Skoči na vsebino

Hitrost - Počasneje je varneje


master 007

Priporočene objave

Guest Brumer
ammmmm.... Glede na to da si tak *frajer*, mi prosim obrazloži, kolk metrov se ustavljaš, če privoziš 75 v sredi naselja in ti otrok skoči po žogo na cesto, zraven pa še ni prepričan a bi šel h babici- na drugo stran ceste, al h atiju na prvo....torej...prosim za tvojo rešitev situacije.... glede na to, da si tak *big shot*....

pa koj kurac pol policaji.... gre se za otroka....

Nevem,da bi kdaj napisal,da vozim v naselju 75 Km/h izračunat pot ustavljanja si mora znat vsak sam- sicer ponovno na izpit,cesta pa ni za žoganje zato so igrišča,ati naj na otroka pazi babica pa v dom starostnikov.Mene do sedaj v naselju še niso dobili in upam,da tudi v bodoče ne namreč v naseljih vozim dokaj po predpisih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem,da bi kdaj napisal,da vozim v naselju 75 Km/h izračunat pot ustavljanja si mora znat vsak sam- sicer ponovno na izpit,cesta pa ni za žoganje zato so igrišča,ati naj na otroka pazi babica pa v dom starostnikov.Mene do sedaj v naselju še niso dobili in upam,da tudi v bodoče ne namreč v naseljih vozim dokaj po predpisih. :whistle:

:lol1: :lol1: :lol1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koj kurac pol policaji.... gre se za otroka....

Ne serite z otroki (otroci?). Otroc nimajo kaj delat na cesti!

Se v avtu ne smejo biti na prednjih sedezih, ne pa sami na cesti.

Danes sem videl pri Ajdovscini razbito jadralno letalo. In to na avtocesti!

Ziher kreten ni peljal po omejitvah, drugace ne bi rabil infuzije!

Kaj dela avion na avtocesti? Kaj ima hitrost opraviti s cesto? Kaj pilot?

Pocasneje je varneje? Ker kreten si je pa to izmislil?

Ja dejmo se vsi po avtocestah fijakat 60, v naseljih pa avte in motorje porivamo.

Smo resili se problem s preglasnimi avspuhi.

Da ne omenjam problemov predebelih ljudi. S takimi telovadnimi vajami jih ne bo vec.

Sami pozitivni ucinki

Najboljsi pozitiven ucinek bi bil pa se skrajsanje politikov za glave! Ker mogoce potem vseh ostalih problemov sploh ne bi bilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem,da bi kdaj napisal,da vozim v naselju 75 Km/h izračunat pot ustavljanja si mora znat vsak sam- sicer ponovno na izpit,cesta pa ni za žoganje zato so igrišča,ati naj na otroka pazi babica pa v dom starostnikov.Mene do sedaj v naselju še niso dobili in upam,da tudi v bodoče ne namreč v naseljih vozim dokaj po predpisih. :whistle:

brumer pa glede da si že v srednjih letih pa da se je tvoj reakcijski čas kr povečal, se pač malce zamisli da je tvoja zavorna pot ze daljša za kaksen meter ali 2. no :naughty: :naughty:

glede ceste pa ni igrišče. glede na to da nas ponavadi razsvetljuješ z tvojimi veleumnimi odgovori, bi pa pričakoval malce vec modrosti od tebe :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer pa glede da si že v srednjih letih pa da se je tvoj reakcijski čas kr povečal, se pač malce zamisli da je tvoja zavorna pot ze daljša za kaksen meter ali 2. no :naughty: :naughty:

LOOOOOOOOOOOL hilton :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem,da bi kdaj napisal,da vozim v naselju 75 Km/h izračunat pot ustavljanja si mora znat vsak sam- sicer ponovno na izpit,cesta pa ni za žoganje zato so igrišča,ati naj na otroka pazi babica pa v dom starostnikov.Mene do sedaj v naselju še niso dobili in upam,da tudi v bodoče ne namreč v naseljih vozim dokaj po predpisih. :whistle:

Ampak še vedno drži tudi dejstvo, da če si dovolj hiter

se taki in podobnim situacijam z lahkoto izogneš brez bremzanja..... :naughty: :naughty: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Lj-Kočevje je najbolj vozit 180-200 z lahkim srcem, saj je možnost preživetja velika. Pa še tačke so prebrušene O:-) :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Prejšnjo soboto so nas v Britofu pri Kranju ustavili policaji! (3 motorji) Po formalnem preverjanju dokumentov smo se vrgli v debato....

JAZ: Sedaj ljudje na cesti vozijo bolj pprevidno in počasneje, ker se bojijo visokih kazni!

POLICAJ: Samo to ne bo trajalo dolgo (z nasmehom na ustih)

JAZ: Bo trajalo, če boste na cesti.

Policaju je zamrl nasmeh na ustih..... Mimo vozeči avtomobilisti pa so nas privoščljivo gledali....

Odpeljali smo se čez Jezerski vrh v Avstrijo, kjer so ljudje normalni, ni divjakov, so dobre ceste, nizke kazni in ni policije za vsakim grmovjem....

Glede zakonov in visokih kazni - zakoni so ogledalo ljudstva. Naša kultura na cesti je v.... ne ne je v glavnem NI! Zato so tudi zakoni temu prilagojeni! Sicer so v igri še drugačni vidiki ampak o teh je bilo že dosti napisanega.... kasiranje itd! Kdo pa sili ljudi v prehitro vožnjo, zakoni, politiki, kdo drug - odgovore bo potrebno iskati na svoji podstrehi. Jeba je to, ker Slovenčki najraje urejamo sosedovo podstreho, svojo pa imamo zanemarjeno in nepospravljeno!

Skratka, naj bo na cesti red pa četudi zavoljo visokih kazni..... mogoče bo kdo LE PREŽIVEL IN OSTAL ŽIV ZARADI TEGA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim !!!

Jaz bi dal predlog naj denar ki ga skasirajo od motoristov namenijo za izgradnjo dirkališča... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naši policiji bi predlagal, da vsak mesec javno objavijo število in vrednost izrečenih kazni. Mislim da se bo folk bolj zamislil nad svojim početjem. Sploh če dajo ven še podatke za nazaj, da se bo videl preskok po prvem maju! :headbang:

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim !!!

Jaz bi dal predlog naj denar ki ga skasirajo od motoristov namenijo za izgradnjo dirkališča... :whistle:

Predlog sploh ni tako neumen in mislim, da bi se marsikdo strinjal, ampak pri nas državica preveč popapca.... :krneki:

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlog sploh ni tako neumen in mislim, da bi se marsikdo strinjal, ampak pri nas državica preveč popapca.... :krneki:

LP!

Potem, pa nas bi bila večinoma ali manjšina delničarjev tega dirkališča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pocasneje je varneje? Ker kreten si je pa to izmislil?

Ja dejmo se vsi po avtocestah fijakat 60, v naseljih pa avte in motorje porivamo.

Smo resili se problem s preglasnimi avspuhi.

Da ne omenjam problemov predebelih ljudi. S takimi telovadnimi vajami jih ne bo vec.

Sami pozitivni ucinki

Najboljsi pozitiven ucinek bi bil pa se skrajsanje politikov za glave! Ker mogoce potem vseh ostalih problemov sploh ne bi bilo....

:worship:

...

Glede zakonov in visokih kazni - zakoni so ogledalo ljudstva. Naša kultura na cesti je v.... ne ne je v glavnem NI! Zato so tudi zakoni temu prilagojeni! Sicer so v igri še drugačni vidiki ampak o teh je bilo že dosti napisanega.... kasiranje itd! Kdo pa sili ljudi v prehitro vožnjo, zakoni, politiki, kdo drug - odgovore bo potrebno iskati na svoji podstrehi. Jeba je to, ker Slovenčki najraje urejamo sosedovo podstreho, svojo pa imamo zanemarjeno in nepospravljeno!

Skratka, naj bo na cesti red pa četudi zavoljo visokih kazni..... mogoče bo kdo LE PREŽIVEL IN OSTAL ŽIV ZARADI TEGA!

Red in zakoni so pri nas urejeni le tam, kjer se nekomu "urejenost" izplača. Represija na dolgi rok ne doseže zastavljenih ciljev, kar pomeni, da tudi omenjen zakon ni bil mišljen za dlje kot leto, dve oz. do prihodnjič, ko bo treba kazni ponovno višati (dejavu anyone?). Dodani členi novemu zakonu so v večji meri le maska dviga cen, medtem, ko pravih razlogov za trenutno stanje na cestah (nekatere med njimi si omenil tudi ti) ne odpravljajo.

Sam sem zelo navdušen nad dejstvom, da je po novem na cesti toliko počasnih voznikov. Jih vsaj lažje prehitiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, ta vikend se spet na polno dogaja "lov"... http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=4142

Akcija je imela izjemen dosežek, danes kolikor vem ni bilo resnejše nesreče z udeleženim motoristom.

K temu je s svojim neutrudnim delom pripomoglo tudi 0 (z besedo: "nič") policijskih patrulj, ki sem jih popoldan naštel na stari cesti od Pirana do Ljubljane :naughty:

Pardon, do Logatca, potem sem zavil na avtocesto, ker sem mel dost scanja na polno :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda je imela učinek, če pa ni bilo nikjer motorista na cestah zaradi zjebanega vremena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, počas so že tečni s temi akcijami. V soboto so me dvakrat ustavili . Pa sej nikamor ne prideš, če vsi cincajo pod omejitvami, pa še policaji strašijo, da je še slabš. Ko se pa z motorjem mimo njih pripelješ si pa takoj za cesto, dokumente pa pihat pa .... , ma naj grejo rajš kaj pametnejšga počet.

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, počas so že tečni s temi akcijami. V soboto so me dvakrat ustavili . Pa sej nikamor ne prideš, če vsi cincajo pod omejitvami, pa še policaji strašijo, da je še slabš. Ko se pa z motorjem mimo njih pripelješ si pa takoj za cesto, dokumente pa pihat pa .... , ma naj grejo rajš kaj pametnejšga počet.

Ma, mal so prsmuknjeni. Ustavljajo me tak kot da bi bil kriminalc. To ni več normalno. Naj grejo malo v Evropo pogledat, če se že vseepovsod zgledujejo po njih sam pri prekrških in pr plačah pa ne. Jaz osebno sem se odločil, da se malo bolj peljem izven naše države. Plačaš manjšo kazen, pa še izpit ti ostane. Mogoče bo pa kmal več mrtvih izven Slovenije. Samo domača statistika bo pa ok :headbang: . Sam ne vem kolk ta zakon zaleže. Cestaki zelo pojejo tukaj mimo mene. Policaji pa so zadnjič itak skipal dva motorja :slap: ker majo lokalne dirke. Boh ve kaj je blo krivo :rolleyes: . Drugi se zgledujemo po njih (pa ne pri kipanju, kajti škodo bomo plačali itak mi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, počas so že tečni s temi akcijami. V soboto so me dvakrat ustavili . Pa sej nikamor ne prideš, če vsi cincajo pod omejitvami, pa še policaji strašijo, da je še slabš. Ko se pa z motorjem mimo njih pripelješ si pa takoj za cesto, dokumente pa pihat pa .... , ma naj grejo rajš kaj pametnejšga počet.

Ko so začele veljati višje kazni smo z motorji prehiteval avte. Zakaj??? Zato, ker ko so avtomobilisti zagledal policaje so drastično zmanjšal hitrost. Ne boš verjel, niso nas ustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih sploh ne vidim :eek: danes imam optika in naj mi oprostijo(policaji), če sem do sedaj katerga povozil... :kva2: sem pa v soboto videl v relaciji enga km dva privat avta z provido in so imeli v obdelavi avte.... :) jaz jim ne dam možnosti, da bi kdo vozil za menoj... :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih sploh ne vidim :eek: danes imam optika in naj mi oprostijo(policaji), če sem do sedaj katerga povozil... :kva2: sem pa v soboto videl v relaciji enga km dva privat avta z provido in so imeli v obdelavi avte.... :) jaz jim ne dam možnosti, da bi kdo vozil za menoj... :photo:

hhhmmmmmmmmmmmmm :whistle: potem si se pa zbudu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jih sploh ne vidim :eek: danes imam optika in naj mi oprostijo(policaji), če sem do sedaj katerga povozil... :kva2: sem pa v soboto videl v relaciji enga km dva privat avta z provido in so imeli v obdelavi avte.... :) jaz jim ne dam možnosti, da bi kdo vozil za menoj... :photo:

dva privat avta z provido wtf ????? kvaj pa to spet za ena fora????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, sedaj ko je policistov več na cesti, vsaj tedaj ko majo akcije, se pizdite da jih je preveč. Predno je prišel novi zakon v veljavo pa so bili stalno komentarji, da naj policisti več delajo in več stojijo za cesto kot pa so, češ da jih ni nikjer videt in da kazni tako ne bodo pomagale če ni policistov na cesti. Evo, sedaj pa jih mamo na cesti je pa spet narobe in so komentarji zakaj sploh so tam, rajši bi gledali tv na postaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, sedaj ko je policistov več na cesti, vsaj tedaj ko majo akcije, se pizdite da jih je preveč. Predno je prišel novi zakon v veljavo pa so bili stalno komentarji, da naj policisti več delajo in več stojijo za cesto kot pa...

še vedno trdim, da jih tam, kjer so problemi, NI. lagodno streljajo tam, kjer ni nikoli prometnih nesreč, so pa po neki logiki 'zanimive' omejitve, ki omogočaja lagodno nabiranje cekinčkov.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!