Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

zok, sej vemo usi kaj si s tisto tvojo mašino naredu...40KM+ (kaj zdej ti dela sploh) in kaj razumeš pod pojmom d ti "leti" 190 oz 185 :? ma kaj je sploh kašna razlika med tem??? Povej na kašni relaciji se ti pozna tistih piškavih 5km/h v korist? Glavno d se o hitrosti debatira :doze: zato prosim, naj mi pove kdorkoli, ne sam zok, k ste vsi glih, kje je poanta tega kolk gre motor :hmm: k pole se itak razmažeš na kandelabru k nimaš bremz sa se ustavt... pa d se ne govori o teži(masi) motorja, kako se lahko pelje mito, RS, NSR al kakroli tazga "stabilno" pri teh hitrostih->150kg. Sej vem, motorji so res neki posebnga pri njhovi kubaturi, sam kaj jih tolk terate, k pol so sami problemi :? Pa tolk dnara nanj mečete d bi za ist dnar dobili že kej bl kubikaznega, pol bi vsaj nekam pršli. Trpi dve tri leta pri 120km/h, ne boste edini, in si prvoščte kej konkretnega pol, ne d jih frizirate, pilite, in nevem kaj še vse...Js sm tud mel NSR-ko, pa razn odpru airboksa nism nrdu nč druzga (stroški...10sit za eliktriko od luči garaži, ostalo je blo na roke) Šla je kolkr je šla. Ovio d sm si želel d bi letelo mal bol, ma sm ostal pr želji in ozemljen pa sm raj ku zabival v to šparal in si kupil kar imam, in ni mi žal. Na 190 oz 185km/h se pa poščijem :xx: TRPI bi reku naš ledenko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se mi ne gre tolk za hitrost. bolj uzivam v pospeskih, in pa v filing u, d sm sam se neki potegnu iz njega. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri pomanjkanju moči pospeškov in hitrosti na 125, sem se pol tolk bolj izživljal nad bremzami pa v ovinkih. Edini dve stvari, kjer se je dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa v filingu, d sm sam se neki potegnu iz njega. .)

no to d si sam ustvaru nekej vsaka čast :notworthy: glede pospešku pa nebi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pa v filing u, d sm sam se neki potegnu iz njega. .)

predvsem zaradi tega filinga ti tudi sam izkazujem spoštovanje..... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: sori kr je to off topic :( ....sam mene zaima glede Cagiv... kolk časa je približo čakala doba za dele ( npr. vilice, plastike,...... ) na servisu, in cena :?

:topic:

Popravljeno . Popravil Enzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno je cena in čakalna doba odvisna od kosa ki ga želiš...če gre za drobnarijo je lažje dobit kot kaj drugega.....moraš pa konkretno povedat kaj rabiš...kak mejl prodajalcu te lahko reši nestrpnosti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej hvala zok za te informacije. zdele sem naredu ze 10k km.kva si mislu povedat z ad2? :? a mogoce ves kje bi se dal dobit un stikalcek za prvo bremzo k se mi je odlomu en prklucek? :? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moraš pa konkretno povedat kaj rabiš...kak mejl prodajalcu te lahko reši nestrpnosti....

Ma ubistvu ne rabim nič :) me sam tko informativo zanima, kr sm še u dilemi kaj bi kupil.... MITO al RS :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ni tu gor nobenega lastnika odprte 125-ke, ki bi vedel razmerje sprednjega in zadnjega zobnika (od verige) od svojega motorja ?

Sam imam zobnike 17/40 in motor ima pri 150 kmh že 11500 rpm, več se pa v

nobeni prestavi ne vrti. A mi lohk prosim en ki mu gre mito al pa rs-ka več kot 170 pove, katere zobnike ima, da bom vedel in jih zamenjal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri istih obratih:

18 zob: 159 km/h

19 zob: 167,5 km/h

20 zob: 176,5 km/h

21 zob: 185 km/h

na tvojem mestu bi dal gor 20ko. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: sori kr je to off topic :( ....sam mene zaima glede Cagiv... kolk časa je približo čakala doba za dele ( npr. vilice, plastike,...... ) na servisu, in cena :?

:topic:

Pri Parlottiju v IT baje dobiš vse takoj. Prideš, poveš kaj hočeš, kupiš, odideš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok sam to kar si povedu je dokaj pogojno!motor se ze pomojem pr ene 19zobnem zobniku nebi vec do fula navrtel tko da.21 nebi šlo nikol

al pa 20 tud nebi dočakau končne brzine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom naredu tko: spredaj 17 in zadaj 36 (baje da se dobi zobnike od 36

do 44), to pride skor isto razmerje kot če bi mel spredaj 19 in zadaj 40 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Parlottiju v IT baje dobiš vse takoj. Prideš, poveš kaj hočeš, kupiš, odideš.

Kje u IT pa je ta trgovina......a ima slučajno stran na netu?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki glede zobnikov,jest sem imel na mojem na začetku gor 13/39 zobnika pa mi je šla 190km/h po števcu!!!!!!! :D pol sem dal pa gor 14/41 mi je šla pa sigurno 5-10 km/h manj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljsi auspuh za mitota je jolly moto.akrapovic trenutno dela samo za 4t in z 2t se ne ukvarja.ja, tisti mito ki ima akrapovica je v k***u in se mu ne da kaj dosti moci.

zakaj neki menjavate zobnike??skoda dnarja, raje si ga postelajte da bo kam vlekel in potem sele kaj dodajate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95, v prometni piše 17Kw-zdi se mi da jih ma več???

Imava isti motor, namreč mitota 95 17kw. A se ti kdaj zgodi da ko daš v nižjo da ti mau zamori motor pol pa spet potegne?In kako ti drgač motor kej leti?Kam pa na servis peleš??

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, mene zanima kje mas servis, pa kje nej dobim stikalo za prvo bremzo, k se mi je prklucek odtrgov.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da je :topic: sam vseen ,če kdo rabi zobnika 13 /39 jih imam.

Dobi jih tisti,ki mi prvi prinese za en pir :P

več info. na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men še ni (tok tok po mizi)

menjava bata in obnovitev cilindra(cca 135eur v it) ti ne uide pa še kak lezaj na ojnici

prvo pa ugotovi zakaj je zmanjkal olja(prazn rezervar, pokvarjena črpalka...)

lp, boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tle kdo k mu je mito zaribov k mu je zmankal ola? Pa če je kaj vse je blo treba menat?

Evo ti mene. Prvo boš mogu drug bat kupt (78eur). Če maš nikasilast cilinder je najbol če ga neseš v milano ker sam tm ti gas znajo popravt, drgač morš dat pa gus pušo notr. Če ti je pa zmankal motornga olja boš pa ziher mogu ojnco menat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!