Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Sej ni.. bučke pač :rolleyes:

Bo prisel kdo zmerit??

Velik sem 185 pa ne dosezem do tal z obema nogama ( s celotnim podplatom). S tem da nevem koliko se posede vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.hmmoto.it/ita/scheda.asp?idFam=13&idProd=112

lej kle maš ti ta tvoj motor pa si poglej koliko je sedež visok pa kolk je dnarja... 5300€ in to je 700€ več kot husqvarna...

tako da če po ceni gledaš te pride ktm veliko več kot tale tvoja honda

aja pa sory za :topic:

Popravljeno . Popravil anzevovk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki kako ma lahko honda 1250mm višino sedeža če ma tomos al pa kerkol podobn motor približno 850mm. Stari do je 40cm več in tut stat neb mogu na motorju več. Dej ti to raj premer k ne verjamm da ma skor pou metra viši zic

tomos sm ma višino sedeža 1230mm, tak da je to sam 2 cm potem manj.. enduro ma pa višino sedeža 1260mm.. torej še 1cm več ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomos sm ma višino sedeža 1230mm, tak da je to sam 2 cm potem manj.. enduro ma pa višino sedeža 1260mm.. torej še 1cm več ;)

890mm pa res, sam to je odvisn kje se mer, 1260mm možn da pri kestlu tolk zmerš

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

890mm pa res, sam to je odvisn kje se mer, 1260mm možn da pri kestlu tolk zmerš

ja možno.. drugače prepisano iz navodil za uporabo kjer piše višina SM:1230mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja možno.. drugače prepisano iz navodil za uporabo kjer piše višina SM:1230mm

ja u motosvetovem katalogu pa 890mm za enduro

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta link k ste dal ni od prave Honde, to je nova različica, 4 taktna, k ma podobno opremo ko Tomos, ne enako(!), da nebo kdo rekel da kaj primerjam. In Honda HM, taka ko jo ma Budački ni viska 1,2m , je pa zih ene 5-10 cm višja od Tomosa...k mojmu Tomosu js dosežem tla, k jih na Hondi HM nisem...! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še direktno iz t strani, k je un dau link:

INTERASSE 1450 mm

ALTEZZA SELLA 905 mm

Interasse je najvišja točka motorja, altezza sella pa višina sedeža. Vsen višja od Tomosa, je pa tud prvotna 2 taktna HM približno enako visoka.

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta link k ste dal ni od prave Honde, to je nova različica, 4 taktna, k ma podobno opremo ko Tomos, ne enako(!), da nebo kdo rekel da kaj primerjam. In Honda HM, taka ko jo ma Budački ni viska 1,2m , je pa zih ene 5-10 cm višja od Tomosa...k mojmu Tomosu js dosežem tla, k jih na Hondi HM nisem...! :whistle:

Podobno opremo pajade dej nehi :D To ma tako opremo da Tomos zbeži pa se skrije tak da ga ne najdejo več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta link k ste dal ni od prave Honde, to je nova različica, 4 taktna, k ma podobno opremo ko Tomos, ne enako(!), da nebo kdo rekel da kaj primerjam. In Honda HM, taka ko jo ma Budački ni viska 1,2m , je pa zih ene 5-10 cm višja od Tomosa...k mojmu Tomosu js dosežem tla, k jih na Hondi HM nisem...! :whistle:

podobno opremo??? no naštej par delov k masta honda pa tomos skupnega :headbang: :headbang: tomos se ne more primerjat s hondo nikol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa sploh ne komentiraj dokler se voziš na zadnjem sedežu.. Tomos je tud precej cenejpši od tega stroja, tak da.. v svoji kategoriji je še vedno majka :worship:

Konec offtopica tak da.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dejte nehat s tem odtrganima meram ker niso realne... enduro motorji tisti ki veljajo za zelo visoke majo sedeže malo nad 90cm... če pa ne vrjamete se pa postavte zravn metra pa boste vidl da se vm tistim ki ste ene 185 pr 125cm lih začenjajo rebra... tko da morte zgleda met vsi stopničke da zlezete na motor... moj ma sedež na 93 pa lih dosežem z obem nogam do tal na cela stopala pa sm 190+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.hmmoto.it/ita/scheda.asp?idFam=13&idProd=112

lej kle maš ti ta tvoj motor pa si poglej koliko je sedež visok pa kolk je dnarja... 5300€ in to je 700€ več kot husqvarna...

tako da če po ceni gledaš te pride ktm veliko več kot tale tvoja honda

aja pa sory za :topic:

2 taktni model so ukinili in umaknili iz spletne strani. Razlika med 2 takt in 4 takt je pa velika. ( ZELO VELIKA --> vzemtenje kayaba VS marzocchi, diski, zavorni sistem, feltne......VSE skoraj)

Evo ravnokar sem sel izmerit. Sem ga posteno kiksnil. Visina Honde na NAJNIZJEM mestu sedeza kjer se SEDI je 950mm. Na Husqvarni pa 875mm. Zdej 1 cm gor dol.

Se opravicujem za tist napacen podatek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa sploh ne komentiraj dokler se voziš na zadnjem sedežu.. Tomos je tud precej cenejpši od tega stroja, tak da.. v svoji kategoriji je še vedno majka :worship:

Konec offtopica tak da.. :D

uuffff kva si zajeban model :evilgrin: dj da si ne boš kj spahnu :whistle: sicer pa si tud sam napisu da se o opremi ne more primerjat, cena je spet drugo poglavje :whistle: pa mal mn napihnjenosti ti nebi škodl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuffff kva si zajeban model :evilgrin: dj da si ne boš kj spahnu :whistle: sicer pa si tud sam napisu da se o opremi ne more primerjat, cena je spet drugo poglavje :whistle:pa mal mn napihnjenosti ti nebi škodl

če pa proteine jé :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še direktno iz t strani, k je un dau link:

INTERASSE 1450 mm

ALTEZZA SELLA 905 mm

Interasse je najvišja točka motorja, altezza sella pa višina sedeža. Vsen višja od Tomosa, je pa tud prvotna 2 taktna HM približno enako visoka.

INTERASSE ni nikakršna najvišja točka motorja, ampak medosna razdalja !! In vse mere v vseh katalogih so podane iz najnižje točke sedeža...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene pa sam zanima za ta model,kaj to naj bi bil letnik 2009 kje v Sloveniji bi si se ga dalo kupiti in zanima me se njegova cena... ce kateri ve naj mi prosim pove lp

post-19874-1232634607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima za ta model,kaj to naj bi bil letnik 2009 kje v Sloveniji bi si se ga dalo kupiti in zanima me se njegova cena... ce kateri ve naj mi prosim pove lp

mogoče najdeš kaj tukaj: http://www.zupin.si/motocikli_1;0;0;0;0;0;...0Husqvarna.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle boš ziher odgovor najdu če ne pa poklič

LANGUS MOTOCENTER

Ljubno 27, 4244 Podnart

Delovni čas:

ponedeljek-petek: 9.00-12.00 in 14.00-18.00

sobota: 10.00-12.00

Zimski delovni čas: (1.11.-1.3.)

ponedeljek-petek: 14.00-18.00

sobota: zaprto

Tel.: 00 386 41 341 303

E-mail:

langus.motocenter@siol.net

info@langus-motocenter.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja raketa pa ze lep cas spi v garazi. Zdej bi mogoce nabavil se en komplet plastik in enduro feltne, od WR kapo in izpusni sistem, ter kaksen vecji fergazer da pridemo na malo vecjo konjazo in OPA enduro ;) HARD ENDURO :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!