Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

Lahko. Kakšen pa je ta klasični večpinski? DVI ali VGA?

Živjo!

VGA.

Monitor je že malo zastarel, ampak se mi valja doma, takisto pa tudi (stacionarni) player. Pa bi to nekako priklopil za deco, da ne bo stalnega prepira :)

Hvala za odgovor. Kje bi se pa to dalo kupit?

LP, Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej Conrad, Mimovrste, Bigbang ter ostale domače spletne trgovine, sicer pa e-bay, bo od kitajčkov sigurno najcenejše, le počakat je treba ene 3 tedne na pošiljanje.

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj čarunalnik noče delat... danes se mu je malo sfuzlalo... skoz je pržgan... vsake tolko ga malo izklopim, da pride k sebi. in danes je blo tud tko... pol ga pržgem, laufa ene 10 min in se s čistega mira ugasne... pa pržgem pa dela 2min in spet črno :( še enkrat... se tud pržgal ni, je prec utihnu... zdele vmes je delal ene 3 ure. prejle mi je zaštrajku.... zdele bo delal, dokler bo :)

zakaj? mogoče od pregrevanja al je kak hudiček not in mal afne gunca? ;)

hvala za odg!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Mene pa muči tole! Ko sedaj pišem nimam na vrhu orodne vrstice in seveda tudi smeškov ne!Kaj storiti,da bo spet vidna orodna vrstica? Pomagaj prosim! Že v naprej hvala!

Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu sanja, zakaj nova originalna baterija za Nokia E71 zdrži komaj en dan?

Prejšnja baterija je stara 3,5 leta, pa drži dlje kot nova. What the ffffff.....?!

Sploh ne vem, zakaj sem kupil novo, če je slabša kot stara...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu sanja, zakaj nova originalna baterija za Nokia E71 zdrži komaj en dan?

Prejšnja baterija je stara 3,5 leta, pa drži dlje kot nova. What the ffffff.....?!

Sploh ne vem, zakaj sem kupil novo, če je slabša kot stara...

A si jo formiru? (polnjenje do 100% zatem praznjenje do prazno in nekaj ponovitev)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebno prazniti do nule (to je celo slabo), je pa potrebno nekaj ciklov polnenja/praznenja, dokler se vzpostavi polna kapaciteta Li-Ion baterije.

Med glavne porabnike baterije na telefonu se štejejo uporaba podatkovnega 3G omrežja ali wi-fi (delno tudi iskanje le teh) ter dolgi osvetlitveni časi zaslona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se komu sanja, zakaj nova originalna baterija za Nokia E71 zdrži komaj en dan?

Prejšnja baterija je stara 3,5 leta, pa drži dlje kot nova. What the ffffff.....?!

Sploh ne vem, zakaj sem kupil novo, če je slabša kot stara...

Komaj 1 dan? Meni zdrži en dan in pol do 2 dni (odvisno koliko uporabljam GPS in Wifi; če ju ne uporabljam potem lahko zdrži tudi 2 dni). Stara mi je na koncu zdržala manj kot 1 dan in sem jo zamenjal.

Sem pa opazil, da če moram polniti baterijo vsak večer se ji doba delovanja krajša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebno prazniti do nule (to je celo slabo), je pa potrebno nekaj ciklov polnenja/praznenja, dokler se vzpostavi polna kapaciteta Li-Ion baterije.

Med glavne porabnike baterije na telefonu se štejejo uporaba podatkovnega 3G omrežja ali wi-fi (delno tudi iskanje le teh) ter dolgi osvetlitveni časi zaslona.

Slabo? Zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Li-Ion baterije, ista tehnologija je v Li-Po, se nikoli ne prazni povsem na prazno. No ... tehnično gledano so akumulatorji. :) Če minimalna napetost pade pod določeno mejo se baterija ne napolni več v polni meri ali celo trajno uniči. Spominskega efekta nimajo, zato nima smisla, da čakamo na to, da bo baterija povsem prazna. Je pa res, da so ponavadi takšne baterije v telefonih že programsko omejene, da se naprava izklopi preden napetost pade pod kritično mejo.

Ob novih Li-Ion baterijah je potrebno vedeti tudi, da potrebujejo nekaj ciklov polnenja in praznenja preden dosežejo polno kapaciteto, pridejo pa že prednapolnjene in v štartu ni več potrebno novo napravo polniti dalj časa kakor je bila to včasih navada.

Popravljeno . Popravil SLVR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije.

Baterija ima za sabo 4 polnjenja in praznenja skoraj do konca. Trenutno še vedno ne dela na polno. Upam, da bo.

Je pa res, da mi je prva, originalna baterija, torej načeloma identična, že od začetka držala 4-6 dni, brez takega ciklusa polnjenja-praznenja. Wifi in 3G se nič bolj ne uporabljata kot pri prvi bateriji - Wifi sploh ne, 3G pa, kolikor se pač spreminja omrežje. Kljub temu, da sem na vrhu hriba, kjer se na vsak utrip očesa menja omrežje (če malo pretiravam), je ta nova baterija popolnoma na istem okolju kot prejšnja, torej sprememb ni, pa vseeno drži za en dr*k.

Kot rečeno: upam, da bo po ciklusih držala bolje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nekaterih baterijah je priporočeno v štartu prekomerno polnenje, ga celo proizvajalci telefonov priporočajo. Ko je poven pustiš še uštekano :). Kakšna je teorija za tem ne vem, se je pa pri meni s tem lepo podalševal čas baterije po prvem mesecu uporabe. To da jo do konca izprazniš pa je veljalo včasih pri nimh baterijah, zaradi spominskega efekta, pri lion(ali lipo) to ne velja več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Mene pa muči tole! Ko sedaj pišem nimam na vrhu orodne vrstice in seveda tudi smeškov ne!Kaj storiti,da bo spet vidna orodna vrstica? Pomagaj prosim! Že v naprej hvala!

                     Peter

Res hvala za pomoč!! Ste pa zelo prijazni,da nobeden ne pomaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto na desni strani zgoraj tega okna ko pišeš notri imaš en gumb, ki skrije orodno vrstico ... si ga mogoče po nesreči pritisnil? Potem ga še enkrat in bo vrstica prišla nazaj ;)(čeravno dvomim, da tega gumba nisi videl ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala za pomoč!! Ste pa zelo prijazni,da nobeden ne pomaga!

Če znaš, pomagaš, če ne, si tiho... :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala za pomoč!! Ste pa zelo prijazni,da nobeden ne pomaga!

Mogoče pa nihče ne pozna odgovora in ti ne more pomagati?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res hvala za pomoč!! Ste pa zelo prijazni,da nobeden ne pomaga!

Nekdo ti je že razložil zadevo, klikni na puščico na desni strani tega okna, kjer pišeš in odprla se ti bo orodna vrstica s smeški.

post-35803-0-22686800-1337805239_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo ti je že razložil zadevo, klikni na puščico na desni strani tega okna, kjer pišeš in odprla se ti bo orodna vrstica s smeški.

post-35803-0-22686800-1337805239_thumb.jpg

Ja če pa te puščice ni! Kaj pa sedaj? Vseeno hvala,da mi hočete pomagat! Čakam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti to dogaja pri drugih forumih tudi ali samo tukaj na MS?

Poizkusi še na novo poinstalirat Javo ...

Uporabi še kak drug brskalnik Crome, Firefox, IE, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije.

Baterija ima za sabo 4 polnjenja in praznenja skoraj do konca. Trenutno še vedno ne dela na polno. Upam, da bo.

Je pa res, da mi je prva, originalna baterija, torej načeloma identična, že od začetka držala 4-6 dni, brez takega ciklusa polnjenja-praznenja. Wifi in 3G se nič bolj ne uporabljata kot pri prvi bateriji - Wifi sploh ne, 3G pa, kolikor se pač spreminja omrežje. Kljub temu, da sem na vrhu hriba, kjer se na vsak utrip očesa menja omrežje (če malo pretiravam), je ta nova baterija popolnoma na istem okolju kot prejšnja, torej sprememb ni, pa vseeno drži za en dr*k.

Kot rečeno: upam, da bo po ciklusih držala bolje...

4-6 dni? Meni ni prav nikoli zdržala več kot 2 dni.

Ali si mogoče inštaliral kakšno dodatno aplikacijo, recimo Garmina? Ta zadeva baje žre baterije tudi če ni aktivirana. Jaz ne vem kako je brez nje ker imam to inštalirano že od začetka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Se ti to dogaja pri drugih forumih tudi ali samo tukaj na MS?

Poizkusi še na novo poinstalirat Javo ...

Uporabi še kak drug brskalnik Crome, Firefox, IE, ...

Java tukaj nima veze. Se pa strinjam z boychom, preizkusi nov brskalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!