Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Le pridno papajte čokoladice,mi ne bo nikol dela sfalil!svetujem pri hujšanju!Milka z lešniki je zame tabolša, :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeeeeee, dns sm se pa pregrešila O:-) , sm en košček pojedla, kaj sm pa druzga mogla, k mi jo je pa en tok kjut ponudu pa še rakatejc :blush: , sm sj sm polmnde pokurla v unih urah poskakvanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

glihkar naredil čokoladno-čokoladno-čokoladno-smetanovo torto :naughty:

za našga dr.Gja, aja, cacata na forumu :)

bomo vidl če bo jutr še kdo živ od tistih ki jo bomo čez par urc pokonzumiral :hmm: :unsure: :xx: :)

oooo smo pridni.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo smo pridni.... :worship:

Ja sm morš vedt d je a la plastik fantastik, iz vrečke pa iz škatle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sm morš vedt d je a la plastik fantastik, iz vrečke pa iz škatle :whistle:

potrudu se pa je.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrudu se pa je.... :yea1:

Ja sj, v sili hudič še muhe žre, zakaj neb pol pa še plastike haha :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj, v sili hudič še muhe žre, zakaj neb pol pa še plastike haha :evilgrin: :evilgrin:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

Sm žleht k n d :evilgrin: .....to bo od tiste čokoladke dons oz...... :naughty: :blush: :whistle: (na fajn, še en učink te opojne....sm ma tist koščk je bil pa res :naughty: substance sm ugotovila)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrudu se pa je.... :yea1:

hvala, dečva... maš v dobrem neki sladkega :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti kr nmal fovš :) ?

Prid do mene, mam kr neki :grim ....džanki :lol1: , d se nauš tresu pa v krizo zapadal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid do mene, mam kr neki :grim ....džanki :lol1: , d se nauš tresu pa v krizo zapadal :whistle:

Ah, nč ni to. Če bi pa pršu, pol pa ne bi dala :hmm: ! Lahk mi pa v službo prneseš, da ne bom spet fehtal okol naših punc :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, nč ni to. Če bi pa pršu, pol pa ne bi dala :hmm: ! Lahk mi pa v službo prneseš, da ne bom spet fehtal okol naših punc :P .

A d ne bi....bi, bi, brez skrbi :grim (sm d se drugi redijo pa jz ne). Mislm gospodič, si pa okomot, a zdj bi rad d ti pa še k riti prnesem....sicer lohk, sm bo drago :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A d ne bi....bi, bi, brez skrbi :grim (sm d se drugi redijo pa jz ne). Mislm gospodič, si pa okomot, a zdj bi rad d ti pa še k riti prnesem....sicer lohk, sm bo drago :evilgrin:

Pa on niti tega še ne vé, kaj so pingvini!!! :worship:

No, roko na srce, Sharpi, tudi jaz še ne ... bo treba pomladi hitro en Marof dol vdarit! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A d ne bi....bi, bi, brez skrbi :grim (sm d se drugi redijo pa jz ne). Mislm gospodič, si pa okomot, a zdj bi rad d ti pa še k riti prnesem....sicer lohk, sm bo drago :evilgrin:

Men bi najbolj pasal, če bi mi k rit prnesla, rad vidim, če me katera spedena :yes: . Sicer pa sem starejši, tako da ... A ti bi men še zaračunala? Da te ni sram :glare: .

Pa on niti tega še ne vé, kaj so pingvini!!! :worship:

No, roko na srce, Sharpi, tudi jaz še ne ... bo treba pomladi hitro en Marof dol vdarit! :winkiss:

Jaz vem za dvoje sorte pingvinov, za njene pa res ne :grrr . Sam kaj čem jaz na Marofu, če me pa naseka v vožnji :grim , pol pa bi me blo sram :blush: . Upam, da saj tebe prehitim :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa on niti tega še ne vé, kaj so pingvini!!! :worship:

No, roko na srce, Sharpi, tudi jaz še ne ... bo treba pomladi hitro en Marof dol vdarit! :winkiss:

O, blagor mu, k če bi vedu, bi ga šele kriza pomanjkanja doze dajala :whistle: .

Sm res, ful dolg se že niso nastanil v mojmu hladilniku, bi jih lohk spet enkrat mal naselila.....take luškane bele pa s čokoladko :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men bi najbolj pasal, če bi mi k rit prnesla, rad vidim, če me katera spedena :yes: . Sicer pa sem starejši, tako da ... A ti bi men še zaračunala? Da te ni sram :glare: .

Jaz vem za dvoje sorte pingvinov, za njene pa res ne :grrr . Sam kaj čem jaz na Marofu, če me pa naseka v vožnji :grim , pol pa bi me blo sram :blush: . Upam, da saj tebe prehitim :whistle: .

Jz sm zlo draga, tko d ne vem če si me lohk prvoščš :evilgrin: ....sicer pa nekje se morm naučit ljudi odirat, k ne, tko d prakso lohk pr teb začnem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da saj tebe prehitim :whistle: .

Na Marofu ziher, na cesti pa ... kdo bi vedel? :whistle:

Jz sm zlo draga, tko d ne vem če si me lohk prvoščš :evilgrin: ....sicer pa nekje se morm naučit ljudi odirat, k ne, tko d prakso lohk pr teb začnem :whistle:

He, he, nekomu bo trda predla ... :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm zlo draga, tko d ne vem če si me lohk prvoščš :evilgrin: ....sicer pa nekje se morm naučit ljudi odirat, k ne, tko d prakso lohk pr teb začnem :whistle:

Čez vse to negacijo potegnem :P . Kaj pa zdej pravš a, a, a :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Marofu ziher, na cesti pa ... kdo bi vedel? :whistle:

Mogoče pa pridem :yes: . Če me spustiš, ti še eno čokolado kupim, sam ne tega okol govort .) .

He, he, nekomu bo trda predla ... :rolleyes: .

Sem že nagacijo potegnu čez njeno pisanje :xx: .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez vse to negacijo potegnem :P . Kaj pa zdej pravš a, a, a :naughty: ?

D počak do nedelje :evilgrin: :whistle: :krneki: .......po vsem si bom pa namest cigareta eno čokoljad prvoščla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D počak do nedelje :evilgrin: :whistle: :krneki: .......po vsem si bom pa namest cigareta eno čokoljad prvoščla :whistle:

Ojoj, tak hud športnik, pa zdrava prehrana pa to, pol mi pa tako pripelješ ven, da kadiš. Za :SS Evo, če nehaš kadit, ti kupim pa tud uno z cimetom al kaka že mora biti :yes: .

Sicer pa sem danes že izpolnil normo. Ena vroča čokolada v tavelki šalci, pa mal čokoljadnega biskvita in ravno zdej meljem Milko 300g :OK: .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!