Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

V glavnem, ker ni nobene pametne izbire (Rosso zmankal, Dragon supercorsa sm še 180....), bo v pondelk grom na novo obut v diablo supercorso SC2 (cena tud ni švoh spljoh v primerjavi kolk eni hočjo za ta črn okrogu kos), pa da vidmo kok bo zdržala, če bo ene dobra 2 jurčke bo kr zadost za letos.

Saj vem da so dvovaljniki agresivni do gum, ampak če guma zdrži sam 2k bi jaz resno razmislil o smiselnosti uporabe takih gum.. :hmm: Jest ne šparam mojih Gp Racerk (isti rang) pa delam po 6k km na 150 konjski mašini. Gripa pa čez glavo dovolj. No ampak pomoje bi tut Diablo Supercorsa mogla brez večjih težav zdržat ene 4k km..

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vem da so dvovaljniki agresivni do gum, ampak če guma zdrži sam 2k bi jaz resno razmislil o smiselnosti uporabe takih gum.. :hmm: Jest ne šparam mojih Gp Racerk (isti rang) pa delam po 6k km na 150 konjski mašini. Gripa pa čez glavo dovolj. No ampak pomoje bi tut Diablo Supercorsa mogla brez večjih težav zdržat ene 4k km..

Eh, če mi že žre tm okol 10 litrov, se pa tud za gume ne bom sekirala a ne :grrr ......enostavno z drugimi gumami nimam dobrega občutka....pa brez zamere, ampak z dunlopkam sm bla 2x na tleh, tko da najlepša hvala ampak tud peš grem rajš, kt d jih dam gor, Rosso mi je bla uredu, ampak je bil motor rahlo krampast (pač nisem med močnejšimi), z SC se pa prav fino pelje in do sedaj so edine pri katerih imam občutek sigurnosti.....pač vsakemu svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, če mi že žre tm okol 10 litrov, se pa tud za gume ne bom sekirala a ne :grrr ......enostavno z drugimi gumami nimam dobrega občutka....pa brez zamere, ampak z dunlopkam sm bla 2x na tleh, tko da najlepša hvala ampak tud peš grem rajš, kt d jih dam gor, Rosso mi je bla uredu, ampak je bil motor rahlo krampast (pač nisem med močnejšimi), z SC se pa prav fino pelje in do sedaj so edine pri katerih imam občutek sigurnosti.....pač vsakemu svoje.

hm zanimivo, prvič slišim da ima kdo resne pripombe/probleme čez dunlop :blink: Če so ti GP al pa GP-RACER preslabe, pol si pa res nek rossi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Prav imaš, na gumah se ne špara in tudi to je res, da so za nežne roke Diablo SC primerne, zaradi svoje občutljivosti. Vseeno pa nevrjamem, da si šla po tleh z Gp Racerko, kar je isti rang gume. Kakšne Qualifier pa znajo spustit, ko je najmanj treba, mamo jim vidim...

Jaz ne poznam prav veliko junakov, ki se guncajo 6000 km na takšnih čigumastih gumah in trdijo, da ne šparajo. No edino če je Endurance zadaj in spredaj Medium?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism rekla da so dunlop slabe, sm meni pač ne pašejo....in ne, nism rossi, se čist lepo umirjeno vozim, všasih na kakem fajn odseku ga pritisnem in to je to.....SC je res čigumi od gume ampak drži, če 3000km pa 3000.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Prav imaš, na gumah se ne špara in tudi to je res, da so za nežne roke Diablo SC primerne, zaradi svoje občutljivosti. Vseeno pa nevrjamem, da si šla po tleh z Gp Racerko, kar je isti rang gume. Kakšne Qualifier pa znajo spustit, ko je najmanj treba, mamo jim vidim...

Jaz ne poznam prav veliko junakov, ki se guncajo 6000 km na takšnih čigumastih gumah in trdijo, da ne šparajo. No edino če je Endurance zadaj in spredaj Medium?

Lp

Zadaj medium, spredaj medium.. In nasprotno tebi, jaz poznam precej folka ki delajo tako kilometrino.. Ajde, na V2 gredo verjetno prej, ampak na I4 pa 6000k km ni problem. Pa to ni taka obraba, da bi jo po sredini zravnal, ampak pač robov zmanka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabil dopisat.. To velja za 209Gp racer, tanove 211 nisem še zvozil nobenega celega seta. Ampak verjetno ni neke bistvene razlike.

Drugač pa se strinjam s SN.. Vsakemu svoje, oziroma tisto, da se na motorju počutiš prijetno. Komentiral sem sam zato, ker sem sprobal že kar nekaj cestnih športnih gum in bil večinoma z vsemi zelo zadovoljen in nikjer ni bilo premal gripa. Iz tega vidika se mi ne zdi najbolj racionalno met gumo za 2k km če je pa tolk ostale ponudbe, ki zdrži bistveno več in dovoljuje oreng tiščanje. Ampak saj pravim, kar komu paše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker se pogovarjamo o primerjavi Supercorse z Gp Racerjem, ker gre za isti rang gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi lepše vozit na pireliju, enostavno lepši občutek, pri dunlopu občutka nimam sploh(govorim seveda zase).

Ne da manjka gripa, samo primerjava je ista, kot da bi se po megli vozil z dunlopom, pri pireliju pa ti nekdo zadej stalno šepeta... dej dej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker se pogovarjamo o primerjavi Supercorse z Gp Racerjem, ker gre za isti rang gume.

gume - splosno je pa tema o kondomih, al´ kaj? vsaj enkrat bi lahko bili dosledni. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, ker ni nobene pametne izbire (Rosso zmankal, Dragon supercorsa sm še 180....), bo v pondelk grom na novo obut v diablo supercorso SC2 (cena tud ni švoh spljoh v primerjavi kolk eni hočjo za ta črn okrogu kos), pa da vidmo kok bo zdržala, če bo ene dobra 2 jurčke bo kr zadost za letos.

kaj pa Diablo Rosso Corsa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa Diablo Rosso Corsa?

Baje se jo bo dal dobit od septembra naprej, ker je nova guma, tko sm jz zvedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje se jo bo dal dobit od septembra naprej, ker je nova guma, tko sm jz zvedla.

Oglašujejo jo pa že od novembra lani, ko je bila predstavljena v Milanu na EICMI. Kakšne finte majo to? Kr neki, jaz bi jo že kupil, če bi se dalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglašujejo jo pa že od novembra lani, ko je bila predstavljena v Milanu na EICMI. Kakšne finte majo to? Kr neki, jaz bi jo že kupil, če bi se dalo.

hja, zgleda da so hotl prej prodat zaloge dragon supercorse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če je že kdo vozu tele Metzler racetek K3, so to gume sam za na pisto al tud za cestno rabo, kokr sm prebrou na njihovi strani naj bi ble tud za cestno rabo, ker so z profilom :D

Zanima me pa tud kaj je razlike med K3 interact in navadnim K3 :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!