Skoči na vsebino

Raceland 2009


Jure

Priporočene objave

23.8? Ni to še malo daleč? Več kot 3 mesece pa pol je še do takrat, mislim, da je malo takih, ki bi planiralo toliko vnaprej en Raceland :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre gdo na racelandu v soboto 23-8???

pridem ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre gdo na racelandu v soboto 23-8???

haha...glih na moj rojstni dan :D

ja mogoče bom pršu ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to lahko vsak pride? Z motorjem mislim :P

Sam,če plačaš in če imaš opremo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
A to lahko vsak pride? Z motorjem mislim :P

Tako je :)

Ti kar pojdi :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma gdo namen iti v nedeljo???

v kolikor bo lepo vreme bom šel en giet do racelanda za vidit kak to zgleda :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes policija organizirala šolo varne vožnje na parkingu.V šotoru simulator vožnje!

Pista zastonj od 9ure do 16 za vse,ki so prišli!Le podpisal si neko izjavo! :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je bila to nekakšna "interna skrivnost" drugače bi tudi jaz odpeljal par krogov, ker sem bil popoldan tam in se jih je ene 7 komadov vozilo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interno-ne vem no...nas je blo skupno blizu 40.Tako,da na začetku so baje po skupinah po 5 gor hodli.Sem prišel po navalu :whistle:

...Sam sem zjutraj na njihovi strani videl,da je zakupljena in sem se peljal pogledat-na pijačo :D

Zakaj pa nisi kaj vprašal za šankom?Al si bil po 15uri,ker potem je res zgledala navadna sobota?Sta pa še dva kasneje prišla pa so jim povedali in sta peljala!Pa pol še dva smrkavca z ATX in DT50.

Je pa zanimiva,taka tehnična pista,se natelovadiš.Gum od gokartov pa res nikjer niti sledi!Nekaj kamenčkov gor pa še to na nemotečih mestih!

Pa tu je tečno,če jih je velik gor ker lahko malo kje prehitevaš,če nočeš it na "nož" tak,da fino,da se ni glih neki preveč vedelo :krneki:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil ti z maxijem gor, en starejši letnik zelene barve se je vozil gor tako da bi se lahko malo dajala ker mam isto kubaturo čeprov bi prvič vozil po pisti pa bi me nascal kot.... :whistle: Pridem danes spet z skuterjem aprilijo črn pa če boš gor me pocukej za rokav

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z zeleno jakno misliš?Ne grem danes,ker mam velik dela okrog hiše in se zdaj še samo oblečem pa gasa delat! :wacko: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je bila to nekakšna "interna skrivnost" drugače bi tudi jaz odpeljal par krogov, ker sem bil popoldan tam in se jih je ene 7 komadov vozilo gor.

Sem se danes malo pozanimal....

Svet za preventivo v prometu je to organiziral.Domen je dal pisto zastonj!Nihče pa ni poskrbel za neko reklamo.Po mailih je sicer krožilo,vendar tudi do mene ni prišlo...v bodoče bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še do mene najde pot :) jure.svigelj@gmail.com :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi so se reees dobr imel!

Treba en dan pogledat!

A je vedno tolk kamenja na progi?

Jap, človk nima vsak dan nove čelade :whistle:

post-11987-1243005221_thumb.jpg

post-11987-1243005234_thumb.jpg

post-11987-1243005260_thumb.jpg

g. Žane IN COLOR B)

post-11987-1243005273_thumb.jpg

post-11987-1243005298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je vedno tolk kamenja na progi?

Zadnjič ko sem jaz bil je blo kamenje samo v enen desnem ovinku pa še to na vstopu in daleč od idealne....Sicer pa itak,če tisti dan ni koga z avtom ali gokartom,ki nameče kamenje...Zjutraj je pista sveže z unim avtočkom "pometena"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A na raceland lahko tudi z avto voziš?

Vem da imajo razna testiranja in takmovanja, samo nisem še slišal, da bi šel kdo s svojim avtom tja vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!