Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

dej pejte h mamic spat.... pa nehite nabijat..... otroc smrkavi :wacko:

pajkica ti pa si porini en velik in debel vibrator v anus tako o smrkavih.

Baba pejt čistit pa kuhat pa ne pihaj po forumu !!!!

Daj preberi svoje objave pa ti bo jasno, da si prav ti kot 10-letni mulček. In tvoje utemeljevanje - da imam veliko minusov? Ja fak, a to je pa faktor - kolk bebavo simpatičen je kdo?

Ja utemeljujem z minusi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si misli, kar si hočeš - lahko tudi registriraš klub somišljenikov.

Jih je kar precej že registriranih - somišljenikov brez kluba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pajkica ti pa si porini en velik in debel vibrator v anus tako o smrkavih.

Baba pejt čistit pa kuhat pa ne pihaj po forumu !!!!

si ga kam drugam porivam...pa tale tema ni o vibričih.... za kuhat pa te nej ne skrbi, najprej si šmrk obriš....

me off :P otroc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ga kam drugam porivam...pa tale tema ni o vibričih.... za kuhat pa te nej ne skrbi, najprej si šmrk obriš....

Te bo pa vibrič fental bo pa tuki pisal: vibrič jo je zdelal do smrti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ga kam drugam porivam...pa tale tema ni o vibričih.... za kuhat pa te nej ne skrbi, najprej si šmrk obriš....

me off :P otroc....

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te bo pa vibrič fental bo pa tuki pisal: vibrič jo je zdelal do smrti ...

Popravljeno . Popravil exclan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zihr vas ni več, kot je tistih, ki me vprašajo "ej, kva pa ta bumbar exclan hoče od tebe" ...

Samo eno stvar - po gobcu in prstih :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo včasih pa pubec pove kaj pametnega, morda ne ob pravem trenutku.

Glede na to, da se je vozil brez čelade, je najbrž bil lokalac a ne in je cesto poznal... smola pač, verjetno je še kaj drugega bilo v ozadju, ko gre kaj narobe, gre vse narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost fantu ni bila dana druga možnost za premislit da se na motor ne podaja brez zaščite čeprav tudi zaščita ni pogoj za preživetje niti mu ni bilo dano da premisli o svojem dejanju.

Pametovat na nesrečo drugih je neokusno.Lahko pa se naučimo iz njegove nesreč kaj se ne dela ko se vsede na motor in kaj je potrebno naredit. Teško je te stvari sprocesirat v najstniških letih ko hormoni delajo 200 na uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se sprašujem, kako si potem izgubil izpit ko takole vedno oceniš situacijo???

Bolje je izgubiti izpit kot življenje.

Nekdo, ki se vozi brez čelade in v to potegne oz dovoli še sopotniku/-ci zelo, zelo dviga verjetnost, da bo kaj šlo narobe in če kaj gre narobe, zelo znižuje verjetnost, da se bo izmazal z manjšimi poškodbami. To je dejstvo, vsemu ripsanju in nakladanju navkljub. Žal je svojo zmoto plačal z življenjem in za sabo pustil družino in prijatelje. Vsi ostali motoristi smo le masa lastnikov podobnega vozila, kot ga je imel umrli in ja, morda se bo kdo kaj naučil iz tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje je izgubiti izpit kot življenje.

Nekdo, ki se vozi brez čelade in v to potegne oz dovoli še sopotniku/-ci zelo, zelo dviga verjetnost, da bo kaj šlo narobe in če kaj gre narobe, zelo znižuje verjetnost, da se bo izmazal z manjšimi poškodbami. To je dejstvo, vsemu ripsanju in nakladanju navkljub. Žal je svojo zmoto plačal z življenjem in za sabo pustil družino in prijatelje. Vsi ostali motoristi smo le masa lastnikov podobnega vozila, kot ga je imel umrli in ja, morda se bo kdo kaj naučil iz tega.

Malo popravka ; Če imaš srečo izgubiš izpit če nimaš sreče pa življenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u tri pizde materine. Lej, sm en malo slep. Nočna vožnja me ubija. Ampak nikoli prav nikoli mi ni še na cesto skočilo KROŽIŠČE. Nesreče se dogajajo. In se bodo.Morda me Matilda čaka na naslednji furi. Prepričan sem, da me na motorju ne bo dobila brez čelade. Žal to ni bila nesreča pač pa izzivanje sreče. Nočni frajerski joyride brez čelad z vetrom v laseh se je žal končal tragično. Ker drugih udeležencev nesreče ni, je kristalno jasno čigava je krivda. Če bo bral brat/oče/sosed, upam da mu je jasno, da se nihče ne naslaja nad tragedijo. Opravičila pa ni. Da je sam plačal svoj zapitek ga žal ne opere krivde. Žal.

You could have fooled me. Dobro skrivata to. . da nista.

Branje brez predsodkov pomaga. Začni z branjem. deset letniki to obvladajo, tebi, po videnem. ne gre najbolje. oziroma, iščeš sovraga na napačnem mestu.

Noben nikomur ne privošči tragedije. Je pa žalostno brat, kako se iščejo "krivci" in za normalnega človeka ponižujoči izgovori, v tako jasni zadevi.

You do it to yourself, you do

And that's what really hurts

Is that you do it to yourself

Just you, you and no one else

You do it to yourself

Komu sem to privoščil tragedijo branje mi gre tekoče nevem kaj sem spustil me lahko razsvetliš ne iščem nobenega sovraga ampak očitno tvojega prijatelja JB katerega si glatko nekam v....

Če pa si videl kje da pametujem seveda razen na poste od JB postal sem 39 usranih postov in zmeraj kot replika na JB tako da Cartman malo prelistaj forum ali pa vprašaj frenda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal to ni bila nesreča pač pa izzivanje sreče. Nočni frajerski joyride brez čelad z vetrom v laseh se je žal končal tragično. Ker drugih udeležencev nesreče ni, je kristalno jasno čigava je krivda.

vesel sem za sopotnico, da jo je iz te nesreče odnesla le z lažjimi posledicami... da ni postala nedolžna smrtna žrtev šopirjenja zaradi prepolnih jajc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komu sem to privoščil tragedijo branje mi gre tekoče nevem kaj sem spustil me lahko razsvetliš ne iščem nobenega sovraga ampak očitno tvojega prijatelja JB katerega si glatko nekam v....

Če pa si videl kje da pametujem seveda razen na poste od JB postal sem 39 usranih postov in zmeraj kot replika na JB tako da Cartman malo prelistaj forum ali pa vprašaj frenda

jaz sem mnenja da normalni ljudje ne potrbujejo odvetnikov in še mnogo manj potrebujejo lesene kvazi odvetnike. Ker pa provociraš tako naivno, da se res ne morm upret, in se bom spustu na tvoj nivo. Pa še nižje! Lesenga odvetnika se grem.

Priljubljenost ki jo imaš na tem forumu . . blla blbla bla ki jo ti z minusi utemeljuješ in blabl blabl blablabla

ob 18:38 ima eksklan razmerje med posti in minusi 1:1,93939394 Jusinbieber pa 1:1,48038431. To pomeni da si ti za faktor 1,310401310, kar bi lahk zaokrožili na 1,3. po domače, ti si vsaj trideset posto manj priljubljen. To je najbrž zato ker si popolnoma nekonstruktiven.

Pa o branju. Veš, branje, oziroma pismenost, ni več to, da človek ve katera črka je ta pa ta, in kako se beseda prebere. Pismenost v tem času in v tem kosu sveta pomeni, da je človek prebrano sposoben razumeti in smiselno povezovati pridobljene informacije. Da loči zrno od plev. Formo od vsebine. Tebi to ne gre, in od tod tak srd nad Bieberjem.

sam moje mnenje. in neskromno sem prepričani, da se motim malo ali nič.

Eric gre iz te teme na KFC.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim res tebi svaka čast....si vedno vsepovsod in vse veš in vedno najpametnejši ter iz vsake situacije ti doživiš in ustvariš znanstveno fantastiko....

se sprašujem, kako si potem izgubil izpit ko takole vedno oceniš situacijo???

ej jb je naredil izpit ga izgubil pa se naredil.... se zgodi....

ti pa sanjas o motoru in izpitu od takrat ko si se prijavil na ms.... ni zaostno.... da ne dojemas realnosti.... :grim

aja ce dejansko vozis ves se ti to to zgodi..... da si brez izpita....

tebi se na imaginarnih furah to ne more zgodit :grrr razen ce mas ful dobro domislijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se sliši čudno, a tokrat ima vsaj po mojem mnenju Mashina v glavnem prav, čeprav se to zelo redko zgodi.

Rondo ni nič kriv, tudi ni na novo postavljen, pa tudi označen ni slabo. In če je slaba vidljivost (noč, megla), se pač naj ne bi vozilo tako, da se moped po padcu tako dolgo drsa po tleh in potem leti še ne vem koliko metrov po luftu. Fant je pač tišal kot sneta sekira, morda (ugibam) se je malce delal frajerja pred punco, rezultat je žal tragičen. Tudi dejstvo, da sta bila brez čelad, pove dovolj.

Kot sem že nekajkrat omenil, motor ni nevaren, nevaren je kvečjemu tisti, ki je na njem, kajti pognati do onemoglosti ga zna vsak idiot, le ustaviti ga je včasih - in zadnje čase kar prevečkrat - hudičevo težko. Pa da se ne bo spet našel kakšen pametnjakovič: s tem idiotom nisem mislil 'pljuvati' na pokojnega, temveč sem govoril na splošno.

Goebbels je rekel: 'Tisoč mrtvih je tragedija, milijon mrtvih je statistika'. In zadnjih nekaj let se na cestah ubije toliko motoristov, da to že skoraj meji na statistiko. In kar je najhuje - vsaj po mojem mnenju velika večina po lastni krivdi. Žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče mene sm hotel povedat samo to, da se človeku hitro ime uzame, in da se nasreča lahko zgodi komurkoli in ni treba takoj pljuvat po njem, če nismo točno seznanjeni kaj je bilo, sej vemo da mediji to učasih malo po svoje in pa seveda pretiravanje je ljudska dolžnost.

Sem pa nekaj stvari zvedel v teh parih dneh in ja ni izgovorov, je bil kr sam kriv.

Glede krožišč je pa na žalost tako, da se je že zgodilo da je skočilo na cesto, bil sopotnik v avtu, meglen večer, krožišče v Šenčurju (uvoz na AC), v enem tednu so iz križišča naredil krožišče, označeno ni bilo nič, še nedokončan, asvalt gladek, saj zgornje plati še ni bilo, tako da, smo šli naravnost. Mimo je pripeljal voznik avtobusa in rekel če nam je v olajšanje, da smo že 10 tisti dan, ki smo šli čez. Tako da krožišča sploh neoznačena in dokaj nova so lahko hitro nevarna, saj pa je na mnogih gor opazit kolesnice.

pa LP in varno vožnjo!

Popravljeno . Popravil Gizmo_
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se sliši čudno, a tokrat ima vsaj po mojem mnenju Mashina v glavnem prav, čeprav se to zelo redko zgodi.

Rondo ni nič kriv, tudi ni na novo postavljen, pa tudi označen ni slabo. In če je slaba vidljivost (noč, megla), se pač naj ne bi vozilo tako, da se moped po padcu tako dolgo drsa po tleh in potem leti še ne vem koliko metrov po luftu. Fant je pač tišal kot sneta sekira, morda (ugibam) se je malce delal frajerja pred punco, rezultat je žal tragičen. Tudi dejstvo, da sta bila brez čelad, pove dovolj.

Kot sem že nekajkrat omenil, motor ni nevaren, nevaren je kvečjemu tisti, ki je na njem, kajti pognati do onemoglosti ga zna vsak idiot, le ustaviti ga je včasih - in zadnje čase kar prevečkrat - hudičevo težko. Pa da se ne bo spet našel kakšen pametnjakovič: s tem idiotom nisem mislil 'pljuvati' na pokojnega, temveč sem govoril na splošno.

Goebbels je rekel: 'Tisoč mrtvih je tragedija, milijon mrtvih je statistika'. In zadnjih nekaj let se na cestah ubije toliko motoristov, da to že skoraj meji na statistiko. In kar je najhuje - vsaj po mojem mnenju velika večina po lastni krivdi. Žal.

Letos 18 mrtvih po pisanju JB par dni nazaj, Za 9 nesreč ti lahko iz pisanja časopisov komentiram, da jim je bila odvzeta prednost!!!!

Lastna krivda? Edin če so krivi, ker so šli na motor????!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • GoBobi
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!