsas in imas mir. Skoraj. Pa itq supermoto za vsakdanjo uporabo mora bit mehak ;) da pozira luknje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prodajam huso 07' letnik, 7000 prevozenih, vse dela brezhibno, res lepo ohranjena, nova zadnja guma...

ce koga zanima me nej kontaktera na: 040-973-619

A se ta motor še prodaja, kolikšna je kaj cena?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

yaw, mene pa zanima če je kdo že menjevau bat oz. ce kdo ve koliko je cena? (na netu sm neki iskal pa nic dobil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yaw, mene pa zanima če je kdo že menjevau bat oz. ce kdo ve koliko je cena? (na netu sm neki iskal pa nic dobil)

110€ komplet s sornikom in obročki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa aja a je kdo ze dau gor 120/70/17 na sprednjo? ker v homologaciji piše da lahko...

Nisem nič zasledil, da bi pisalo 120/70, samo 110/70. Daj gor kar lepo ene Qualifier RR ali pa mogoče celo Dunlop Mutant. Tut s pireli supercorso, dragon al pa diablo neboš sfaliu ( ma praktično iste gume :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bela je lepša kot rdeča. Drgač se pa ne bi nobene se ne bi branu.  

ful me čudi da sem še vedno edini z to huso v slo. nevem kaj folk sploh gleda druge motorje ko pa je ta taka bomba

z deli bo zdaj tudi dosti lažje. edino s ceno rezervnih delov malo pretiravajo, vendar če si malo insajderja jih dobiš vsaj 50% ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful me čudi da sem še vedno edini z to huso v slo. nevem kaj folk sploh gleda druge motorje ko pa je ta taka bomba

z deli bo zdaj tudi dosti lažje. edino s ceno rezervnih delov malo pretiravajo, vendar če si malo insajderja jih dobiš vsaj 50% ceneje.

O 09 se pravi, da je razprodana vsepovsod hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nič zasledil, da bi pisalo 120/70, samo 110/70. Daj gor kar lepo ene Qualifier RR ali pa mogoče celo Dunlop Mutant. Tut s pireli supercorso, dragon al pa diablo neboš sfaliu ( ma praktično iste gume :D )

ne resno v homolagiciji piše da so dovoljene 110 pa tud 120! sam ne vem kire bi dau, gor pa tko do 150€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli že kupuje ta motor ne kupit brez veze poln elektronike je mojmu frendi zaribalo prav zaradi električnega mišelatorja in 125 ccm je za supermoto premal močno vsaj 450 sm s 125 se ne da niti normalno slajdad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli že kupuje ta motor ne kupit brez veze poln elektronike je mojmu frendi zaribalo prav zaradi električnega mišelatorja in 125 ccm je za supermoto premal močno vsaj 450 sm s 125 se ne da niti normalno slajdad

Bravo ej... mulc z 11kw izpit bo kupu 450... res pametn predlog :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!