Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

za ta dnar bi mogu ze cel ferg dobit... mešanca je pa bolj točna če jo sam delaš... ker se nekak ne da zmotit ce je treba v 10l bencina zlit 2dl olja ;)

Tudi res. Za 130€ dobiš lepega PWKja od Kosota :D in to 32 xD 35 je verjetno tut tok ;)

vse to je res, ampak bo potem motor garantirano zaribal, ker po vsej verjetnosti ne bo pravih diz in bo potemtakem premalo bencina/mazanja/hlajenja.

V kitu ne gre za fergazer kot tak...ampak gre za točno določene kose katari narekujejo koliko bencina pri kakšnem gasu in obratih...da motor deluje normalno.

Če, pa dvomom, dobiš nov fergazer z tono takimi deli je ugodno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na servisu... natančno Langus, pride kit okol 400€ + delo najbrš (garacija velja še naprej, razen bat in cilinder). Na servisu Moto Mario, pride odblokiranje motorja 600€ (garancija velja vse tako, kot je bilo prej). Servis Motor Jet mi še ni odpisal, imajo neko inventuro (bodo po novem letu, pravijo). Servis Avtoval mi pa tudi še ni odpisal. 

Še neki, a to naj bi bili novi zastopniki Husqvarne v Sloveniji link: http://www.zupin.si/pdf/huPLZslo.pdf ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to je res, ampak bo potem motor garantirano zaribal, ker po vsej verjetnosti ne bo pravih diz in bo potemtakem premalo bencina/mazanja/hlajenja.

V kitu ne gre za fergazer kot tak...ampak gre za točno določene kose katari narekujejo koliko bencina pri kakšnem gasu in obratih...da motor deluje normalno.

Če, pa dvomom, dobiš nov fergazer z tono takimi deli je ugodno...

To zato, ker so elektronsko vodene pospeševalne dize ali nekaj takega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pove kaj morem vse z wd-40 pošpricat preden dam spat motor.

stik senzora za olje najdem tam pr varovalkah al ki v pizdi je to. nebi rad šaral po elektriki okol (:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj mi nekdo pove kaj morem vse z wd-40 pošpricat preden dam spat motor.

stik senzora za olje najdem tam pr varovalkah al ki v pizdi je to. nebi rad šaral po elektriki okol (:

A kontakte je dobr našpricat z wd-jem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA samo jaz nevem kje je sploh ta kontakt?! vse okoli je ovito s plastiko, plastiko pa nebom šprejal z wdjem :D

šprejaš pa zato, da ne oksidira in ne zgubi kontakta.

eh pizda sem fukjen, čisto zmeden.

^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pizda sem fukjen, čisto zmeden.

^^

haha :) vsestranski WD ;) najbol je za feltne pucat :) gre vse dol. sam mors pazt da si gume ne namazes :) pa za ketno mazat tud ni ker ti jo unic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha :) vsestranski WD ;) najbol je za feltne pucat :) gre vse dol. sam mors pazt da si gume ne namazes :) pa za ketno mazat tud ni ker ti jo unic...

WD ti ketno uniči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WD ti ketno uniči?

Ja prov ste slišali! Če v naslednjih 15minutah pokličete dobite en wd brezplačnowhistle.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop,še se spovnem kk sm na štirki namazal ketno z WDjem in je čist zarjala.Rečeno je bilo da WD mast spere ven,poleg tega pa je v njem nek % vode.

Kje bi najceneje dobil zobnika oz. set z verigo za husqvarno.

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop,še se spovnem kk sm na štirki namazal ketno z WDjem in je čist zarjala.Rečeno je bilo da WD mast spere ven,poleg tega pa je v njem nek % vode.

Kje bi najceneje dobil zobnika oz. set z verigo za husqvarno.

lp.dejan

Poglej v Motorjet v Mariboru. So zastopnik zupin motorsport iz nemčije in lahko dobiš relativno poceni dele in kvalitetne. Lahko pa vprašaš v vsakem lokalnem servisu če držijo kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še eno vprašanje.

Kk bi dobu tak bol kovinski zvok izpuha.Ti novejši majo že 11kw tak zvok js mam pa odblokirano pa je zvok sam iz fergazerja boli,izpuh je pa še kr tih.Mislite da bi moral očistiti izpuh ker je 99 letnik ali majo starejši modeli nasploh tak zvok.

lp.dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop,še se spovnem kk sm na štirki namazal ketno z WDjem in je čist zarjala.Rečeno je bilo da WD mast spere ven,poleg tega pa je v njem nek % vode.

Kje bi najceneje dobil zobnika oz. set z verigo za husqvarno.

lp.dejan

Če si blizu italije oz.se kdaj zapelješ tja ti toplo priporočam MOTOSTARv trstu,tip zrihta kose za 50% ceneje kot pa motorjet in ostali slo.zastopniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si blizu italije oz.se kdaj zapelješ tja ti toplo priporočam MOTOSTARv trstu,tip zrihta kose za 50% ceneje kot pa motorjet in ostali slo.zastopniki.

Kupim 10 bat setov za 600€ :) TAKOJ! :D Potem pa še 2× športna izpuha za 250€ :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim 10 bat setov za 600€ :) TAKOJ! :D Potem pa še 2× športna izpuha za 250€ :)

dam za primerjavo: motorjet: ojnica=je tip govoru o 300€!!! oz. 280,ojnica v motostaru=166€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam za primerjavo: motorjet: ojnica=je tip govoru o 300€!!! oz. 280,ojnica v motostaru=166€!

... to je kr uredu. Obstaja kakšna spletna stran od te trgovine. Sem neki googlu pa nisem imel sreče... Mogoče mi bo še kdaj prav prišlo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam za primerjavo: motorjet: ojnica=je tip govoru o 300€!!! oz. 280,ojnica v motostaru=166€!

Ojnica 300€? Ti si neumen. Za ta denar dobiš že komplet gred :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojnica 300€? Ti si neumen. Za ta denar dobiš že komplet gred :D

dej ne ti meni bit zei neki pameten k te mam poln k. ok?, a si ti klicu tipa v motorjetu al sm ga js ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne ti meni bit zei neki pameten k te mam poln k. ok?, a si ti klicu tipa v motorjetu al sm ga js ??

Lej če je sam ojnca 280€, kok je potem gred? :D Se pravi oboje skupaj čez 1000€. Ne basaj :D

Sicer pa se ojnca da preprešat, če pa poč se menja komplet gred.

In ja ... je brat v skuter tuningu in ima MHR Team gred k je neki čez 600€ in je mislm, da najdražja na trgu ( v tem segmentu ) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej če je sam ojnca 280€, kok je potem gred? :D Se pravi oboje skupaj čez 1000€. Ne basaj :D

Sicer pa se ojnca da preprešat, če pa poč se menja komplet gred.

In ja ... je brat v skuter tuningu in ima MHR Team gred k je neki čez 600€ in je mislm, da najdražja na trgu ( v tem segmentu ) :)

lej js se ne mislim s tabo kregat kr se mi zdi da se kregam z zidom, če pa nočeš izpasti budalo,rajši zamolči kako stvar oz. se prepričaj koliko € je ojnica v motorjetu,če te še zanima se mi zdi da sm govoru z sebastjanom al ne vem kaj je ze in sploh pa js nism omenil nobene gredi budalo,in tud o prešanju pa trallala nism govoru,reku sm samo kolko€ je ojnica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej js se ne mislim s tabo kregat kr se mi zdi da se kregam z zidom, če pa nočeš izpasti budalo,rajši zamolči kako stvar oz. se prepričaj koliko € je ojnica v motorjetu,če te še zanima se mi zdi da sm govoru z sebastjanom al ne vem kaj je ze in sploh pa js nism omenil nobene gredi budalo,in tud o prešanju pa trallala nism govoru,reku sm samo kolko€ je ojnica!

ma budala ti je mama :)

ojnica sama nemore bit 300€ . Za 300€ ti je prodajal kompletno gred verjetno ( kar vkljucuje tudi ojnico ), ker sploh nevem kako boš kupil sam ojnico (RITARD!) (sploh še nisem zasledil, da bi se sama ojnica prodajala KJE! )

http://www.educa.fmf.uni-lj.si/izodel/sola/2002/di/brecl/Motor/Ojnica.htm Tukaj imaš ojnico.

http://www.roost.si/pictures/MHR_crankshaft.jpg tukaj imaš gred na kateri je že ojnica!

http://trgovina.cilinder.si/ ena najbolj znanih SLO trgovin za dele. Će mi najdeš kakšno ojnico, ki se prodaje ločeno od gredi dobiš za pivo :D

In kot sem že omenil ... ojnica se ne menja ampak se preša ( v primeru odstopanj ). Če ojnica poči je potrebno zamenjati kompletno gred :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma budala ti je mama :)

ojnica sama nemore bit 300€ . Za 300€ ti je prodajal kompletno gred verjetno ( kar vkljucuje tudi ojnico ), ker sploh nevem kako boš kupil sam ojnico (RITARD!) (sploh še nisem zasledil, da bi se sama ojnica prodajala KJE! )

http://www.educa.fmf...otor/Ojnica.htm Tukaj imaš ojnico.

http://www.roost.si/..._crankshaft.jpg tukaj imaš gred na kateri je že ojnica!

http://trgovina.cilinder.si/ ena najbolj znanih SLO trgovin za dele. Će mi najdeš kakšno ojnico, ki se prodaje ločeno od gredi dobiš za pivo :D

In kot sem že omenil ... ojnica se ne menja ampak se preša ( v primeru odstopanj ). Če ojnica poči je potrebno zamenjati kompletno gred :)

ja se totalno strinjam,ojnico se preša,stvar pa je taka da bos ti lepo to preveril,lik tko kr se tok buniš pa nevem kaj,pa mi pol poveš za kolko dobiš ti ojnico in smao ojnico pri motorjetu ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!