Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

Sedaj gledam enga Burgmana 200 pri AVTO-MOTO CELJE, Nejc Lovec s.p.. Ima kdo kakšne informacije o prodajalcu ali dotičnem skuterju? Na oko izgleda lep kako pa je tehnično pa ne vem, X-raider je pa zgleda na doopustu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo zanima me ali je že kdo probal Honda Forza 300?? zanima me kako je z vetrom in koliko sploh mislite da gre tak motor z dvema v vrhniški klanec?? imel bi ga za 70 posto sm pa tja parkat pa z ženo do umaga ali krka. gledal sem rabljene spidermaxe (mmmmm je lep) ali kaj podobnega, sam mogoče bi kej novga vzel ene 300ccm. sem bral od beverlija 350ccm pa je kao dost moči??

najbolj mi gre na živce da čelado opleta pr 120 :(

 

 

vase mnenje?? honda je 5 jurjev pa  je nova pa honda, pa tud abs ni napčn. tiste dobre 2000 pa tud lah vzamem na par položnic :) namesto runde   :)

Imam Hondo Sh 300, ki ima še kakšen kw več, ampak se vozim sam. Za take razdalje in v dvoje ti priporočam kakšno večjo kubikažo; glej 500 ali naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj gledam enga Burgmana 200 pri AVTO-MOTO CELJE, Nejc Lovec s.p.. Ima kdo kakšne informacije o prodajalcu ali dotičnem skuterju? Na oko izgleda lep kako pa je tehnično pa ne vem, X-raider je pa zgleda na doopustu :)

kupi raje burgmana 400 kot 200, če se boš vozil sam, v dvoje obvezno 65O. Z 2OO nisi naredil nič, govorim ti iz lastnih izkušenj - iz 200 scarabea sem šel direkt na burgmana 650 in ni mi žal. Odločitev je seveda tvoja, mi lahko damo samo nasvet.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi raje burgmana 400 kot 200, če se boš vozil sam, v dvoje obvezno 65O. Z 2OO nisi naredil nič, govorim ti iz lastnih izkušenj - iz 200 scarabea sem šel direkt na burgmana 650 in ni mi žal. Odločitev je seveda tvoja, mi lahko damo samo nasvet.

kaj pa yamaha majesty 400, ena fajn 2006 se prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majesty 400 je zelo vredu maxi, sam sem lastnik njega dobro leto in sem več kot zadovoljen, udobna vožnja tako za kratke relacije kot malo daljša potepanja, moraš pa probati sam kak se boš počutil na maxiju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, odločitev padla na Aprilio Atlantic 300i 2010 z 4000km. Prvi in edini lastnik prijatelj, znana zgodovina, cena ugodna. Od ponedeljka bom tudi sam maxiskuterist :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup opravljen, maxi registriran in zavarovan, zdaj pa veselo nabirat kilometre :)

 

wp20130817002.jpgwp20130817003.jpg

Srečno vožnjo! Ob priliki pa se lahko skupaj kam tudi zapeljemo....

Lep maxi pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup opravljen, maxi registriran in zavarovan, zdaj pa veselo nabirat kilometre :)

 

wp20130817002.jpgwp20130817003.jpg

pametna odločitev...jaz bi ravno tako

imel sem atlantik 200 od 03 - 07...z njim prevozil 50 K km..vse brez problema

od tega, ki ga imam sedaj je imel bolj uglajem agregat, boljši okvir in še kaj...

motilo me je izredno kovinski zvok pri vžigu....

števec ali kazalci niso bili osvetleni...se ne spomnim

pri naletu v kakšno jamo so se premaknila ogledala - poznejši modeli so imeli to bolje narejeno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni,

 

ker se odločujiem za nakup maxi skuterja sem dodobra prebral že celotno temo. V mislih in željah imam Suzuki Burmana 650. Nikjer nisem zasledil podatkov ali je kakšna serija bila slabša in ima tovarniško kakšne probleme in kakšne so v celi seriji proizvodnje izboljšave na njih?

 

Prosim če ima kdo kakšno informacijo, da jo objavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če kdo ve za kakšen T-max, po možnosti od 2008 letnika naprej, drugače pa vsaj 2004, odgovarja mi tudi, če je bil zbit oz. ima polomljene plastike. Pri nas na a.netu se ne prodaja nič takega, ima kdo idejo, kje to iskati npr. v Italiji???

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, če kdo ve za kakšen T-max, po možnosti od 2008 letnika naprej, drugače pa vsaj 2004, odgovarja mi tudi, če je bil zbit oz. ima polomljene plastike. Pri nas na a.netu se ne prodaja nič takega, ima kdo idejo, kje to iskati npr. v Italiji???

hvala

 

jaz prodajam nič zbitega.

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7681048

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nakup opravljen, maxi registriran in zavarovan, zdaj pa veselo nabirat kilometre :)

 

wp20130817002.jpgwp20130817003.jpg

Čestitam za nakup, če te zanima članstvo v maksi skuter klubu MAXIscotter.Si se javi, da ti pošjem potrebno dokumentacijo. Čisto brez obveznosti, lahko pa se tudi kdaj pridružiš na kakšni skupni vožnji oz. izletu.

Več info dobiš na www pika maxiscooter pika si ali na FB strani  https://www.facebook.com/maxiscooter.si?fref=ts

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "pomoč" bi rabu.

Maxi skuter iščem. Neka srednja varianta med "mestnim" kot je beverly 500 in potovalnim kot je burgman 650, čeprav tut ta ni za odpis.

Obvezno 400 plus. Malo sem gledal Nexus 500, Kymco, Atlantic 500, Burgman 650, peugeot mi ni napačen..

Cena do 3.000 evrov.

Kaj bi predlagali glede na stroške vzdrževanja, samo porabo, zmogljivosti..

Aja, mal sem alergičen na enojni prednji disk in pa pod sedežem mora bit vsaj za eno čelado placa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "pomoč" bi rabu.

Maxi skuter iščem. Neka srednja varianta med "mestnim" kot je beverly 500 in potovalnim kot je burgman 650, čeprav tut ta ni za odpis.

Obvezno 400 plus. Malo sem gledal Nexus 500, Kymco, Atlantic 500, Burgman 650, peugeot mi ni napačen..

Cena do 3.000 evrov.

Kaj bi predlagali glede na stroške vzdrževanja, samo porabo, zmogljivosti..

Aja, mal sem alergičen na enojni prednji disk in pa pod sedežem mora bit vsaj za eno čelado placa..

 

Lahko ti rečem glede nexusa, po mojem  je to scooter za mladino in do velikosti 180 cm. Dizajn je vizualno zelo zanimiv in všečen, odličen motor in  zelo solidne vozne lastnosti, to je pa tudi vse. Motor ima kar veliko vibracij in je zelo trd. Vetrna zaščita za scooterja je bolj boga, zavore niso ne vem kak presežek in pod sedež težko spraviš malo večjo integralko.

Na splošno gledano za nekega začetnika ni tako slab, če nisi prej kaj boljšega probal, sploh pa dvovaljnega scooterja. Skratka, za starega mačka ga ne priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77  ni začetnik, je navajen dosti močnejših zverinc :blush:

Mogoče je najbolje, da pove za kaj ga bo prvenstveno rabil, za vožnjo v LJ in okolici ne potrebuje Burgmana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni sem mislil da je začetnik  ^_^ , ampak nekomu ki se šele podaja v svet motorizma in scooterizma se mu bo zdel zanimiv, ker je enostaven za vozit in ni obavten. Večinoma ki pa že ima izkušnje z različnimi motorji pa sigurno ne bo všeč. Vsaj to so moje izkušnje, ko so ga probali stari motoristi. Ker po mojem bistvo scooterja je enostavnost, dobra veterna zaščita, veliko odlagalnega prostora in udobje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ze nasel. Ker ponavadi naredim drugace sem se odlocil za Francoza. Grem iskat v ponedeljek.. Hvala za informacije. Tistim ki so jih dali..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo mogoče kej ve o tem mopedu?? alči se samo meni zdi čuden-barvan???    http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7584825

 

V taki barvi ni zapustil tovarne.

Nekje na teh strane hlahko najdeš barvne kombinacije

 http://www.yamaha-motor.eu/designcafe/en/index.aspx?view=article&id=441436&segment=&archive=false&page=2#http://cdn.yamaha-motor.eu/design-cafe/2001/2001_XP500_VDBC4_02.JPG?width=590&quality=75|ymeGallery2|||nulltext

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!