Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ola mi je zmankal ker mi je crknla opozorilna lučka in nisem biv pozoren da ga ni več. Ja bat dobim jutr pa ga bom nesu mehaniku pa da vidmo kaj bo, upam da ni z celindrom nč narobe. Zvem jutr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Na tko sem končno zvedu kaj vse je z motorjem narobe. Bat menan, celinder mal podrsan, ni krize, ležaji šli tko da ma ojnica mal lufta, pa tm na ojnici neki šravfi zabiti. S tem je pa kr dost dela tko da učte se na napakah drugih pa tankejte ole!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolenc: Jst sm meu v pondelk hudo nesrečo in mam motor totalko. Drgač je bil pa motor pred dobrimi 2 tedni čist na nov sestavlen (cilinder, bat, blajerca, sklopka) vse skup ma narejen 1300km tko da je glih ulavfan. Če te kej zanim mi pošl Pm pa se lahko zmenva da ti prodam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm meu v pondelk hudo nesrečo in mam motor totalko.

:o :o a s tabo je pa vse ok?

Pa je šel še en motor v tri ****

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanima me zakaj mi mito več kot 160 ne gre? Mito je stock in je letnik 95'.Pa tut pospeški niso nevem kakšni, ko sem dragu z rs125 sm jo pospravu ampak komi..tko da prosm če mi kdo lahko kej pove o tem oz. o kakšnih blokadah itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa dej zok ne seri no (ne more ti števec lagat za 40km/h)

pa verjetno je tudi preizkušen v tovorni pa baje da piše kolk ma odstopanja

(mogoče nima naštelnga frgazarja, bog ve koliko ima bat kilometrov, ....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa dej zok ne seri no (ne more ti števec lagat za 40km/h)

ce vsi pisete kok vam gre 195 cist serijska po ravnini, ob tem pa mate se bat bolj slab, pa filter zapacan, pa se do konca ga ne drzite, pa dusi vam ga pod polnim gasom, in ce bi blo vse vredui bi ziher slo 215-220, tovarniski podatek je pa nekaj POD 175 km/h, pol laze al stevec, al pa lastniki. <_<

in res na mitotu '98 kaze 190 pri isti hitrosti, ko na moji AF1 kaze 170. ce predpostavimo, da ze pri aprilii laze kak procent, potem je mito... ...eh... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dej se že :fight2: s to končno ko itak isti qrac kolk gre kermu

pojte rajš na furo ne pa da se tuki neki nategujete

lp, boris

PS: razmišlam da bi števc kr dol odšravfal da me neb vsak sprašval kolk gre :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede moje biuse cagive... z njo sm se jest pelou po avtocest 197-198 km/h sicer ti ni treba vrjet ampak jest vem da sm se ker sm se jest pelou in sm jest vidu kuk kaze stevc

btw... bat je biu u krcu in je se zj ker novi lastnik bata se ni zamenjal imu sm se nekaj rezerve v gasu vendar ga je moril ce sm ga stisnu do konca zarad tega ker je biu in je najbrz se zj zabasan frgazar in filter pise pa da mors to pucat na vsake 5k km ce mene uprasas pa to ni blo spucan ze najmn 10k km pa se enkrat povdarjam da je bat zanc ker ima priblizno 14k km in je tik pred menjavo

ce bi use to zamenou in zrihtou bi slo po stevcu sigurn 210 alpa 215 km/h ce pa kdo ne vrjame gremo pa lohk takoj stroja uprasat k je mu isti model kukr jest pa vm bo on povedou svojo zgodbo, sicer sm ga pa ze jest uprasou kuk je sla negova cagiva k je mu ustimano tko da...

pazi - zadeva je cist originalna! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva je taka jaz sem imel tisto cagivo ,ki jo je imel denji in lahko rečem,da jih več kot 190 km/h ni vidla-in še to po števcu .) v zavetrju za avtomobilom :huh:

Jaz upam,da je vsem jasno,da serijska MITO 125 EV letnik okol 97 ne gre!! več kot 175 realnih .) kar vam je že Zok lepo povedal in tud jaz sem že enkrat napisal neki takšnega v tej temi. Sam to prov ne moreš verjet kva si eni domišljajo :D 210km/h ali še celo 220km/h :lol1: :lol1: :lol1:

@denji : jaz ne vem kva si ti naredu ,da ti je šla tolk,sam dokler sem jo imel jaz jih ni vidla čez 190 po števcu .)

Aja pa frgazar,filter in tank sem jaz spucal,tko da tisto ni res,da že 10k km ni blo nič spucan.

Pa takrat ,ko sem zobnike menjal mi je šla še manj,ker se sedma prestava sploh ni hotla "navijat".

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se pa obnasa? pride z lahkoto do 160, pa mu pol obratov zmanjka, al glih tolk d prleze do tja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se pa obnasa? pride z lahkoto do 160, pa mu pol obratov zmanjka, al glih tolk d prleze do tja?

Ja neki cajta pač morš čakat da pride končne tko k usaka stock 125-ka.Do 130-140 kr hitr pride ampak ko pa pride do 160 pa noče več pa tut na rdeč pole noče it razn če bi dal v nižjo sam tega nism probavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh pravi ste vi ja z totimi km/h.

če je kdo zares za to da gremo temu enkrat do konca, sem jaz pripravljen na drag z totalno zablokirano aprilijo(11kw) proti zablokiranemu mitotu (11kw) pa da bomo na začetku že vidli komu kak števec mimo laže. aja pa fino bi blo da je lasnitk iz max. ~50 km v radiju maribora, ker da nebo potrebno preveč potovanja..

jaz vam ponujam odgovor na vaše "težave" , na vas pa je če boste to sprejeli ali pa samo popoljuvali. do zdaj nisem zaznal še nobene pripravljenosti do tega

LP :yea1:

PS: da ne bo kdo mislil, da gre tukaj komu za kakšno dokazovanje(moj motor gre več, ma več KM -zato z zablokiranimi oz. 11kw motorji, ker tu je moč ista) , gre pač za preprost test, ki tudi mene zanimajo rezultati. da ne bomo smetili teme nadaljne po PMjih za resne kandidate :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja folk nej se najde se 1 z zaprto cagivo k mene tud ful zanimajo rezultati... =)

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaduza, ti maš isti problem kot jaz pri aprilii, najbrž boš moral zamenjati prenose.

Tud men se pr okol 150 kmh vrti na 11000 rpm, končno pa imam 165 kmh pri

12000 rpm, tudi po lokalnih cestah bi včasih rabil še sedmo prestavo, ker se

mašina enostavno prehitro ''zvrti''. Tko da če ti ful hitro dobi tistih 160 kmh ti

priporočam zgoraj omenjeno stvar :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaduza, ti maš isti problem kot jaz pri aprilii, najbrž boš moral zamenjati prenose.

Tud men se pr okol 150 kmh vrti na 11000 rpm, končno pa imam 165 kmh pri

12000 rpm, tudi po lokalnih cestah bi včasih rabil še sedmo prestavo, ker se

mašina enostavno prehitro ''zvrti''. Tko da če ti ful hitro dobi tistih 160 kmh ti

priporočam zgoraj omenjeno stvar :BUA:

Ja a nimaš 12000 že na rdečem polu, k men recimo na rdečem polu kr mal slabš vleče ubistvu dost slabš.Treba bo menjat zobnike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gobec' date='11 Sep 2004 @ 21:51'] heh pravi ste vi ja z totimi km/h.

če je kdo zares za to da gremo temu enkrat do konca, sem jaz pripravljen na drag z totalno zablokirano aprilijo(11kw) proti zablokiranemu mitotu (11kw) pa da bomo na začetku že vidli komu kak števec mimo laže. aja pa fino bi blo da je lasnitk iz max. ~50 km v radiju maribora, ker da nebo potrebno preveč potovanja..

jaz vam ponujam odgovor na vaše "težave" , na vas pa je če boste to sprejeli ali pa samo popoljuvali. do zdaj nisem zaznal še nobene pripravljenosti do tega

LP :yea1:

PS: da ne bo kdo mislil, da gre tukaj komu za kakšno dokazovanje(moj motor gre več, ma več KM -zato z zablokiranimi oz. 11kw motorji, ker tu je moč ista) , gre pač za preprost test, ki tudi mene zanimajo rezultati. da ne bomo smetili teme nadaljne po PMjih za resne kandidate :D

Jst bi šou sam mam jst 17kw.Uuuu, kje je Maribor...do tm bi mi že trikrat ribnla. :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je isto, ko skuter tema, samo da tam se grizejo, če jim gre namesto 85, 82km/h. Pa onemu, ko ma Runnerja pri isti hitrosti kaže več itd... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao fantje. Sem meu mitota (ubistvu ga še mam) pa mi je šu 180km/h... S punco sva ga pa najebala pr mal več kt 50 km/h. V čem je sploh še smisu hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je sploh še smisu hitrosti...

Smisel hitrosti je,da nikoli ni dovolj :kva2: :kva2: :kva2:

Jaz sem tipičen primer: prodam ATX in kupim Cagivo ,se vozim z njo dve sezoni in ugotovim,da 180 km/h sploh ni veliko :) ,prodam Cagivo in čez eno leto kupim CBR900RR in kaj ugotovim - da 255 km/h sploh ni veliko ,ko je pred tabo ravnina in nikjer nobenga :grim - sedaj že razmišljam,da bi čez nekaj let zamenjal 900 kubikov in si kupil CBR1100XX :ph34r: :D

@gapi: najebaš pa lahko tud ,ko stojiš na mestu .) in se kakšen norc vate zaleti :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!