Skoči na vsebino

Priprava motocikla za dirke


RHonda

Priporočene objave

A kdo ve, kje bi dubu kkšne pocen racing ročke (sklopka, bremza) pa tačke za noge??

če rabiš za gsxr 1000 k7, pol vem za športne tace in radialke. če te zanima dej na pm. rabljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si iskov tanov album od foxi teens?

Hahahah! ja da bom meu ful hud logotip gor :)

Drugač pa ne - iskov sem hitre zaponke za poliestre! Ha kljub zlomljeni ključnici sem se vozu z mopedom - in to sam :D

Sej k maš dva pera preveč u rit je itak vse dobr pa nč ne boli :)

Drugač pa ja fajn je blo ta dva dneva na grobniku- pru dan sploh do proge pršli nismo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšen motor pa rabiš?

če rabiš za gsxr 1000 k7, pol vem za športne tace in radialke. če te zanima dej na pm. rabljeno.

Rabm za GSX-R 600 K7 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ima kdo za prodat dirkalne nastavljive stopalke ali pa vsaj kakšne informacije kje vse bi jih lahko dobil? Gre se za motor CBR 600 RR letnik 06

M.G.: Za Čarmana že vem.

Hvala za odgovore,

DeLuxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

imam hondo cbr600rr 06 in me zanima ali se lastnosti delovanja motorja kaj poslabšajo, če se odstrani katalizator. Slišal sem že vrsto odgovorov s strani serviserjev in nekateri pravijo, da naj dam ven, drugi spet, da bom poslabšal delovanje motorja, če to odstranim.

Že v naprej hvala...

DeLuxe*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam hondo cbr600rr 06 in me zanima ali se lastnosti delovanja motorja kaj poslabšajo, če se odstrani katalizator. Slišal sem že vrsto odgovorov s strani serviserjev in nekateri pravijo, da naj dam ven, drugi spet, da bom poslabšal delovanje motorja, če to odstranim.

Katalizator izpušnim plinom predstavlja predvsem oviro na poti in jih upočasni - kar v principu poslabša delovanje motorja. Z odstranitvijo katalizatorja bodo izpušni plini v cevi imeli višjo hitrost in cilindri se bodo v izpušnem taktu bolje izpraznili - posledično pa se bodo tudi bolje polnili s svežo zmesjo.

Možno pa je, da elektronika te spremembe ne bo zaznala in ne bo ustrezno popravila količine vbrizganega goriva - zraka bo več kot prej, goriva pa ne in bo zato zmes 'revna. Zato je priporočljiva nastavitev vbrizga - če se da na originalni elektroniki, ali z 'racing' elektroniko (npr. HRC ECU) ali pa s Power Commanderjem.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni, potreboval bi športne stopalke za Kawasakija Z1000 letnik 2008, če ni rabljenih bi prosil za nasvet katero firmo kupit nove stopalke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele stopalke sem našel na ebayu, pa me zanima če ima kdo kake izkušnje z to firmo stopalk, stopalke verjetno niso popolnoma nastavljive zato so verjetno ceneje, zanima me vaše mnenjeoziroma izkušnje. klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

@ FrigoFrops: švoh slikca je, ampak te stopalke zgledajo fiksne (se ne umaknejo če podrsaš z njimi) kar v osnovi ni nič narobe, če so le dovolj kratke in/ali visoke da prej zdrsneš kot bi podrsal z njimi; če temu ni tako, prste stran!! (sicer pa na tem motorju najbrž ne bo blema, verjetno bo precej drugih zadev drsalo prej kot te stopalke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

jaz sem ga nazadnje naročil pri motonautiki v miklavžu, naslednji dan sem zobnik dobil.

kakšno razmerje bi imel v mislih?

http://www.moto-nautika.com/index.php?id=6

V bistvu bi nabavil prednje zobnike od 15-17 in zadnje od 43-45... :whistle:

D.

PS: Ima slučajno kdo kakšno vodno črpalko za GSX-R750 K5 viška?

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem sprednjega -1 kupil v Hein Gericke.. Pa tudi cena je bla dobra. Ne vem pa če imajo na izbiro celotno paleto različno velikih zobnikov, ali so ga zame imeli zato, ker se mi zdi da takega uporablja gixxer 600..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

m@dness, se mogoče spomniš koliko si dal za sprednji/zadnji zobnik pri moto navtiki?

Lp

sem klical za zadnjega 37€ (45 zob, 525)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo.....ali mogoce kdo ve kje bi lahko dobil v slo. pletene cevke jeklene za zavore....prednje in zadnje....za suzuki gsxr600 k5

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo.....ali mogoce kdo ve kje bi lahko dobil v slo. pletene cevke jeklene za zavore....prednje in zadnje....za suzuki gsxr600 k5

Lahko jih daš narediti (prit d.o.o) ampak ne vem kakšna je cena glede na kakšne druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko jih daš narediti (prit d.o.o) ampak ne vem kakšna je cena glede na kakšne druge.

Mislim da jih tudi Čarman (KLIK) naredi! Men jih je naredu za cross k sm vilce zamenju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!