Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Pozdravljeni !!! ker bon naredil izpit A1 si bom kupil motor... razmlišlam Yamaha yzf r 125 ali Husqvarna sm 125s... Zdaj me zanima če mi kdo lahko napiše kaj je dobro in kaj slabega pri Husqvarni... Zanima me koliko je končna hitrost v originalnem in koliko v prenarejenem stanju. Koliko spije na 100km, katero olje bi naj upirabljal in ceno olja in če se rada kvari ? :D

1. koncna nekje 125 odprta in 100 zaprta

2. poraba nekje 7-8 litrov ( od oka, mogoce tudi manj )

3. Motul 710, Putoline MX5, Motul 800 Road

4. Ne kvari se, ce jo prav vzdrzujes.

Meni osebno bil najljubsi motor, vendar mogoce kancek ce nepristransko povem nepraktiven (poraba/rezervar/potovalne lastnosti). Ce pa hoces motor za noret je pa idealen :) Husqy :OK::OK:

Yamaha pa :doze::hmm: (razmisljam)---> :nono: (razmislu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ko sm jaz rabu nasvet nisi tok dougo razmislau :D

mam husqvarno, res bomba motor (se vedno je zaprta moja), moti me edino to da je malo majhna... "kup huso, nebo ti zau" by buda, in se prav je imel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ko sm jaz rabu nasvet nisi tok dougo razmislau :D

mam husqvarno, res bomba motor (se vedno je zaprta moja), moti me edino to da je malo majhna... "kup huso, nebo ti zau" by buda, in se prav je imel ;)

Se vedno sem takega mnenja. Pozitivne stvari tukaj nadvladajo nad negativnimi ( negativne?! Nevm ce sploh ksna je :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj prjatu tut kupuje zdej to huso pa hoče 2009 letnk pa se baje zlo tško dobi .... tko d je nekam klicu ( mislm da zupin.si nisem zihr ) pa j reku da jih je zlo mal v sloveniji da on ve samo za eno pa še za to neve kje je ker je šla v druk salon ker se ni prodajala. Tko da je ena izmed varjant da jo naroči iz tujine seveda sam velik draži pride. :unsure: Tko da če kdo ve kje bi jo v slo dobil seveda 2009 letnik naj pove. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj prjatu tut kupuje zdej to huso pa hoče 2009 letnk pa se baje zlo tško dobi .... tko d je nekam klicu ( mislm da zupin.si nisem zihr ) pa j reku da jih je zlo mal v sloveniji da on ve samo za eno pa še za to neve kje je ker je šla v druk salon ker se ni prodajala. Tko da je ena izmed varjant da jo naroči iz tujine seveda sam velik draži pride. :unsure: Tko da če kdo ve kje bi jo v slo dobil seveda 2009 letnik naj pove. :worship:

Men se zdi da sm eno vidu na vrhniki v salonu k sm se s kolesom mim pelu. Nevem kako se imenuje! Bom enkrat v priliki k se mi bo dal do tja it pogledu če sm prov vidu pa kir letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj prjatu tut kupuje zdej to huso pa hoče 2009 letnk pa se baje zlo tško dobi .... tko d je nekam klicu ( mislm da zupin.si nisem zihr ) pa j reku da jih je zlo mal v sloveniji da on ve samo za eno pa še za to neve kje je ker je šla v druk salon ker se ni prodajala. Tko da je ena izmed varjant da jo naroči iz tujine seveda sam velik draži pride. :unsure: Tko da če kdo ve kje bi jo v slo dobil seveda 2009 letnik naj pove. :worship:

nì sla v noben salon...

v mojo garazo je sla.

iz nemcije naroca zupin, in tam jo tud lahk dobi ce jo res hoce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nì sla v noben salon...

v mojo garazo je sla.

iz nemcije naroca zupin, in tam jo tud lahk dobi ce jo res hoce.

Kolk cajt je pa za čakat pa kko je pol s servisom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk cajt je pa za čakat pa kko je pol s servisom ?

Vse normalno. Caka se 2 tedna ( ce jo imajo na zalogi ). motor je uvozen sem s strani generalnega uvoznika tako kot VSE Husqvarne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni 

Mam eno vprašanje. Ma kdo kako idejo zakaj sprednja bremza ko bremzaš, spušča ene čudne glasove (piskanje). Nimam v mislil da bi bremza cvilila. Zvok se da slišati v tem videu

Bodite pozorni ko bo bremzal. 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mam eno vprašanje. Ma kdo kako idejo zakaj sprednja bremza ko bremzaš, spušča ene čudne glasove (piskanje). Nimam v mislil da bi bremza cvilila. Zvok se da slišati v tem videu

Bodite pozorni ko bo bremzal.

LP

normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni 

Mam eno vprašanje. Ma kdo kako idejo zakaj sprednja bremza ko bremzaš, spušča ene čudne glasove (piskanje). Nimam v mislil da bi bremza cvilila. Zvok se da slišati v tem videu

Bodite pozorni ko bo bremzal. 

LP

ne pritožuj se, moja cvili ko hudič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja premza na letniku 98 niti malo ne cvili...vem da je tema za SM ampak glede na to da ima tudi oljno pumpo vas sprašujem kero olje za mešanco tankate v SM/WRE?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motul 710 in nič druga.... če hočem da bo za mano smrdelo pojem rajš pasul kot pa da tts tankam

torej bo ok,ker sem slišal da so nekatera olja pregosta za oljno pumpo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej bo ok,ker sem slišal da so nekatera olja pregosta za oljno pumpo?

Vsa olja na katerih pise PREMIX ( Putoline MX5, Fuchs Silolene Premix, Motul 800 navadn ... pa se kak, ki se ga ne spomnem. )

Toci Motul 710 in nimas kaj za sfalit. Sicer pa jst sm v Aprilijo tudi malo bolj gosta olja natocu, pa nikol ni blo problema. Pise pac da je priporoceno premix samo jebiga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo mašina zdržala od maribora do domžal (cca 150km), da se nebi pregrela pri potovalni hitrosti 60-70kmh? :/

malo se bojim da bo kaj škrtnilo... motor pa ima zdaj skoraj 2000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo mašina zdržala od maribora do domžal (cca 150km), da se nebi pregrela pri potovalni hitrosti 60-70kmh? :/

malo se bojim da bo kaj škrtnilo... motor pa ima zdaj skoraj 2000km

Hahaha to bo crknil 3x umes. Joke ej itk d bo zdržal, kua a se ti samo okol bajte furaš :D kokr vem maš ŠE zmeri zaprto mašino ;) tko da nebo nobenega problema. Tut odprta zdrži še večje razdalje pri veliko višjih brzinah...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo mašina zdržala od maribora do domžal (cca 150km), da se nebi pregrela pri potovalni hitrosti 60-70kmh? :/

malo se bojim da bo kaj škrtnilo... motor pa ima zdaj skoraj 2000km

Pomoje je fečja možnost da ribne kokr pa se pregreje....hlajenje maš dobro, in sploh pa se peleš in nažigaš motorja na mestu....tko da je zelo majha možnost da pride do pregrevanja če ni nč sfukano...

Primer: Frenda je APN 6 pripeljala brez problema od Ajdovščine do Obale..

Razdalja: cca 200 km obe smeri.:worship:

Potovalna hitrost: max speed od šestke.:worship:

Temperatura ozračja: 30˙C (čene še kaj več)... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo mašina zdržala od maribora do domžal (cca 150km), da se nebi pregrela pri potovalni hitrosti 60-70kmh? :/

malo se bojim da bo kaj škrtnilo... motor pa ima zdaj skoraj 2000km

Pomoje je fečja možnost da ribne kokr pa se pregreje....hlajenje maš dobro, in sploh pa se peleš in nažigaš motorja na mestu....tko da je zelo majha možnost da pride do pregrevanja če ni nč sfukano...

Primer: Frenda je APN 6 pripeljala brez problema od Ajdovščine do Obale..

Razdalja: cca 200 km obe smeri.:worship:

Potovalna hitrost: max speed od šestke.:worship:

Temperatura ozračja: 30˙C (čene še kaj več)... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa da končno popravm.... ta nov forum neki jeba...žal...

Pomoje je večja možnost da ribne kokr pa se pregreje....hlajenje maš dobro, in sploh pa se peleš in ne nažigaš motorja na mestu....tko da je zelo majha možnost da pride do pregrevanja če ni nč sfukano...

Primer: Frenda je APN 6 pripeljala brez problema od Ajdovščine do Obale..

Razdalja: cca 200 km obe smeri.:worship:

Potovalna hitrost: max speed od šestke.:worship:

Temperatura ozračja: 30˙C (čene še kaj več)... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

60/70 km/h praviš... še zeblo ga bo xD, hec hec brez problema lohk furas tud 80/90 usake tolk časa ga pa le stisni .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima če je že kdo menjaval žarnice na tem motorju. Original ne svetijo nevem kaj dobro. Original žarnica v tem motorju je S2 Philips duplo  12V 35W. Zanima me če bi se dobila kakšna močnejša S2 žarnica, pa povejte če je že kdo menjaval  in kako je bilo potem. Večina žarnic pa je zdej H4, in nevem kakšna je kaj izbira glede S2 žarnic. Bi bilo možno to, da bi zamenjal okov žarnice tako, da bi notr pasala H4. 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!