Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Tako meni piše v user manual knižci.

Dajes navadno mehansko olje? Meni ga je tako razmazalo na Husqvarni, da 2 dni nisem uspel pocistit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mažem s tistim kar imamo doma, ponavadi je to Formula Q8 15W-40. Po 17 tisoč kilometrih je ševedno uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat, če je meu kdo kadarkoli, kakršnekoli težave s tem motorjem?

Daj ti rajsi kupi, pa nehaj za vsako malenkost jokat. Pismo ej! Motorja se niti nimas, pa si ze ves paranoicen in panicen.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k js xD

ni dost kaj za rečt.. tko k mi je buda reko: če to kupiš nemoreš falit.

motor je vredn dnara, na njem so vse najbolše komponente gor, na tem motoru ni kaj druga za naret na mašini (mogoče auspuh menjat in to je tud vse).

itak da eni majo probleme z tem motorjem, ampak tu je skoraj vedno kriv uporabnik, ki ga (ne)primerno vzdržuje.

pred vožnjo obvezno segrevat, motul je zakon.

je pa dosti manj problemov kot pa npr. z aprilio rs 125 in drugimi 2t strojčki nasplošno.

če veš nemško ti predlagam da si prečitaš 125er-forum.de kjer boš našu zlo dost uporabnih informacij od ljudi ki imajo ta motorček že en lep cajt.

edino kaj me moti na motorju je tačka k je tko našponana da se kr bojim da bo majčkn bol zapihalo pa mi bo motor padu po tleh.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k js xD

ni dost kaj za rečt.. tko k mi je buda reko: če to kupiš nemoreš falit.

motor je vredn dnara, na njem so vse najbolše komponente gor, na tem motoru ni kaj druga za naret na mašini (mogoče auspuh menjat in to je tud vse).

itak da eni majo probleme z tem motorjem, ampak tu je skoraj vedno kriv uporabnik, ki ga (ne)primerno vzdržuje.

pred vožnjo obvezno segrevat, motul je zakon.

je pa dosti manj problemov kot pa npr. z aprilio rs 125 in drugimi 2t strojčki nasplošno.

če veš nemško ti predlagam da si prečitaš 125er-forum.de kjer boš našu zlo dost uporabnih informacij od ljudi ki imajo ta motorček že en lep cajt.

edino kaj me moti na motorju je tačka k je tko našponana da se kr bojim da bo majčkn bol zapihalo pa mi bo motor padu po tleh.

Ne se bat, italjanski dizajn in tehnologija ;) meni je samo enkrat zdrsnu iz tacke pa se to, ko je stal resnicno na takemu da sem tudi sam vedel da bo padel. Drugace na cesti ni sans! ;) Ce negre, ga obrnes ravno nasprotno in je. Se bos ze navadil. Sicer pa jo lahko se zvijes pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm... mau nerodno vprašanje :whistle:

post-20499-1248816571_thumb.jpg

kako lahk napumpam zadnje amortizerje? sm probu že z pumpo za bajk, z pumpo na petrolu, probu sm že z usti pihat pa enostavno nemorm prit zravn.

kak hudiča naj napumpam zadnje amortizerje brez tega da bi mogu celotn izpušni sistem jemat dol? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm... mau nerodno vprašanje :whistle:

post-20499-1248816571_thumb.jpg

kako lahk napumpam zadnje amortizerje? sm probu že z pumpo za bajk, z pumpo na petrolu, probu sm že z usti pihat pa enostavno nemorm prit zravn.

kak hudiča naj napumpam zadnje amortizerje brez tega da bi mogu celotn izpušni sistem jemat dol? :headbang:

Caki a se hecas? :D hehe

ohlins.jpg

Vijak ena je varovalni ( torej da se slucajno nastavitve ne spremenijo ). Ga odvijes.

Vijak 2 je pa za nastavljanje. Se pravi bolj kot ga privijes proti dol, bolj trdo vzmetenje bos imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam huso 07' letnik, 7000 prevozenih, vse dela brezhibno, res lepo ohranjena, nova zadnja guma...

ce koga zanima me nej kontaktera na: 040-973-619

post-23627-1248865443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam huso 07' letnik, 7000 prevozenih, vse dela brezhibno, res lepo ohranjena, nova zadnja guma...

ce koga zanima me nej kontaktera na: 040-973-619

lepa! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

any idea kje bi lahko dobu hgs izpušni sistem za huso 2009? na ebayu so vsi taki k pašejo sam na letnike od 2000 do 2008.

DEP imajo samo za wr in cr 2009, gianelli isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

any idea kje bi lahko dobu hgs izpušni sistem za huso 2009? na ebayu so vsi taki k pašejo sam na letnike od 2000 do 2008.

DEP imajo samo za wr in cr 2009, gianelli isto.

Saj je masina enaka? :) Torej pase tudi na 09.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem drugi izpušni sistem za mojo husqvarno in mi je na pooblaščenem servisu priporočil nakup "husqvarna racing kit", ki vsebuje novo iglo (drugačno, v smislu da je nekak drugače ukrivljena- moja originalna bi naj bila čisto ravna in baje da se tudi z pravilnimi nastavitvami igle tako idealno nebo dalo nastavit kot če kupim to specialno iglo. sem omenil da bom kupil iglo naknadno, celotnega auspuha (oziroma kita) ki je btw dražji od HGS-a za 475€ pa najrajši nebi kupil.), plus vsebuje vse dize in šobe, ki jih je treba prilagoditi ter drugi računalnik!. Nakar smo se malo pozanimali smo ugotovili, da računalnika sploh ne rabimo.

primerjava...

Husqvarna racing kit 690€

HGS izpušni sistem 250€ -seveda brez tiste specialne igle k se jo nikjer na svetu ne da dobit saj ima firma Husqvarna eden in edini patent za izdelavo takšne igle, in ga skrivajo tako kot so skrivali recept za vegeto zgleda.

zdej prosim da mi nekdo to razloži ker mislim da me majo za norca. :headbang: :headbang:

a se te proklete igle res neda tako optimalno prilagodit kot če kupim tisti prokleti kit ki vsebujo to frdamano iglo k se je ne dobi nikjer razen v tem racing kit kompletu?????????

pod kakšno formulo je ta igla pilagojena, da jaz kot navaden smrtnik na tej Zemlji nebi mogel s hamrom počit gor pa jo zvit pod takšnim kotom kot je zvita tista igla?

vsi drugi izpuhi naj bi bili "škodljivi" za moj motor. baje bi me moglo tudi skrbet da bo enega dneva vseskup eksplodiralo al zaribalo al kaj te jaz vem.

tisti ki ma kaj pojma mi naj pove čene grem JAZ serviserju pamet solit z mojim uspešno opravljenim drugim letnikom gimnazije :headbang:

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to...

če bi res prišlo do tega da bi mi zaradi napačno nastavljene igle razgnalo mašino...kakšna bi bila okvirna cena vseh novih delov, z delom, z vsem pač kaj se rabi da bo mašina spet za u pokret??

po mojih informacijah bi za cilinder, bat, .......................... ta cena znašala okvirno 1200€.

hvala za pomoč že vnaprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je masina enaka? :) Torej pase tudi na 09.

ne ni tako na mojo žalost. 09 imajo drugačno krivino

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni !!! ker bon naredil izpit A1 si bom kupil motor... razmlišlam Yamaha yzf r 125 ali Husqvarna sm 125s... Zdaj me zanima če mi kdo lahko napiše kaj je dobro in kaj slabega pri Husqvarni... Zanima me koliko je končna hitrost v originalnem in koliko v prenarejenem stanju. Koliko spije na 100km, katero olje bi naj upirabljal in ceno olja in če se rada kvari ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!