Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

Jst bi tut šu, sam me neki zanima. Ko prideš gor pač na dirkališče. sam plačaš in začneš počasi furat al ti kej prej pogledajo motor, ker sm zadnjič gledal filmček na youtube, kjer je človek reku da moraš imeti neko posebno vodo v hladilniku, katera hitro izhlapi če padš itd. (sam tok, to je bil ameriški video)

Pa še to, kokr je razvidno grem prvič gor, pa me zanima kaj če koga oviraš, da ne bi bilo problemov ker sm počasn (125-ka pa če voznik amater :rolleyes: )???

Evo to naj bi bilo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da ni nekih posebnih zahtev razen to da moraš prelepit ali odstranit svetlobna telesa da v primeru padca ni povsod polno stekla oz. plastike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut šu, sam me neki zanima. Ko prideš gor pač na dirkališče. sam plačaš in začneš počasi furat al ti kej prej pogledajo motor, ker sm zadnjič gledal filmček na youtube, kjer je človek reku da moraš imeti neko posebno vodo v hladilniku, katera hitro izhlapi če padš itd. (sam tok, to je bil ameriški video)

Pa še to, kokr je razvidno grem prvič gor, pa me zanima kaj če koga oviraš, da ne bi bilo problemov ker sm počasn (125-ka pa če voznik amater :rolleyes: )???

Evo to naj bi bilo to.

Če ni tisti dan pista zakupljena za kakšno dirko ali privat zaprt trening, potem prideš, plačaš voziš. Ne obremenjuješ se z ostalimi, če ravno slišiš, da je nekdo zadaj, ki je hitrejši, se mu rahlo umakneš (sicer naj se na pistah tega ne bi delalo, ampak Raceland je ful ozek za prehitevanje), drugače pa se s hitrejšimi ne obremenjuješ, bodo že sami poskrbeli zase, da bodo prišli mimo. Nikoli se ne ustavljaš sredi kroga, z namenom, da bi koga čakal in ko nameravaš it ven, se lepo postaviš na zunanjo stran, tam kjer je izvoz in to nakažeš z roko.

Odstraniš špegle, polimaš luči in žmigavce in akcija :)

Nobenih posebnih zahtev. Edino rori naj ne bi bili preglasni, ker so menda imeli ene probleme s pritožbami zaradi hrupa. Ampak meni zaenkrat ni še nihče nič rekel, pa sem bil vedno z odprtim rorom tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa rabiš komplet zaščitno opremo, v kaubojkah in majčki, te ne bodo spustili gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da ni nekih posebnih zahtev razen to da moraš prelepit ali odstranit svetlobna telesa da v primeru padca ni povsod polno stekla oz. plastike.

Ja to razumem ni problema, seltojp oz. lepilni trak in to je to.

Če ni tisti dan pista zakupljena za kakšno dirko ali privat zaprt trening, potem prideš, plačaš voziš. Ne obremenjuješ se z ostalimi, če ravno slišiš, da je nekdo zadaj, ki je hitrejši, se mu rahlo umakneš (sicer naj se na pistah tega ne bi delalo, ampak Raceland je ful ozek za prehitevanje), drugače pa se s hitrejšimi ne obremenjuješ, bodo že sami poskrbeli zase, da bodo prišli mimo. Nikoli se ne ustavljaš sredi kroga, z namenom, da bi koga čakal in ko nameravaš it ven, se lepo postaviš na zunanjo stran, tam kjer je izvoz in to nakažeš z roko.

Odstraniš špegle, polimaš luči in žmigavce in akcija :)

Nobenih posebnih zahtev. Edino rori naj ne bi bili preglasni, ker so menda imeli ene probleme s pritožbami zaradi hrupa. Ampak meni zaenkrat ni še nihče nič rekel, pa sem bil vedno z odprtim rorom tam.

Aha, razumem, edin žmigavci so mi problem, ker jih bom mogel spet štimat ko se bom vračal (domov mislim). Drugo pa itak ni problema, saj sm mislil itak malo oredja vzet s sabo saj kot prvo je str motor :rolleyes: in kot drugo zaradi takih malenkosti (ogledala itd).

Pa rabiš komplet zaščitno opremo, v kaubojkah in majčki, te ne bodo spustili gor :)

Čudn, zakaj le :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Edino rori naj ne bi bili preglasni, ker so menda imeli ene probleme s pritožbami zaradi hrupa. Ampak meni zaenkrat ni še nihče nič rekel, pa sem bil vedno z odprtim rorom tam.

Mislim, da bi Domen dokaj hitro ostal brez posla, če bi se šel takšno politiko. Ipak je to pista..jbga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi Domen dokaj hitro ostal brez posla, če bi se šel takšno politiko. Ipak je to pista..jbga.

A potem v Misanu Adriaticu tudi nimajo več posla? Kolikor vem, je potrebno na trackday-u imeti homologirane izpuhe, odprti odpadejo. Izjema so seveda raznorazne dirke za takšna in drugačna prvenstva, seveda tu mislim na dirkališče v Misanu. :rolleyes:

Popravljeno . Popravil fp4492
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem v Misanu Adriaticu tudi nimajo več posla? Kolikor vem, je potrebno na trackday-u imeti homologirane izpuhe, odprti odpadejo. Izjema so seveda raznorazne dirke za takšna in drugačna prvenstva, seveda tu mislim na dirkališče v Misanu. :rolleyes:

Hja...glede na našo balkansko mentaliteto :))

PS. Nisem vedel.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi Domen dokaj hitro ostal brez posla, če bi se šel takšno politiko. Ipak je to pista..jbga.

Na to temo bi vedel kakšno zanimivo povedat biker77, ko ga niso spustili gor s Husquarno z odprtim rorom.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ste neki.....Bil danes popoldan dol, žive duše nikjer, samo dva z gokardi...pa še ta sta šraufala :whistle:

miliiiina :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekorda proge ravno ne boš postavil, ampak peljat bi se pa dalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure kdaj bo zdej kej časa za organizacijo raceland dneva?

Nič ne morem obljubit, faks me je malo zafrknil, tako da ne vem kako bom s časom.. Drugače se bo pa določilo en datum, zbralo folk in greste sami en dan, itak je vedno tudi kdo, ki je že bil in lahko pove/pokaže začetnikom tiste osnovne zadeve. Za progo lahko pa tudi jaz pokličem, pa se zmenim, ni problema.. Čeprav upam, da se mi bo ratalo udeležit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!