Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

pojasnilo ni enako pomoč.

Z pojasnilom bi mi zelo,zelo pomagal...Mogoče preozko vidim in bi spregledal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Z pojasnilom bi mi zelo,zelo pomagal...Mogoče preozko vidim in bi spregledal...

Šešire, a ga rabiš?

Jaz ga ne, meni je situacija dokaj jasna in zelo žalostna :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Šešire, a ga rabiš?

Jaz ga ne, meni je situacija dokaj jasna in zelo žalostna :(

 

Ja...rad bi videl razlago z druge strani,ki trdi,da ni bilo odvzema prednosti...in to trdi policaj,ki kot pravi ni tle,da bi bil lep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29 minutes ago, DAMI34 said:

no pol pa začni kar pri sebi, saj veš kdaj si legu pa zakaj. In točno veš da te je zbil kurac, ko si ga prehiteval. In jaz naj tebe obsojam????

Jest sam pravm da je mal smesno kr naprej jokat da ce si na mopedu nisi nikol kriv,ko sem se ulegu sem tocno vedel da sem ravno tako zajebal kot mujo ki me je sklatu,brez besed sem policaju placal prekrsek,dal moped na avtovleko pa kuci pjevajuci.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, luxsa pravi:

Jest sam pravm da je mal smesno kr naprej jokat da ce si na mopedu nisi nikol kriv,ko sem se ulegu sem tocno vedel da sem ravno tako zajebal kot mujo ki me je sklatu,brez besed sem policaju placal prekrsek,dal moped na avtovleko pa kuci pjevajuci.

no super, važno je da sebi opravičiš, da si zajebu (beri prehiteval kjer ne bi smel) in se delaš pametnega, ko je nekdo popolnoma zlomljen, ko je podobno prehiteval, tam kjer je smel :(

Žalostno, brez čustev, brez empatije in kančka pameti....stari razpizdu si me!!!

in tudi v tvojem primeru, bi kreten lahko pogledal v špegu, preden je čez polno kresnil levo. Taljani ga ubijejo v trenutku.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, luxsa pravi:

Ne se razburjat,globok dihi,rubrika je o nabijanu.:kva2:

čist sem miren :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, luxsa said:

kuci pjevajuci.

In kaj s to pel? 

 

Neeeeeeeesrecniiiiik sam ooooooood malenaaaaaaaa
Ooooooood sve muke peeeeeeesme peeeeeevaaaaam 
voleo bih, majko mila 
da sve ovo samo snevam 
da sve ovo samo snevam

 

imho, vsi zafukamo. Vsi kiksamo. Razlika je, da eni to pocnejo prav vsakic ko speljejo, drugi to nardi(mo) parkat na sezono. In prav vsakic res nisi kaznovan. Prej al pol, pa si. In ko si kaznovan, fizika ne spusti nic. Brzina res lomi na kvadrat. 

 

Btw, upam de to ni blo ta vikend, ker v petk si bil se cel. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu mast, bolj kot berem ta forum, bolj sem prepričan, da bi za pridobitev izpita moral bit pogoj reg v ms in vsaj dva prebrana posta na dan. Nesreč končno nebi bilo več. Tu so vsi vzorni, predvidljivi, izkušeni, ne nevarni, strpni, pametni, počasni, kulturni vozniki. Verjameš al ne, celo redno vklapljajo žmigovce, tud v avtu, kjer tud nikoli ne grešijo, nekateri celo mobije doma puščajo pred vožnjo, da jih nebi kaj zmotilo.

Ne vem, a se je res tak teško reg ?  Brezplačno je, v rekordnem času postaneš vrhunski voznik, poln znanja in izkušenj.  Če te zamika, da bi zagrešil, imamo policaja, ki ti takoj nabije, da nimaš prav, svetovalcev je ogromno ( kje to dobiš zastonj ? ) celo pravi motor izberejo zate. O vseh gumah ti povedo ma vse.

Ti povem ; Ko se s nama druži, život se mu produži !!! 

Kolk vsakodnevno opažam na cesti, vsaj 80% motoristov ni motosvetovcev. 

A je kak tak forum za b kat tud kje ? Rad bi še z avtom postal naj voznik.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

Btw, upam de to ni blo ta vikend, ker v petk si bil se cel. 

Ene tri leta nazaj,s prejsnjim mopedom,kje smo se srecal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Vedno isto...ko Borutt krivo vero piše nas lahko vse žali in vse smo samo ljudje ne...

Tokrat je žalil mene in me ne moti to prav nič,če mi vsaj pojasni v čem napaka mojega razmisljanja...ker drugace je zame en navaden drek,ki ne ve kaj piše in sem zelo,zelo žalosten,da so takšni ljudje prestali psiho teste in postali policisti.. 

dej no, sem ti dal link, kje se obesi in razjoči čez Boruta, prekini tukaj nabijat!!!

pred eno uro, isarajli1 pravi:

Jebemu mast, bolj kot berem ta forum, bolj sem prepričan, da bi za pridobitev izpita moral bit pogoj reg v ms in vsaj dva prebrana posta na dan. Nesreč končno nebi bilo več. Tu so vsi vzorni, predvidljivi, izkušeni, ne nevarni, strpni, pametni, počasni, kulturni vozniki. Verjameš al ne, celo redno vklapljajo žmigovce, tud v avtu, kjer tud nikoli ne grešijo, nekateri celo mobije doma puščajo pred vožnjo, da jih nebi kaj zmotilo.

Ne vem, a se je res tak teško reg ?  Brezplačno je, v rekordnem času postaneš vrhunski voznik, poln znanja in izkušenj.  Če te zamika, da bi zagrešil, imamo policaja, ki ti takoj nabije, da nimaš prav, svetovalcev je ogromno ( kje to dobiš zastonj ? ) celo pravi motor izberejo zate. O vseh gumah ti povedo ma vse.

Ti povem ; Ko se s nama druži, život se mu produži !!! 

Kolk vsakodnevno opažam na cesti, vsaj 80% motoristov ni motosvetovcev. 

A je kak tak forum za b kat tud kje ? Rad bi še z avtom postal naj voznik.

 

a potem še nisi prebral nobenega posta v FB grupi motoristi? :P Tam dobiš nadaljevalni tečaj, level expert :D

 

pred 41 minutami, luxsa pravi:

Ene tri leta nazaj,s prejsnjim mopedom,kje smo se srecal.

omw v petek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, isarajli1 pravi:

 

A je kak tak forum za b kat tud kje ? Rad bi še z avtom postal naj voznik.

 

za B maš avtomobilizem.com :)

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sesir pravi:

Se pravi se strinjas,da avto odvzel prednost in ne kot borut...

Se pravi avto je zajebal...

Seveda moramo motoristi biti previdni na take strice,ce se imamo radi!

A v tem primeru motorist nic nic naredil v nasprostju z prometnimi predpisi!

Ja oba sta zajebala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se gremo posipat s pepelom, kdaj je kdo fejst zaj... Pred leti sem se peljal proti Gorici ob Soči in se lotil prehitevat kolono. Ko sem že zapeljal na levo je mimo priletel laški projektil z velko hitrostjo. Jebi ga nisem ga videl, dobro, da je on mene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 20 urami, DAMI34 pravi:

 

pred 20 urami, Darko3g pravi:

Hm, če je motorist pravilno prehiteval je morala biti hitrost nižja od dovoljene. Torej so vozili precej pod omejitvijo. Stric, ki je zavil levo bi pogledal v ogledalo, če bi imel čas. In kaj bi storil, ko bi videl motorista? Šel naravnost v spredaj stoječ avto?

itak..ti bi ga zbil in to namenoma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Igi Pop pravi:

Lahko se gremo posipat s pepelom, kdaj je kdo fejst zaj... Pred leti sem se peljal proti Gorici ob Soči in se lotil prehitevat kolono. Ko sem že zapeljal na levo je mimo priletel laški projektil z velko hitrostjo. Jebi ga nisem ga videl, dobro, da je on mene.

A bi ga bil dolžan videti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Darko3g pravi:

Na podlagi česa to sklepaš?

Tudi jaz...

Glede na tvoj komentar....ki ga citiral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, in kaj bi vidva storila? Thumper bi verjetno najprej pokazal sredinec in potem kaj? Šešir pa bi napisal pameten komentar na MS, preveril ali motorist ni pedofil oz. migrant, in potem rešil situacijo.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Darko3g pravi:

OK, in kaj bi vidva storila? Thumper bi verjetno najprej pokazal sredinec in potem kaj? Šešir pa bi napisal pameten komentar na MS, preveril ali motorist ni pedofil oz. migrant, in potem rešil situacijo.

Vsak,ki ni ekstremno debiln,bi potem polna zabremzal in skrenu,ziher ne v smer,kjer bi se koga poskodoval!In meni se jebe za pleh,le da ni kdo poskodovan!Pleh kupiš,tuj pleh placa zavarovalnica...Vazno,da se mi se smejimo!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 9. 2018 ob 17:36, DAMI34 pravi:

bom jaz namesto njega. Gre Pik skozi tunel, ki se ukrivlja desno, nasproti objestno prileti tovornjak (pomoč na cesti) ko mu vzame zadnji konec in cel kamion začne zanašati proti Piku...da se ni skoraj poljubljal s skalami, bi ne bilo več tria čelos :(

 

 

Ob 16. 9. 2018 ob 17:38, Snecer pravi:

pa kakšna vožnja po strugah rek v nacionalnih parkih... itd :) 

 

Saj ni vozi. Rinil ga je...  :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Joker pravi:

 

 

Saj ni vozi. Rinil ga je...  :lol1:

a ni po novem off road bolj varen, skratka IN?

ps. rinil sem ga jaz on je pa gas navijal, sicer pa če ne bi Kmet poprijel, bi še sedaj sedeli tam med tistimi balvani :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!