Skoči na vsebino

Metzeler, Pirelli gume


Ice

Priporočene objave

Povej kar zdaj, saj za pijačo v Šentjurju nisem siguren (družinske obveznosti)! Pijača lahko čez vikend v Velenju. .)

V glavnem guma super oh in sploh :blush: , sedaj ima blizu 13.000km pa še bo držala :D (kakšnih 2000 imo). Tudi za Marijo naprimer je zelo dobra (Bojč ti lahko kaj več pove). Mogoče rabi malce dlje kot SS da se ogreje ampak ko je ogreta drži! Je pa ljudje nepriporočajo za npr. Grobnik, med tem ko naj bi se na Marofu zelo dobro držala. V glavnem super guma s katero se da zelo veliko početi, dokler se zavedaš da ni vsemogočna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred mesecem sem zamenjal zadnjo gumo in dal gor pirelli sport demon(prej je bla gor

Michelin macedam 50).Vendar po 1000km se vedno ne drži v ovinkih...Pri nagibu mi deluje nesigurno

(vozim zzr) in tudi zdrs sem že čutil(s povečanim srčnim utripom :o ).Zdj pa me zanima kakšne so vaše izkušnje s to gumo?

Kaj nobedn ne fura teh gum?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmalu bom kupoval nov komplet za BMW 1150 GS....

Ne morem se odlociti ali METZELER TOURANCE ali DUNLOP TRAILMAX RADIAL D 607.

Kaj priporocate? A kdo ve kaksna je cena kompleta za METZELER?

komplet je METZELER TOURANCE je mene prišel

29241,00 zadnja

23841,00 sprednja

tolk mi je rekel ceno po telefonu, ko mi je pa zmontiral pa mislim da je blo še mal ceneje...

na GS so dajali original TOURANCE gor...tko da mislm da že vedo zakaj, mene pa tud do zdej ni razočarala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komplet je METZELER TOURANCE je mene prišel

29241,00 zadnja

23841,00 sprednja

tolk mi je rekel ceno po telefonu, ko mi je pa zmontiral pa mislim da je blo še mal ceneje...

na GS so dajali original TOURANCE gor...tko da mislm da že vedo zakaj, mene pa tud do zdej ni razočarala...

Ok Hvala

Popravljeno . Popravil bica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče rabi malce dlje kot SS da se ogreje ampak ko je ogreta drži! Je pa ljudje nepriporočajo za npr. Grobnik, med tem ko naj bi se na Marofu zelo dobro držala. V glavnem super guma s katero se da zelo veliko početi, dokler se zavedaš da ni vsemogočna

Za touring vožnje je Z6 skoraj najboljša izbira.

OFF TOPIC: Brihta je z Z6 po Marofu (prvič) vozil 1:25, v naslednjih dveh poskusih bo prišel do 1:22, potem bo pa najbrž postalo igranje z Z6 že preveč tvegano. Za Marof je ne bi priporočal, raje nekaj v rangu 208RR, Diablo Corsa, M3...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za touring vožnje je Z6 skoraj najboljša izbira.

OFF TOPIC: Brihta je z Z6 po Marofu (prvič) vozil 1:25, v naslednjih dveh poskusih bo prišel do 1:22, potem bo pa najbrž postalo igranje z Z6 že preveč tvegano. Za Marof je ne bi priporočal, raje nekaj v rangu 208RR, Diablo Corsa, M3...

Ti povem, da sem že skoz na Z6 in tudi na Marofu grem pod 1:22 bp, pa zadeva ni nič kaj tvegana....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš za užitek in ne na čas potem menim da je z6 enkratna, ko pa začneš podirati rekorde potem pa vsekakor na SS gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za touring vožnje je Z6 skoraj najboljša izbira.

OFF TOPIC: Brihta je z Z6 po Marofu (prvič) vozil 1:25

1:24 :P

Sam men se ne zdi, da bi mela kake omejitve. Glede na to, da ne kolenckam moram motor se bolj nagibat, pa se vedno ni blo panike. Guma pac drzi. Je pri robovih zelo mehka. So se ze neki svaljki hotl delat :)

Ja sam mam pa vspredi Michelinko :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1:24 :P

Sam men se ne zdi, da bi mela kake omejitve. Glede na to, da ne kolenckam moram motor se bolj nagibat, pa se vedno ni blo panike. Guma pac drzi. Je pri robovih zelo mehka. So se ze neki svaljki hotl delat :)

Ja sam mam pa vspredi Michelinko :)

Kaj pa z6 spredaj si že vozil? Je občutna razlika?

Če ne bom moral jaz sprobat pa riskirat da letim iz ovinka (ni frke sem že vajen :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa z6 spredaj si že vozil? Je občutna razlika?

Če ne bom moral jaz sprobat pa riskirat da letim iz ovinka (ni frke sem že vajen :lol1: )

Nisem.

Se pa smomnim, ne vem ali je bil Denis R al Dani, k je reku: "Pa sej to so ble 5 let nzaj sportne gume, 10 let nazaj so pa dirkal s takimi gumami."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem.

Se pa smomnim, ne vem ali je bil Denis R al Dani, k je reku: "Pa sej to so ble 5 let nzaj sportne gume, 10 let nazaj so pa dirkal s takimi gumami."

Aha, no tko za sedaj še nisem s prvo zasledil nobenih problemov, res je da še ne vozim 100% (malce zavore po nesreči). Bi blo fajn jo it sprobat na marof da vidim kako se obnese pri ostri vožnji. Za ceste se mi zdi super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, no tko za sedaj še nisem s prvo zasledil nobenih problemov, res je da še ne vozim 100% (malce zavore po nesreči). Bi blo fajn jo it sprobat na marof da vidim kako se obnese pri ostri vožnji. Za ceste se mi zdi super.

19. avgusta lahko narediva metzler cup, ce hoces :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19. avgusta lahko narediva metzler cup, ce hoces :P

:grrr mam prijetnejše opravke :D

Kdaj kasneje pa vsekakor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr mam prijetnejše opravke :D

Kdaj kasneje pa vsekakor.

Pa sej lahko oboje spedenas .), sej jst se tut na poti domov ustavim na motosvet pikniku :)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Marof je ne bi priporočal, raje nekaj v rangu 208RR, Diablo Corsa, M3...

No, če ne greš glih v smrt je Z6 čisto ql tudi na Marofi. Tak da kar brez skrbi, če se gre tja malo potrenirat za prvič al pa da se človek malo tehnike vožnje nauči (kolnečkanje pa to).

Ko pa se cajte lovi, pa tak kak je Gregs reku, ampak kogar bo zgrablo bo do takrat tako ali tako Z6 že zdrajsal pa bo moral nove nabavit :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem, da sem že skoz na Z6 in tudi na Marofu grem pod 1:22 bp, pa zadeva ni nič kaj tvegana....

Saj sem jaz tudi s Pilot Road vozil take čase, pa so gume imele za sabo 14.000 km, od tega 50 krogov Grobnika, zunaj pa so bile že oktobrske temperature, pa se je še vedno dalo voziti relativno hitro.... samo je pa včasih začela drseti.... in ker se na Marof pride zato, da se lovi svoj lastni čas (vsaj večina), potem je bolje, če imaš malo bolj oprijemljivo gumo.... ;)

Pa sej lahko oboje spedenas, sej jst se tut na poti domov ustavim na motosvet pikniku

:huh: A je to kakšna interna MS žurka?

Auch M1, mein Freund?

Tudi... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19. avgusta lahko narediva metzler cup, ce hoces :P

19.8. bi še jaz prišel malo povadit....mam tudi z6 ampak mislim,da ti bo KeC boljša 'konkurenca'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem Ninji obul kar Pirelli Diablo Strada. Po prvih 200 km čisto ok na ovinkih. Zaenkrat sem zadovoljen. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo v informacijo, v andori so metzeler gume med vsemi gumami za motorje najdrazje. v primerjavi z vulkanizerjem pri katerem nabavljam gume (Z6) v sloveniji je bila zadnja drazja za cca 18k sit. pred dvema letoma je bilo tm-tm (podobna cena).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!