Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Izogibanje oviri v avtošoli zelo dobro učijo. Pa tudi na tečajih varne vožnje.

Jaz sem enkrat s fazerco tako priletela v ovinek, kjer je bila stoječa kolona, nasproti pa vozili avti.

Pa sem se hkrati obesila na obe zavori, nižala brzine, našla luknjo med vozili pred mano in nasproti vozečimi, s škripanjem gum pripičila mimo enih štirih avtov in se ustavila točno zraven dveh motoristov, ki sta čakala vmes v koloni.

In uspelo mi jih je celo pozdraviti, čeprav sem še nekaj časa imela mehka kolena :blush:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Borutt pravi:

Daj ti to svoje sranje komu drugemu prodajaj in piši te svoje neumnosti v svojem in v nobenem drugem imenu. Bo šlo? 

Si glede te nesrece odgovoril,kje vidimo izsiljevanje?

Si napisal,da nisi tu da bil le,da bi bil lep ali komu vsec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, sesir pravi:

Si glede te nesrece odgovoril,kje vidimo izsiljevanje?

Si napisal,da nisi tu da bil le,da bi bil lep ali komu vsec...

Si že našel teto s čupo in kamionista? Ali sta samo v tvoji glavi? Ker tistih dvesto metrov vožnje ob cesti z elementi poletov je nekdo moral videti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Si že našel teto s čupo in kamionista? Ali sta samo v tvoji glavi? Ker tistih dvesto metrov vožnje ob cesti z elementi poletov je nekdo moral videti. 

Smo nasli druge ki so videli...

Potem,ko sem se izognil s ceste sem brez zaviranja oz sledi zaviranja obstal po 105m...

Glede nato,da si policist in trener varne vožnje bi lahko vedel,da pri 80km/h se motor na nulo ustavi z ABS 20metrov prej kot isto motor brez ABS...Se pravi 105m brez bremzanja je koliksna hitrost bila?

Borut oprosti sam si mi nabil tlak z tvojo po moje laznivo syrokovno oceno,da avtomobilist ni bil kriv...Da je bil bivsi policist pa zgolj predvidevanje....ce bi bil se aktiven policist bi ga verjetno napadel motorist kot je po tvoji izjavi luknja napadla policista na motorju...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Podzavestno zaviješ v oviro , če si streniran  gledaš prostor mimo ovire .

Točno tako. Nikoli gledat oviro, ker te kar vleče vanjo. Streniran pa si če voziš offroad, tam je ovir malo morje in moraš neprestano bulit predse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v avtu je mal drugače, nagonsko odviješ stran. semizdi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

v avtu je mal drugače, nagonsko odviješ stran. semizdi :P

 

nebi vedo, nikoli nisem vozil rally avta :naughty: Ampak nevronske povezave funkcionirajo v avtu in na motorju enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, sesir pravi:

Smo nasli druge ki so videli...

Potem,ko sem se izognil s ceste sem brez zaviranja oz sledi zaviranja obstal po 105m...

Glede nato,da si policist in trener varne vožnje bi lahko vedel,da pri 80km/h se motor na nulo ustavi z ABS 20metrov prej kot isto motor brez ABS...Se pravi 105m brez bremzanja je koliksna hitrost bila?

Borut oprosti sam si mi nabil tlak z tvojo po moje laznivo syrokovno oceno,da avtomobilist ni bil kriv...Da je bil bivsi policist pa zgolj predvidevanje....ce bi bil se aktiven policist bi ga verjetno napadel motorist kot je po tvoji izjavi luknja napadla policista na motorju...

 

Tebi je res disk scvrlo. Prenehaj že enkrat s tem svojim sranjem. Piši zase in ne omenjaj mene nikjer in nikoli. Ti je vsaj malo jasno to? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Borutt pravi:

Tebi je res disk scvrlo. Prenehaj že enkrat s tem svojim sranjem. Piši zase in ne omenjaj mene nikjer in nikoli. Ti je vsaj malo jasno to? 

 

Poiscem kje si to pisal al je @DAMI34 poskrbel/izbrisal?

Te kaj muči?Nisem jz @Kmet2 ali kdo drug,ki umaga...jz grizem,dokler sem prepričan v svoj prav in mi nihče utemeljeno ne dokaže nasprotno...Če pa se sama oseba nima ideje kako naj bi potrdila svoje izjave pa...ADIJO...

Če ne stojiš za svojimi ixjavami jih bi lahko vsaj preklical ko se kdo vtakne vanje!Ne pa v tvojem stilu žalit!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdem še tisto,kjer si pisal,da ocitno luknja napadla policista?

Jz imam cas...in ker ljubim motorje....lohk iscem po motosvetu...

Screenshot_20180919-160344_Chrome.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno se komentar u napadu luknje brisal ali sem spregledal ali je v drugi temi....saj najdu le tega...

Screenshot_20180919-161745_Chrome.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, IZTOK pravi:

nebi vedo, nikoli nisem vozil rally avta :naughty: Ampak nevronske povezave funkcionirajo v avtu in na motorju enako.

potem sem pa jaz fenomen.....zagledaš mačko ko leti preko ceste, trznem po volanu... a ostali kaj drugače?

pred eno uro, sesir pravi:

Poiscem kje si to pisal al je @DAMI34 poskrbel/izbrisal?

Te kaj muči?Nisem jz @Kmet2 ali kdo drug,ki umaga...jz grizem,dokler sem prepričan v svoj prav in mi nihče utemeljeno ne dokaže nasprotno...Če pa se sama oseba nima ideje kako naj bi potrdila svoje izjave pa...ADIJO...

Če ne stojiš za svojimi ixjavami jih bi lahko vsaj preklical ko se kdo vtakne vanje!Ne pa v tvojem stilu žalit!

Šešir, še zadnje opozoril!!!

Nehaj težit. Poišči, prilepi, debatiraj. Ne vlači vseh možnih oseb v pogovor.

Namen teme je še vedno konstruktivno iskanje rešitev, pa čeprav nam včasih niso všeč in čeprav ti ni všeč kaj drugi pišejo. Prav tako ni naslov teme: obračunjamo z Boruttom, sem večkrat povedal Tako da:

UGASNI SE!!! ALI PA TE BOM JAZ!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

:

UGASNI SE!!! ALI PA TE BOM JAZ!!!

Nisem jz začel bedarij pisat!

Nisem jz žalu...

Bomo poizkusali brez MS malo,vi pa uživajte v nebulozah in žaljenju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Nisem jz začel bedarij pisat!

Nisem jz žalu...

Bomo poizkusali brez MS malo,vi pa uživajte v nebulozah in žaljenju!

očitno ti ne potegne, bye, bye :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DAMI34 pravi:

potem sem pa jaz fenomen.....zagledaš mačko ko leti preko ceste, trznem po volanu... a ostali kaj drugače?

Jaz po žlajfu. Pri mački je tako, ko te zagleda ali zmrzne, ali gre naprej ali pa nazaj. Nikoli ne veš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, IZTOK pravi:

Jaz po žlajfu. Pri mački je tako, ko te zagleda ali zmrzne, ali gre naprej ali pa nazaj. Nikoli ne veš ...

vse hkrati...vsaj pri meni, je pa res da sem ogromno v avtu in kombiju. Sem tudi že napisal predhodno, folk najprej zavira, potem pa išče rešitve, ampak pri avtu ni enako kot pri motorju. Pri avtu smer pogleda ne igra bistvene vloge, pri motorju pa hudo bistveno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Poiscem kje si to pisal al je @DAMI34 poskrbel/izbrisal?

Te kaj muči?Nisem jz @Kmet2 ali kdo drug,ki umaga...jz grizem,dokler sem prepričan v svoj prav in mi nihče utemeljeno ne dokaže nasprotno...Če pa se sama oseba nima ideje kako naj bi potrdila svoje izjave pa...ADIJO...

Če ne stojiš za svojimi ixjavami jih bi lahko vsaj preklical ko se kdo vtakne vanje!Ne pa v tvojem stilu žalit!

Prenehaj s tem svojim sranjem. Kaj ti ni jasno?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, DAMI34 pravi:

vse hkrati...vsaj pri meni, je pa res da sem ogromno v avtu in kombiju. Sem tudi že napisal predhodno, folk najprej zavira, potem pa išče rešitve, ampak pri avtu ni enako kot pri motorju. Pri avtu smer pogleda ne igra bistvene vloge, pri motorju pa hudo bistveno.

Pogled je povsod zelo pomemben. Samo zaviranje in zavijanje gre na štirih kolesih skoraj brez drame. Skoraj. Medtem, ko je na dveh kolesih to nekoliko drugače oziroma veliko bolj dramatično. Je pa vsaj zanimivo in nudi veliko materiala za pogovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Pogled je povsod zelo pomemben. Samo zaviranje in zavijanje gre na štirih kolesih skoraj brez drame. Skoraj. Medtem, ko je na dveh kolesih to nekoliko drugače oziroma veliko bolj dramatično. Je pa vsaj zanimivo in nudi veliko materiala za pogovor. 

no ja, ko se meni dogaja je mnogo manj zanimivo :P na 2 kula, na 4 no problem, podzavestno cukneš volan...ampak sem napisal, lahko samo meni.

 

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Prenehaj s tem svojim sranjem. Kaj ti ni jasno?!?

je na hladnem par dni :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, DAMI34 pravi:

no ja, ko se meni dogaja je mnogo manj zanimivo :P na 2 kula, na 4 no problem, podzavestno cukneš volan...ampak sem napisal, lahko samo meni.

 

je na hladnem par dni :D

 

S tem pogledom je tako, da je zelo zaj..., če gledaš napačno. Miniči niso napačni, so samo tam, kjer se ne pelješ oziroma se hitro tam pelješ.

Poskusi narediti vajo. Z nekom si pojdita nasproti, glejta si v oči in se poskusita izogniti eden drugemu. Potem naredita enako in glejta eden mimo drugega. Jutri, ko boš v koloni, glej mimo avtov, ko boš zaviral. Pa potem povej, če boš lažje in hitreje ustavil, kot, če gledaš v avto pred seboj. 

Zaradi mene ni potrebno nikogar nikamor poslati. Samo naj preneha s temi glupostmi. Ker je očitno invalid samo takrat, ko mu in, kjer mu paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Borutt pravi:

S tem pogledom je tako, da je zelo zaj..., če gledaš napačno. Miniči niso napačni, so samo tam, kjer se ne pelješ oziroma se hitro tam pelješ.

Poskusi narediti vajo. Z nekom si pojdita nasproti, glejta si v oči in se poskusita izogniti eden drugemu. Potem naredita enako in glejta eden mimo drugega. Jutri, ko boš v koloni, glej mimo avtov, ko boš zaviral. Pa potem povej, če boš lažje in hitreje ustavil, kot, če gledaš v avto pred seboj. 

Zaradi mene ni potrebno nikogar nikamor poslati. Samo naj preneha s temi glupostmi. Ker je očitno invalid samo takrat, ko mu in, kjer mu paše.

1. ne gledam miničev sem 100% skoncentriran na vožnjo :P

2. ni zaradi tebe, ampak je na dopustu zaradi mene, ker sem mu večkrat rekel naj preneha, pa ni. No , zdej je...za nekaj časa in ker ni to tema za obračunavanja.

pred 23 minutami, krucymucy pravi:

Hola @Borutt jel ti šešir drma kavez? 

sem reku dovolj o tem :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Pogled je povsod zelo pomemben. Samo zaviranje in zavijanje gre na štirih kolesih skoraj brez drame. Skoraj. Medtem, ko je na dveh kolesih to nekoliko drugače oziroma veliko bolj dramatično. Je pa vsaj zanimivo in nudi veliko materiala za pogovor. 

Odkar imamo ABS e je bistveno manj dramatično, štiri kolesa pa so le štiri. Jaz sem se z integralnimi zavorami in vso to elektroniko kar razvadil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitrost lahko ubije .. pa tut če je samo 20 km/h :huh:

 

p.s.

a mu je šmrkl na znaku ostau :headbang:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

hitrost lahko ubije .. pa tut če je samo 20 km/h :huh:

 

 

p.s.

a mu je šmrkl na znaku ostau :headbang:

Tako je. Človek lahko dobi usodno poškodbo glave ob padcu s stojne višine, kjer je hitrost padanja bistveno manjša od 20km/h. Brez heca. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!