Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Do sobote zjutri še počakam, d Miklavž prnese tapravo robo, pol se pa zafiksam s čokolado :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele pred sabo mam eno skladovnico samih tadobrih, Miklavž prnesu......mmmmm, kaj se bom jz čokolade nažrla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele pred sabo mam eno skladovnico samih tadobrih, Miklavž prnesu......mmmmm, kaj se bom jz čokolade nažrla :naughty:

Ne smeš, a si pozabla :P . Dej raj men :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele pred sabo mam eno skladovnico samih tadobrih, Miklavž prnesu......mmmmm, kaj se bom jz čokolade nažrla :naughty:

Hola,

evo, res je, res... tale Miklavž je prnesu fajn skladovnico... mmmmm... dober tek!! :naughty:

post-163-1228646643_thumb.jpg

@ bikez: eh, pa naj se enkrat na leto nabaše čokohrane k skoz sanja o tem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smeš, a si pozabla :P . Dej raj men :grim .

Lohk dobiš eno od unih k mam tri enake :whistle: .....vem d ne smem, zato sm pa že uskladiščla, sj majo rok uporabnosti še en let :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suzuki

Viš, da ne sme. Ma ne sme se basat, k pol ne bo mogla nehat!! Vem iz lastnih izkušenj :yes: .

@SharpNinja

Sej una bi glih bla, k ene par jih ima jako čudne sestavine :) . Če boš to robo pojedla sama, ti ne bo nč. To mam jaz glih za ene tri dni, če mam dober teden :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@SharpNinja

Sej una bi glih bla, k ene par jih ima jako čudne sestavine :) . Če boš to robo pojedla sama, ti ne bo nč. To mam jaz glih za ene tri dni, če mam dober teden :grim .

Eni smo za vroče, če je pa še eksotika pa mal weird kombinacija je pa sploh zakon :whistle: .....sm d gor piše hot pa je akcija :naughty: , lešniki so dooooolgčas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@suzuki

Viš, da ne sme. Ma ne sme se basat, k pol ne bo mogla nehat!! Vem iz lastnih izkušenj :yes: .

ah, seveda ne :whistle: (pismo, nikjer ne najdem smajlija k bi mežikal samo na en uček)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni smo za vroče, če je pa še eksotika pa mal weird kombinacija je pa sploh zakon :whistle: .....sm d gor piše hot pa je akcija :naughty: , lešniki so dooooolgčas

Če hočeš nekaj weird pol je tle pravi naslov http://www.youtube.com/results?search_quer...=1&oq=weird+

Evo, da bo dovolj HOT. Matr, po tem še men začne tečt pot iz čela :)

post-15783-1228651433_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ko bi le bilo tako simpl. :)

Al je (velik bl kt npr. z motorjem se pelat :grim ), sm probat je treba, tko d kr zavihej rokave in mikser v roke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al je (velik bl kt npr. z motorjem se pelat :grim ), sm probat je treba, tko d kr zavihej rokave in mikser v roke ;)

Ej, da ne bom jaz zastrupil koga. Boš še ti sokriva, ker si me spodbujala k peki. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, da ne bom jaz zastrupil koga. Boš še ti sokriva, ker si me spodbujala k peki. :naughty:

Aja pozabla dopisat, da za prve take podvige priporočam, da narejeno najprej konzumiraš sam, če prežviš lohk ponudiš ostalim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Milka navadna B)

A je kdo zelen od zavisti?? :P

:rolleyes:

Neeeeee ... je za vse dovolj!

post-16688-1228830374_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!