Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

kdorkoli že kupuje ta motor ne kupit brez veze poln elektronike je mojmu frendi zaribalo prav zaradi električnega mišelatorja in 125 ccm je za supermoto premal močno vsaj 450 sm s 125 se ne da niti normalno slajdad

TI SI IDIOT! MIŠELATOR (OLJNA PUMPA) ima SVOJE KRMILJENJE! Mi je elektronika crknila sem naredil 1500 km brez elektronike :) ( luči, števec ... ) ker je pač na 07 bila taka napaka da je en kabel precvikal se in je zašvasalo in je skurlo nevem kaj. Skratka so use v garanciji popravl, samo je blo treba gledat, da ni olja zmankalo. Temu tvojemu KOLEGU je pa vtrgalo, ker pač ni olja dotočil ( ker mu ni zasvetlo za olje ker jasno ni elek. delala ). Plus seveda, da če je imel 08 letnik imaš noter tist material ki se pri pregretje zvije in prekine el. tok ter s tem prepreči ribanje. Tako, da prosim ne basaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še neki ... od vseh motorjev do sedaj mi je še vedno Husqvarna najboljša! Pa sem jih zamenjal že kar nekaj in tudi nimam je več tako da lahko dam objektivno mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdorkoli že kupuje ta motor ne kupit brez veze poln elektronike je mojmu frendi zaribalo prav zaradi električnega mišelatorja in 125 ccm je za supermoto premal močno vsaj 450 sm s 125 se ne da niti normalno slajdad

predragi pipan ne bluzi neumnosti poln je elektronike kot usak nov motor(razn kros) in ja ce bi bla tista hondica tvoja neki full hard pa nevem kaj, je ne bi meu sam ti pa se 2 v sloveniji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja govora je o mojem motorju husqvarna letnik 2007,ma sej itak delam generalno+nove gume bom dau gor+nove grafike in motor sploh ni zaribal samo ležaje je sesulo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pipan: 125 se ne da niti normalno slajdad

sam še to: pipan ti sigurno ves kako je s 125 slajdad k si do zdej slajdu z samo enim motorjem in ta je tvoj tko da ce govoris o mojem motorju da se ne da slajdat nabijaš v prazno kr ti nisi še vozil druge 125 razn svoje !!!(supermoto mislim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pipan: 125 se ne da niti normalno slajdad

sam še to: pipan ti sigurno ves kako je s 125 slajdad k si do zdej slajdu z samo enim motorjem in ta je tvoj tko da ce govoris o mojem motorju da se ne da slajdat nabijaš v prazno kr ti nisi še vozil druge 125 razn svoje !!!(supermoto mislim)

Full je on slajdau haha :D bi to rad vidu na kšnem videu al pa slikci :) z bremzo zna usak slajdat. :D Pa tut Honda je Honda ... sm meu oboje ... tak da psst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pipan: 125 se ne da niti normalno slajdad

sam še to: pipan ti sigurno ves kako je s 125 slajdad k si do zdej slajdu z samo enim motorjem in ta je tvoj tko da ce govoris o mojem motorju da se ne da slajdat nabijaš v prazno kr ti nisi še vozil druge 125 razn svoje !!!(supermoto mislim)

Ej ne se ti zabevat s Pipanom... on je pr svojih 12 al 14 letih vozil KTM 450, saj tako je napisal na forumu. Js sm pr 9 letih fural KTM 525, sicer samo v Motocross madness, ampak sem ga.:worship: Tko da z mano ne se niti poskušat dajat. .):yea1:

@ Pipan: ti pa tudi kdaj preštej do 5 ( 1,2,3,4,5) preden kaj napišeš, ker veš da se na Motosvetu med sabo iz naših krajev več ali manj usi poznamo. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ne se ti zabevat s Pipanom... on je pr svojih 12 al 14 letih vozil KTM 450, saj tako je napisal na forumu. Js sm pr 9 letih fural KTM 525, sicer samo v Motocross madness, ampak sem ga.:worship: Tko da z mano ne se niti poskušat dajat. .):yea1:

@ Pipan: ti pa tudi kdaj preštej do 5 ( 1,2,3,4,5) preden kaj napišeš, ker veš da se na Motosvetu med sabo iz naših krajev več ali manj usi poznamo. :xx:

ei lei sm imel 2 250ccm 4 kolesnika in enega 500 in z njim sm naredil 3000/5000km furov pa sm tud 900cc bandita pa se ne hvalim s tem, in tud ce ga je kje je poanta da furas pr 12 al 14 450 ? takrat je meu 45kg, če bi dau preveč po gasu bi ga obrnilo in se motor je biu hard enduro tko da to nima nobene veze z slajdanjem supermota 125.

Drgac ti si ze prodau Tomosa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei lei sm imel 2 250ccm 4 kolesnika in enega 500 in z njim sm naredil 3000/5000km furov pa sm tud 900cc bandita pa se ne hvalim s tem, in tud ce ga je kje je poanta da furas pr 12 al 14 450 ? takrat je meu 45kg, če bi dau preveč po gasu bi ga obrnilo in se motor je biu hard enduro tko da to nima nobene veze z slajdanjem supermota 125.

Drgac ti si ze prodau Tomosa?

Bandit 900 ne obstaja ;)

Impulz ... mislm da je samo še ena v SLO in sicer v Kopru. Se poskušam, do tam dokopat da bi dobil podatke o lastniku pa ni nič :D Sicer maš pa tut že kšno WR 2009, ker je bila NORA akcija ( 4999€ NOVA ,kar pomeni, da je bil popust kakšnih 2000€ ).

Drugače pa je že kdo kaj nastavljal zadnji amortizer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bandit 900 ne obstaja ;)

Impulz ... mislm da je samo še ena v SLO in sicer v Kopru. Se poskušam, do tam dokopat da bi dobil podatke o lastniku pa ni nič :D Sicer maš pa tut že kšno WR 2009, ker je bila NORA akcija ( 4999€ NOVA ,kar pomeni, da je bil popust kakšnih 2000€ ).

Drugače pa je že kdo kaj nastavljal zadnji amortizer?

no pa 600 al 650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah lol kolk ste vsi živčni kjri komentarji in po mojih izkušnjah s 125 se ne da slajdat težko s 450 pa se že da ker sem vozil ktmja 450 predelan iz sx v sm

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah lol kolk ste vsi živčni kjri komentarji in po mojih izkušnjah s 125 se ne da slajdat težko s 450 pa se že da ker sem vozil ktmja 450 predelan iz sx v sm

Car :worship: hahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah lol kolk ste vsi živčni kjri komentarji in po mojih izkušnjah s 125 se ne da slajdat težko s 450 pa se že da ker sem vozil ktmja 450 predelan iz sx v sm

car 2× :worship: :worship:

Mislm, da greš lahko kar z Nastranom dirkat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se nebo samo pljuvalo po elektroniki...

na račun električnega uplinjača imam še vedno prvi dokupljeni liter motula 710 pri 5000km ^^ računam, da bo ga pri 6500-7000km zmanjkalo =) (blokada je še not ja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da se nebo samo pljuvalo po elektroniki...

na račun električnega uplinjača imam še vedno prvi dokupljeni liter motula 710 pri 5000km ^^ računam, da bo ga pri 6500-7000km zmanjkalo =) (blokada je še not ja)

1 liter za 5000km? :O

dobro je. zelo dobro. jst sm na 3kkm toču liter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj iz moje strani o Husqvarni...

Okoli 135 ccm (zaribal, pobrusil cilinder,namazal z nikasilom, malenkost večji bat), končna hitrost 160 km/h.

Sicer vožnja niti približno ni več udobna pri taki hitrosti.

Poraba 4-6l če sem sam na motorju, okoli 7l če še koga furam zadi.

Gume Sportmax Mutant spredaj 120, zadaj 150.

Uradni zastopnik so po novem Motorjet v MB. Odlično osebje, vedno pripravljeno pomagati. Za rezervne dele se obrnite na njih.

Za malo kompleksnejši poseg v motor (beri: generalke, zviti križi in amotrizerji...) pa je najbolši g. Predan v Hočah. (za tel. mi piši na ZS)

Motor vsem začetnikom zelo priporočam. Moči je za 16 letnike več kot dovolj (navora sicer nima nevem kakšnega, v višjih obratih pa "trga")

Vzdrževanje ni drago, preverjaj olje in na hladilno tekočino. Rezervni deli pa so malenkost dražji.

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj iz moje strani o Husqvarni...

Okoli 135 ccm (zaribal, pobrusil cilinder,namazal z nikasilom, malenkost večji bat), končna hitrost 160 km/h.

Sicer vožnja niti približno ni več udobna pri taki hitrosti.

Poraba 4-6l če sem sam na motorju, okoli 7l če še koga furam zadi.

Gume Sportmax Mutant spredaj 120, zadaj 150.

Uradni zastopnik so po novem Motorjet v MB. Odlično osebje, vedno pripravljeno pomagati. Za rezervne dele se obrnite na njih.

Za malo kompleksnejši poseg v motor (beri: generalke, zviti križi in amotrizerji...) pa je najbolši g. Predan v Hočah. (za tel. mi piši na ZS)

Motor vsem začetnikom zelo priporočam. Moči je za 16 letnike več kot dovolj (navora sicer nima nevem kakšnega, v višjih obratih pa "trga")

Vzdrževanje ni drago, preverjaj olje in na hladilno tekočino. Rezervni deli pa so malenkost dražji.

LP, Rok

Glede porabe si se verjetno zmotil, ampak naj ti bo ;)

120 sprednja guma brezveze, ker se že preveč zvija :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 liter za 5000km? :O

dobro je. zelo dobro. jst sm na 3kkm toču liter.

A ni to mal mal 1 liter za 5000km. Kok % mešanco pa pol to dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to mal mal 1 liter za 5000km. Kok % mešanco pa pol to dela?

Sam tole je pa pol mn k 1% mešanca?? Js na apriliji skurm litr v 700km nekak... kar se mi zdi še dokaj normalno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jaz budala... servis :wacko: ok maximalno 05 litra več.

kvasko ti maš odprto. men meša na razmerje za 15HP, torej ko bo odprt recimo vsaj 1x tolko več.

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tole je pa pol mn k 1% mešanca?? Js na apriliji skurm litr v 700km nekak... kar se mi zdi še dokaj normalno??

Jst na Husi skurim 1 liter v približno 900-1000km. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jaz budala... servis :wacko: ok maximalno 05 litra več.

kvasko ti maš odprto. men meša na razmerje za 15HP, torej ko bo odprt recimo vsaj 1x tolko več.

Mam jst tut zaprto pa kokr sm računu mi dela pribl. 2 % mešanco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede porabe si se verjetno zmotil, ampak naj ti bo ;)

120 sprednja guma brezveze, ker se že preveč zvija :)

Nisem se zmotil :) Skozi sezono sem si (verjeli ali ne) beležil kolko km sem naredil z tankom. Ko sem napisal 7l v dvoje - z bratom v šolo v MB. Vedno sem njega mel zadaj gor, nikoli se nisem peljal sam :)

Kako pa zgleda, ko se guma zvija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem se zmotil :) Skozi sezono sem si (verjeli ali ne) beležil kolko km sem naredil z tankom. Ko sem napisal 7l v dvoje - z bratom v šolo v MB. Vedno sem njega mel zadaj gor, nikoli se nisem peljal sam :)

Kako pa zgleda, ko se guma zvija?

Hm 7 litrov za 135cc napiljeno ... dvomim resnično :D

guma.jpg

Legenda:

Črno odebeljeno = guma

Črno neodebeljeno = feltna

Rdeče = kot med robom gume in 90°

Vijolično = kot gume

Kot vidiš je pri levi sliki kot (vijoličen) manjši kot pri desni sliki, kar pomeni, da se moraš nagnit MANJ, da prideš do roba in pa tudi je sama vožnja bolj varna saj ne pride do zdrsa zaradi deformacije gume ( pregiba ).

Upam, da si vsaj malo predstavljaš, slika je na nivoju 2 minutnega dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!