Skoči na vsebino

Rakitna


Priporočene objave

1 hour ago, Borutt said:

Že lani je bil podan predlog za risanje črt na Črnem Kalu in v Planinskih ridah. Sem bil proti, ampak so menda poslali pisni predlog za risanje črt. 

A ni na Ridah mal ozka cesta za tiste črte?  :hmm: Se mi zdi,da tam glih ne morejo to prakticirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ukica pravi:

Ali bodo iste crte postavili tudi na Ridah? :) 

se jih bo z iskricam odstranilo :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

Še mal pa bo tudi trava legalna :P

 

js sm jo na Ridah že bresplačno kosiu :P

legalno :lol1:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Borutt said:

Že lani je bil podan predlog za risanje črt na Črnem Kalu in v Planinskih ridah. Sem bil proti, ampak so menda poslali pisni predlog za risanje črt. 

Kakšen moderen vzorec bodo letos izbrali?

Dva predloga :)

eyeem-105296758.jpg.6d785b4244b39234d61888a0fc85adfa.jpgstreetlanes.thumb.jpg.7d89adbb960cb2a44370a9f7f484b611.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 3 urami, ukica pravi:

Zadn zlajf..

Jap. Niti ni nagnil motorja pa ga je že poprek postavlo. Zdelo se mu je da je prehiter in se je preprosto usral. Če bi šal v ograjo... pa ne bi filmčka objavlal. Več sreče ko pameti... dosti več.

Tudi debata spodaj je kr hecna. Nikol ne bremzaj v ovinku in podobne modrosti samih hudih znalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni zgledalo hitro ... pomoje sploh ni bil na črtah, da bi ga odneslo ... moje mnenje je, da so bile gume hladne in je prehitr odpru pa je samo odneslo zadnji konec.... tipičen primer, čemu trekšnsluži ...

po mojem laičnem mnenju, ni bilo to zaradi bremzanja

skratka ... jeba

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogled s strani "neuvrščenih":

Sem šel v nedeljo zjutraj z bičikleto na Rakitno in je blo okol osmih bombnikov kolk hočeš, največ takih k ga slišiš že dol od podna

En pacient je vsaj 5x drajsal gor in dol, malček čez omejitev

Tko da ni tolk težko dobit Darwinovo nagrado

Popravljeno . Popravil Gaunar Jokl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

sploh ni zgledalo hitro ... pomoje sploh ni bil na črtah, da bi ga odneslo ... moje mnenje je, da so bile gume hladne in je prehitr odpru pa je samo odneslo zadnji konec.... tipičen primer, čemu trekšnsluži ...

po mojem laičnem mnenju, ni bilo to zaradi bremzanja

skratka ... jeba

menim enako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

 ... moje mnenje je, da so bile gume hladne in je prehitr odpru pa je samo odneslo zadnji konec.... tipičen primer, čemu trekšnsluži ...

Men pa ni jasno, kako lahko do tistih ovinkov prideš s hladnimi gumami?  Sej od nekje se moraš do tja prpelat, razen, če ne stanuješ ravno v Podpeči? Če je bilo pa morda zgodaj zjutraj, ko je v osojnih legah še kaj rose.... Nimam fejsbuka, pa ne morem komentarjev pod filmčkom brat, predvsem komentarja pilota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 5. 2018 ob 18:31, Borutt pravi:

Že lani je bil podan predlog za risanje črt na Črnem Kalu in v Planinskih ridah. Sem bil proti, ampak so menda poslali pisni predlog za risanje črt. 

BANANA država?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, izibajker pravi:

Men pa ni jasno, kako lahko do tistih ovinkov prideš s hladnimi gumami?  Sej od nekje se moraš do tja prpelat, razen, če ne stanuješ ravno v Podpeči? Če je bilo pa morda zgodaj zjutraj, ko je v osojnih legah še kaj rose.... Nimam fejsbuka, pa ne morem komentarjev pod filmčkom brat, predvsem komentarja pilota...

 

IMG_20180605_123626.png

IMG_20180605_123830.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, izibajker pravi:

Men pa ni jasno, kako lahko do tistih ovinkov prideš s hladnimi gumami?  Sej od nekje se moraš do tja prpelat, razen, če ne stanuješ ravno v Podpeči? Če je bilo pa morda zgodaj zjutraj, ko je v osojnih legah še kaj rose.... Nimam fejsbuka, pa ne morem komentarjev pod filmčkom brat, predvsem komentarja pilota...

lahko je več variant ...

velikokrat se je zgodilo, da na ridah stoji na parkirplacu kake pol ure in potem se odpelje ... nčkoliko jih je spodaj na prvem ovinku padlo ...

lahko (kot berem zgornje komentarje), da je gumo pregrel, ker se je cel dan vozil gor in dol ... če je guma pregreta in hitro ohlajena, rata kot kamen...

po njegovih komentarjih zgleda, kot da je prehiter pripelu in na zadnjo zabremzu

ko sem gledal posnetek, se mi je pred očmi zvrtelo, da je men že parkrat tko gumo odneslo, ampak sem se skoraj vedno ujel .. vzrok je bila hladna guma in preveč gasa ... posledice pa na srečo v 95 % rjava črtica ... parkrat pa nabiranje malin ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ps.še dobr da ni mel mitask, pol bi pa bil hudič. No mal sem prebral, komentarje, zelenc, na polno, brez filinga, čuden lok, zajema ovinka, mislm, da tok zadnjo zategneš, pa ne znaš dol noge spravit ko čutiš da odnaša. Sicer sem pa mislil, da ma ABS. Edin če ne fura že moto GP stajla pred ovinkom, potem se mu pa opravičujem.

Drugače pa kr nekaj ljudi, ki verjetno imajo nekaj iskušenj, ugotavlja, da mu zadnji konc zdrsne zaradi belih črt in preveč gasa. Vlaga, hladen večer in zračni kondenz pa še dodatno naredita svoje.

Dejstvo pa je, da je povozil črte, ki so strokovno  nameščene in služijo svojemu namenu :P

ps. pa na koncu je dobro slišat: "ti mater"...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poba pravi, da se je ceu dan drajsu gor pa dol. Ne štekam zakaj se ne gre drajsat na Grobnik? Nov asfalt, nič nevarnih črt, boljša zaščitna ograja... Tega res ne štekam, wanabee valentinorosiji, kilometre pa na Rakitni nabijajo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, izibajker pravi:

Poba pravi, da se je ceu dan drajsu gor pa dol. Ne štekam zakaj se ne gre drajsat na Grobnik? Nov asfalt, nič nevarnih črt, boljša zaščitna ograja... Tega res ne štekam, wanabee valentinorosiji, kilometre pa na Rakitni nabijajo...

Avtomobilisti ne štekajo motoristov, vsi teli ne štekajo kolesarjev, pešci pa itak nobenga ne štekajo ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

Avtomobilisti ne štekajo motoristov, vsi teli ne štekajo kolesarjev, pešci pa itak nobenga ne štekajo ...

 

Tisti, ki so v eni osebi avtomobilisti, motoristi, kolesarji, pešci, pa mogoče še kotalke, skiro al pa karjolo gonjo štekajo pa še manj od najmanj. U bistvu so čist odštekani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Poba pravi, da se je ceu dan drajsu gor pa dol. Ne štekam zakaj se ne gre drajsat na Grobnik? Nov asfalt, nič nevarnih črt, boljša zaščitna ograja... Tega res ne štekam, wanabee valentinorosiji, kilometre pa na Rakitni nabijajo...

Ni še pogruntal da se ne splača glave ponujati odbojni ograji na Rakitni (ali kje drugje). Mogoče ga bo srečala pamet prej ko odbojna ograja. Mogoče pa ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tiste famozne črte lahko zapelješ iz več razlogov, ne iz objestnosti.

Lahko se umakneš oviri, s tem da imaš garantiran padec.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, izibajker pravi:

Poba pravi, da se je ceu dan drajsu gor pa dol. Ne štekam zakaj se ne gre drajsat na Grobnik? Nov asfalt, nič nevarnih črt, boljša zaščitna ograja... Tega res ne štekam, wanabee valentinorosiji, kilometre pa na Rakitni nabijajo...

Ti zato ker mu tak paše. A je kje prepovedano , da se ne sme vozit gor pa dol .

A je kje dokaz da je bil prehiter ? 

Dej ne moraliziraj pa se pojdi raje vozit ! 

pred 14 urami, jskrablin pravi:

Ni še pogruntal da se ne splača glave ponujati odbojni ograji na Rakitni (ali kje drugje). Mogoče ga bo srečala pamet prej ko odbojna ograja. Mogoče pa ne.

Zakaj bi ga morala srečati pamet ? Ker se je vozil gor pa dol ? Odbojne ograje so povsod ! 

Vidva z izibajkerjem sta res pojedla vso znanost in samo vajin način motoriranja je res tisti pravi , vse ostalo sami divjaki :headbang:

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor pa dol se lahko vozi u neskončnost, je namreč plačal cestno takso :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste vi to resni?

Moraš biti pa hudo omejen, da se voziš gor in dol (do onemoglosti) .

Kje naj bi bil tu smisel "motorizma" , "piflanje" ovinkov na pamet?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 hours ago, maus said:

Avtomobilisti ne štekajo motoristov, vsi teli ne štekajo kolesarjev, pešci pa itak nobenga ne štekajo ...

 

jest nč ne štekam :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Ti zato ker mu tak paše. A je kje prepovedano , da se ne sme vozit gor pa dol .

A je kje dokaz da je bil prehiter ? 

Dej ne moraliziraj pa se pojdi raje vozit ! 

Zakaj bi ga morala srečati pamet ? Ker se je vozil gor pa dol ? Odbojne ograje so povsod ! 

Vidva z izibajkerjem sta res pojedla vso znanost in samo vajin način motoriranja je res tisti pravi , vse ostalo sami divjaki :headbang:

Hvala, ker si me razsvetlil, da se lahko vsak vozi po vsaki cesti. Tega do sedaj res nisem vedu. 

Sem pa vprašal, da ne štekam zakaj večkrat gor pa dol, pa mi je že @maus na zelo simpatičen način odgovoril. Tako, da je tvoja zajedljivost popolnoma odveč. Moraliziraš pa lahko v tisti drugi temi, kjer se vas ene par frendov konstantno prepucava med sabo. 

Ko se ti zaradi poškodbe ne boš mogel vozit, ti odsotnosti vožnje ne bo nihče naprej metal. Zato tudi tebi tega ni treba umotvorit.

Pa ni mi treba replicirat, ker si mi že vse povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!