Skoči na vsebino

Padova --> Verona


hector

Priporočene objave

Sem bil v petek dol. A se meni samo zdi, ali je bilo res letos manj založeno oz. manj izbire? Od vseh stvari, ki sem jih nameraval kupit, sem dobil samo čelado. Pa še to samo pri enemu prodajalcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No spet smo pustili kupec dnarja makaronarjem...bli dol u nedeljo in zopet zelo zadovoljni. Cene so kr lepo spuščali, sploh kaki 2h pred koncem. Indijci so trdi kot oreh, ampak se da. 10€ manj njemu, 10€ več u denarnici...drugo leto absolutno ponovimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v nedeljo in kupil čelado  ta  novo preklopno  X lite 1003   (110 € ceneje kot so napovedane, so imeli promocijski popust na ta model).

Bilo je super, samo kar se pa hostes tiče so se pa pokvarili, bil pred leti v Padovi in Veroni pa je bilo večino hostes Top, zdaj pa je bila več ali manj žalost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm si pa nabavil Dainese dvodelni kombinezon, show dober, nad hostesam pa sm tudi jaz bil razočaran. Drugo leto ponovimo zih, lepa sobota je bila :)

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sm si pa nabavil Dainese dvodelni kombinezon, show dober, nad hostesam pa sm tudi jaz bil razočaran. Drugo leto ponovimo zih, lepa sobota je bila :)

Ja, če hočte lepe motorje gledat pejte u Verono. Če se boste pa mal sprehodil po Lj, Mb, Ce, Kr, Nm, Kp, Ms.... al pa kjerkoli drugje po naši deželici, boste na vsakem koraku vidli lepše punce, kot pa tiste hostese na Verona sejmu....

Sem pa letos tam opazu eno obiskovalko u nekakšnem enodelnem roza-fosforescenčnem pajacu, pa se je skozi prosojni material dalo videt tja do kože...Hudo zdizajnirana bejba. Mogoče je pa delala reklamo za dirkalniški podkombinezon...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike... slike...  slike...

Fotoaparata sploh nisem s sabo vlačil (na mojmu retro telefonu imam pa bolj slabo lečo). So pa fantje iz www.7seven.si naredili lepo reportažo iz tamkajšnje custom scene (fotke in video) tako da si tam lahko ogledaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če kdo rabi nov nikoli uporabljen dvodelen kombinezon Spidi NRG št.58...več na ZS

Take in podobne prodajne ponudbe so neprimerno bolj uspešne v rubriki "mali oglasi", na Motosvetovi strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Vabljeni ponovno v Verono... 

 

24. 1. 2015...

 

Ustaljena organizacija, kot vsako leto:

 


 

Hojla druščina,

Leto je okrog in v organizaciji Brankota (MK Moliboga) ponovno vabim vse zainteresirane, da se udeležijo IZLETA v VERONO na http://www.motorbikeexpo.it/inglese/ 

 

Torej razstavo in sejem motociklov in motoristične opreme.

Poleg paše za oči in sedenja za marsikoga na sanjskih modelih, je to tudi edinstvena priložnost za ugoden nakup opreme.

Odhod 24. januarja v zgodnjih jutranjih urah iz Koroške predvidoma 2 busov (Črna, Radlje) preko Velenja, Arje Vasi, Ljubljane...
Potnike po želji "pobiramo" sproti. Prihod na sejmišče okrog 9. h. Malica. Ogled sejma. Odhod proti domu okrog 18. ure in prihod nekje okrog polnoči...

CENA 48 € zajema prevoz, vstopnico za sejem in hrano (izdatna malica - odojek). Pijača na busu se plača, razen kar kdo prinese s sabo in "časti"!

Prijave zbirama Ferek (MK Packenstein), 

in Branko (MK Moliboga), 

 

Prijava je edino 100% avans do zasedbe mest!
 
PREDVIDENI ODHODI IZ

ČRNA - 00,05 RADLJE - 00,05
VUZENICA - 00,20
MEŽICA - 00,15
PREVALJE - 00,25
RAVNE  - 00,30
SLOVENJ GRADEC-01,00
VELENJE- 01,40
AC,ARJA V.- 02,00
AC, BARJE ali Ljubljana Dolgi most - 02,40
AC,R.KOMANDA - 03,10

Vabljeni in ne odlašat - busa se navadno zelo hitro napolneta!

Interesenti me kontaktirajte na PS.

LP!

Ferek

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo fantje & dekleta. Jaz imam namen letos s kolegi namen it v Verono na sejem. Da malo pogledamo za dobrimi motorji pa itak tudi dekleti ;) drugače grem pa predvsem zato ker bom kupoval novo čelado, škornje ter rokavice pa me zanima kakšna je dol ponudba čelad ? Gre se mi za nakup čelade AGV gp-tech ( Rossijeva poslikavo) je pa v Sloveniji nedobavljiva oz. tudi če je nimajo moje št. (S). Pa me zanima če kdo ve. oz. se spomni da so dol prodajali AGV čelade. =) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo fantje & dekleta. Jaz imam namen letos s kolegi namen it v Verono na sejem. Da malo pogledamo za dobrimi motorji pa itak tudi dekleti ;) drugače grem pa predvsem zato ker bom kupoval novo čelado, škornje ter rokavice pa me zanima kakšna je dol ponudba čelad ? Gre se mi za nakup čelade AGV gp-tech ( Rossijeva poslikavo) je pa v Sloveniji nedobavljiva oz. tudi če je nimajo moje št. (S). Pa me zanima če kdo ve. oz. se spomni da so dol prodajali AGV čelade. =) 

 

V Verono pridejo vsi resni proizvajalci motorjev, opreme (čelade, rokavice, jakne, škornji...), dodatne opreme. Ni da ni. Če pa še tam ne boš našel te tvoje čelade, pa lahko mirne duše pišeš Rossi-ju in mu potožiš... Morda ti bo za Božička poslal kar kakšno svojo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesente za "trans SLO bus" obveščam, da je cca 3/4 zaseden, zato tisti ki še "cincate" prosim pohitite s prijavo...

 

LP.

 

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesente za "trans SLO bus" obveščam, da je cca 3/4 zaseden, zato tisti ki še "cincate" prosim pohitite s prijavo...

 

LP.

 

Ferek

Kdaj pa grte v petek ali soboto ? Pa če lahko še prosim poveš približno ceno za prevoz.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa grte v petek ali soboto ? Pa če lahko še prosim poveš približno ceno za prevoz.

lp

 Na prejšnji strani maš vse napisano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prvi avtobus je poln,

Drugi bo odpeljal po isti ceni samo v primeru ce bo vsaj cca 45 potnikov, tak da prijave se vedno zbiram, je pa odhod drugega avtobusa pac zaenkrat se vprasljiv...

Lp.

Ferek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi avtobus je poln,

Drugi bo odpeljal po isti ceni samo v primeru ce bo vsaj cca 45 potnikov, tak da prijave se vedno zbiram, je pa odhod drugega avtobusa pac zaenkrat se vprasljiv...

Lp.

Ferek

 

Koliko pa bo narasla cena v primeru, če bo drugi avtobus npr. samo do polovice zapolnjen? A se da to nekako okvirno ocenit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa bo narasla cena v primeru, če bo drugi avtobus npr. samo do polovice zapolnjen? A se da to nekako okvirno ocenit?

Mislim, da ga bomo napolnili... je ze 15 prijav.... tak da nic odlasat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je moznost pobrat kak folk recimo v Sežani oz. na Fernetičih? ker verjetno bi kdo rad iz GO sel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno smo pobiral na ravbarkomandi in na Ferneticih. Tak da ni problema.

Super, da vidimo kaj se ostala banda rece pol te takoj kontaktiram!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!