Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Sam tale z reševalcem je ODLIČEN protiargument rumenim jopičem.

Ali ni tema o nabijanju drugje!!! :angry: :angry:

BTW: ti si pa le našel protiargument - bravo! Saj koliko nesrečnih dogodkov se pa zaradi nošenja ni zgodilo se pa itaq ne da prešteti - ali pa mogoče veš ti?

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ti pregledi so tud ena bedarija!! Sam nosim očala in na zadnjem pregledu se mi je zgodilo da je brihta dohtarska ugotovila da ne vidim globine!! "Aha a res?? Pa dejte mi pol povedat kako vozim 50cm velko letalce ki leti 240km/h po luftu če ne vidim globine??" Aja...modelar ste? Moj mož tudi, kjje pa letite...............? In že je štempljala papirje za naslednjih 10 let.

Pa dejte no kvačkat s temi dohtarji ki jim itak vse dol visi. Važn je sam da pokasirajo tiste par cekinov. Pa tud tiste njihove hudo sofisticirane naprave niso vredne pol kunca.

Človeški (sploh pa dohtarski) faktor je pač kapitalna napaka!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti je ogromno ljudi, eni so tam ker pač moraju biti, vožnja itd jih ne zanima in so na cesti samo zato, da pridejo hitro iz a v b. Pa ker na busu, lahko dobiš zraven sebe nekoga ki je malical čebulo pa pivo. Prav danes sem na popolnoma ravni regionalni cesti (90km/h) omejitev, prišel do manjše kolonice 4 vozil, ker so peljali 60km/h sem jih pač enega za drugim počasi prehiteval in nahitro pogledal kaj počnejo vozniki, da se ne spravijo prehitevat. V prvem je gospodična opazovala razcepljene konice svojih skodranih lah, v drugem je stric tako zavzeto govoril po telefonu, da me pomoje še opazil ni. 3ji je bil star ata, ki mu je vse nad 60km/h znanstvena fantastika. Na čelu kolone, pa dve gospodični, ki sta ob znaku 60km/h hitrost spustili na nevrjetnih 45km/h. Zgleda je bil pogovor tako napet, da je bilo potrebno mahat in krilit, omejitev in števec pa sta bila na uč. Potem se pa zamislim ? Kako to da sm še živ?

Tale tema je glede na folk za volanom še precej prazna.

No ja pa velik srečnih km v prhodnji sezoni, pa za optimiste še letos.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, Šentjakob, križiŠče.

Desni pas za naravnost, levi za na levo (pri nasprotnem pasu pa seveda NEPREKINJENA črta.)

Po desni pelje BMW (avto). Približeval sem se križiŠču.... A ti ni budala jasna z bmflnom iz desnega pasu tik pred mano zavil čez moj vozni pas, nato čez polno črto in obrnil v obratno smer seveda, S TELEFONOM na uŠesu damujebem... )

Z zablokiranimi kolesi sem ustavil meter do dva pred njegovim levim bokom in... Potem ustavim pred semaforjem:

Štirje avti so stali pred rdečo lučjo in - VSI, vključno z lepo gospodično s TELEFONI NA UŠESU!!!

Pa dejte mi zdej reč't lepo vas prosim, kaj narediti s temi odŠtekanimi telefonisti???

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Pa dejte mi zdej reč't lepo vas prosim, kaj narediti s temi odŠtekanimi telefonisti???

Pokliči tega strica: 150339_01_lg.jpgGlede na to, da policija na tem področju ne naredi ama čisto nič, se ne bom čudil, če bo nekdo moj predlog vzel zares in ga realiziral.

Po drugi strani tudi ne bi bilo napačno, če bi se na območju nekaj 100m okoli križiŠč nastavilo motilce tel signalov. A to pa že ne, tu pa se posega v kapitalske pravice korporacij, Naj raje narod crkava po cesti.

Tore brezupno...

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, Šentjakob, križiŠče.

Desni pas za naravnost, levi za na levo (pri nasprotnem pasu pa seveda NEPREKINJENA črta.)

Po desni pelje BMW (avto). Približeval sem se križiŠču.... A ti ni budala jasna z bmflnom iz desnega pasu tik pred mano zavil čez moj vozni pas, nato čez polno črto in obrnil v obratno smer seveda, S TELEFONOM na uŠesu damujebem... )

Z zablokiranimi kolesi sem ustavil meter do dva pred njegovim levim bokom in... Potem ustavim pred semaforjem:

Štirje avti so stali pred rdečo lučjo in - VSI, vključno z lepo gospodično s TELEFONI NA UŠESU!!!

Pa dejte mi zdej reč't lepo vas prosim, kaj narediti s temi odŠtekanimi telefonisti???

Vsaj tistim ki majo mercedese, bemfle, audije se jim pove da imajo vsi modri zob že serijsko vgrajen! Če pa tega ne sliŠijo, jebemu da mu na glavi razsujem telefon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po 60 letu uvest brezplačna zdravniška testiranja in osebno odgovornost zdravnika če da izpit osebi, ki ni sposobna. seveda pa iz prometa iztočasno dat vse kronične alkoholike, ki lahko dobijo izpit nazaj šele ko dokažejo da so ozdravljeni. še hujše je koliko kroničnih alkoholikov je na cesti pa ne zdravniki in ne družina ne reagirajo.

hmm: To bo zanimivo., Ker se ukrepi po pravilu zaostrujejo, in zahtevnost veča, mislim, da bo v prihodnosti tudi zdravniški pregled precej težje opraviti. In če uvedejo "tehnične preglede" za voznike nad 60, bo določen odstotek le-teh zagotovo izgubil vozniško dovoljenje.nesposobni za vožnjo bodo pa še cca 5 let sposobni za delo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči tega strica: 150339_01_lg.jpgGlede na to, da policija na tem področju ne naredi ama čisto nič, se ne bom čudil, če bo nekdo moj predlog vzel zares in ga realiziral.

Po drugi strani tudi ne bi bilo napačno, če bi se na območju nekaj 100m okoli križiŠč nastavilo motilce tel signalov. A to pa že ne, tu pa se posega v kapitalske pravice korporacij, Naj raje narod crkava po cesti.

Tore brezupno...

za v avto ne rabim motilcev ker imam prostoročno napeljavo ... za na motor ga dam pa v notranji žep jakne pa sem srečen , da ga ne dosežem ...

absurd pa je , da se je z novim zakono , ki je drastično zaostril kaznovanje vseh ostalih prekrŠkov , kazen za mobitel v roki zmanjŠala :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

absurd pa je , da se je z novim zakono , ki je drastično zaostril kaznovanje vseh ostalih prekrŠkov , kazen za mobitel v roki zmanjŠala :headbang:

Kaj si pa pričakoval? Saj je vendar le hitrost tista, ki ubija... :slap:

D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede na gornjo trditev, je to razumljivo. Kadar govoriš po telefonu vedno pelješ nekoliko počasneje, ker pa hitrost ubija, je povsem logično, da so zmanjšali kazen za mobiteling.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je smrtnih nezgod zaradi mobitela malo ali nič? (pri nas?)

Se je folk vmes navadil klicati in voziti :)

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je smrtnih nezgod zaradi mobitela malo ali nič? (pri nas?)

Po uradni statistiki verjetno res. :rolleyes:

Se je folk vmes navadil klicati in voziti :)

:nono: Ni se...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bodo rekli da morem pri 60-ih na zdravniškega bom pa šel in potem vsako leto magari. saj zato pa pravim da bi moral bit zdravniški BREZPLAČEN in ne da imaš potem ful stroškov z tem.

zanašat se na to, da bom sam opazil se ne gre. saj jaz ne bom opazil da nisem več sposoben, meni se bo pač zdelo kako prazna je cesta ker ne bom videl ali slišal nič :smoke:

....pa vse budale vozijo v napačno smer... :kva1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa vse budale vozijo v napačno smer... :kva1:

Danes motorist po nasprotni strani na avtocesti ( ne vem kateri, ušlo iz spomina ).

Bolj kot vožnja v nasprotno smer me preseneča podatek, da se je tale kolega usedel na motor, glede na vremensko napoved! :D:OK::yea1::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes motorist po nasprotni strani na avtocesti ( ne vem kateri, ušlo iz spomina ).

Bolj kot vožnja v nasprotno smer me preseneča podatek, da se je tale kolega usedel na motor, glede na vremensko napoved! :D:OK::yea1::worship:

okol cestininske Torovo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je smrtnih nezgod zaradi mobitela malo ali nič? (pri nas?)

Se je folk vmes navadil klicati in voziti :)

Ja, Snecer... verjetno res, a bi me ena od takih veleumov pred dnevi zamalo da ubila!

Toliko so se navadili telefonirati med vožnjo.

Ko ti bo enkrat eden takih iznenada popolnoma zaprl pot, pol' te bom pa vprašal... Seveda, če boš še lahko govoril?!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po uradni statistiki verjetno res. :rolleyes:

:nono: Ni se...

D.

Bojda se pripravlja v avtošoli nova obvezna vaja....telefoniranje med vožnjo oz. bolje rečeno VOŽNJA MED TELEFONIRANJEM :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. ura vaje pa je pisanje SMSa (hitrostno).

Tukaj bodo prišle na račun tajnice, ki imajo 250 udarcev - klikov na minuto ... pa še na cesto lahko gleda ko naštudira tipkovnico, razen da ima telefon z Qwerty .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj bodo prišle na račun tajnice, ki imajo 250 udarcev - klikov na minuto ... pa še na cesto lahko gleda ko naštudira tipkovnico, razen da ima telefon z Qwerty .

Tudi s QWERTYem se da :D Zajebano postane, ko je QWERTZ :D Yebe me=/= Zebe me! :D hahaahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj "đizus"? Zanič avtošola? Super avtošola? Reklama za avtošolo? Kaj??? :blink:

"Đizus" - prva katoliška šola za cestne črno sive kronike?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!