Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Pepos kje in kdaj bi se dobila

Računam, da bom okrog 9 ure na benzinski črpalki "Vrata jadrana". Ponavadi tam tankam ker je OMW črpalka. Če se dogovoriva lahko počakam. Časovno nisem omejen. Trajekt iz Paga odpelje ob 17 uri, 18.39 in 20.00. Enega od teh bi želel ujeti. Zadnji odpelje ob 22.15 uri.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aje to na naši strani

Ne, to je že na hrvaški, ob avtocesti nad Reko, tik za izhodom iz Opatijo. Pozna se pa že vpliv morja na temperaturo ozračja. Pa še velik parkirni prostor je-počivališče. Tankaš pa lahko tudi v Ilirski Bistrici.

Jaz pripeljem v Ribnici na cesto Postojna-Ilirska Bistrica-Jelšane. Vozim pa Majesty 400, srebrn.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to je že na hrvaški, ob avtocesti nad Reko, tik za izhodom iz Opatijo. Pozna se pa že vpliv morja na temperaturo ozračja. Pa še velik parkirni prostor je-počivališče. Tankaš pa lahko tudi v Ilirski Bistrici.

Jaz pripeljem v Ribnici na cesto Postojna-Ilirska Bistrica-Jelšane. Vozim pa Majesty 400, srebrn.

V Ribnici bom nekje ob 8.30, morda kaj čez, Od vrat jadrana pa bom predvodoma starta 9.15. Od doma startam pa zdaj.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jast sem srečno pristal doma.S Peposom sva šla do Karlobaga,kjer sva se ločila.On je nadaljeval naprej na Pag jaz pa sem se obrnu nazaj proti domu.Malo pred Crikvenico sem dohitu enga Gorenca tako,da sva skupaj vozila do Kranja.Vreme prekrasno do20 stopinj.Zjutraj do Ilirske Bistrice megla dokaj gosta. :yea1::010:beer2:

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo že doma na toplem.

Skratka dobili smo se v MB pri stari trti Jaz , Gorazd, VStorm ( Bojan ), ter Boris ( brez motorja). Ker nas je sonce že prijetno ogrelo smo ob 11 uri štaratali proti Kumrovcu. ( MB - SL. Bistrica- Polčane - Brežice), ker pa smo na mejnem prehodi ugotovili, da z novim voznišim dovolenjem ne morem preko meje smo se obrnili in nadeljevali mimo PODSEREDE in se ustavili v Senovem ( kratki postanek), tukaj mi je skuter padel po tleh in sem zlomil novo šipo!! ( pobral polomljene kose) in dalje mimo Brestanice prosti Sevnici, nato pa vse do Celje. Zdaj so naši želodci pokazali znak lakote in smo šli v Teharje na pizzo, kjer smo čakali 45 min ( zelo lačni). Po hrani smo nadeljevali pot proti Rogatcu in nato mimo Ptujske gore na Ptuj, tukaj smo se poslovili.

Skrataka lep sončen dan in zelo prijetna družba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super trasa in družba.

Doma je števec pokazal cca 270 km, tukaj še približna trasa... KLIK

@pjer01

ne se sekirat, se lahko zgodi vsakem...šipo bomo zaflikali in vinjeto čez zalepli ;)

Popravljeno . Popravil gorazd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jast sem srečno pristal doma.S Peposom sva šla do Karlobaga,kjer sva se ločila.On je nadaljeval naprej na Pag jaz pa sem se obrnu nazaj proti domu.Malo pred Crikvenico sem dohitu enga Gorenca tako,da sva skupaj vozila do Kranja.Vreme prekrasno do20 stopinj.Zjutraj do Ilirske Bistrice megla dokaj gosta. :yea1::010:beer2:

Evo sem že doma. Nadaljeval sem pot do Maslenice in naprej po Pagu do Žigljena. Ob 16.00 ujel trajekt, bila je kar gužva in je nekaj vozil ostalo. V Prizni se je takoj vrnil po ostala vozila, pa v Prizni pustil nekaj vozil. Trajekt pa letnik 1980. (Titova ladjedelnica Kraljevica).

števec kaže 517 prevoženih km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ker pa smo na mejnem prehodi ugotovili, da z novim voznišim dovolenjem ne morem preko meje...

Kaj to pomeni...????

Popravljeno . Popravil mataur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super trasa in družba.

Doma je števec pokazal cca 270 km, tukaj še približna trasa... KLIK

@pjer01

ne se sekirat, se lahko zgodi vsakem...šipo bomo zaflikali in vinjeto čez zalepli ;)

Res še en lep dan, na soncu prav prijetno toplo, v senci malo manj...

@Gorazd, hvala za traso, samo majhen popravek: nismo se peljali skozi Brežice, pač pa iz Bistrice ob Sotli direktno do Podsrede in dalje čez tiste "kamne"... :kva1:

@Pero: hvala za pico! :notworthy:

@Boris: članek dobiš, hvala za kapo! :notworthy:

LP, Bojan.

Popravljeno . Popravil V-strom650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pomeni...????

brez panike!! Za prestop meje pač moraš imeti osebno ali pasoš, jaz pa sem mislil da tudi vozniška velja za pestop, pa ne!!!

LP, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo že doma na toplem.

Skratka dobili smo se v MB pri stari trti Jaz , Gorazd, VStorm ( Bojan ), ter Boris ( brez motorja). Ker nas je sonce že prijetno ogrelo smo ob 11 uri štaratali proti Kumrovcu. ( MB - SL. Bistrica- Polčane - Brežice), ker pa smo na mejnem prehodi ugotovili, da z novim voznišim dovolenjem ne morem preko meje smo se obrnili in nadeljevali mimo PODSEREDE in se ustavili v Senovem ( kratki postanek), tukaj mi je skuter padel po tleh in sem zlomil novo šipo!! ( pobral polomljene kose) in dalje mimo Brestanice prosti Sevnici, nato pa vse do Celje. Zdaj so naši želodci pokazali znak lakote in smo šli v Teharje na pizzo, kjer smo čakali 45 min ( zelo lačni). Po hrani smo nadeljevali pot proti Rogatcu in nato mimo Ptujske gore na Ptuj, tukaj smo se poslovili.

Skrataka lep sončen dan in zelo prijetna družba.

Če se prav spomnim imaš ti Burgmana 400 k1 (prvi model) in jaz sem imel izmed prvih maxsijev enakega, samo 250 kar je v zunanjosti enak kot tvoj, na tega pa sem dal novo povišano šipo in sedaj stoji karamboliran pri kolegu motospirit na Dravsem polju in mislim da je šipa cela, pokliči in če je cela jo boš dobil za dobro ceno. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim imaš ti Burgmana 400 k1 (prvi model) in jaz sem imel izmed prvih maxsijev enakega, samo 250 kar je v zunanjosti enak kot tvoj, na tega pa sem dal novo povišano šipo in sedaj stoji karamboliran pri kolegu motospirit na Dravsem polju in mislim da je šipa cela, pokliči in če je cela jo boš dobil za dobro ceno. Lp.

Hvala za info., bom poskusil to zalepit in videl kako se bo obnašala, vseeno pa mi lahko pošlješ kontakt, od tega kolega.

Lp, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za info., bom poskusil to zalepit in videl kako se bo obnašala, vseeno pa mi lahko pošlješ kontakt, od tega kolega.

Lp, P

Če greš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) boš videl motor temnozelen burgman 250 spredaj karamboliran (pojdi pos skuter,suzuki in ti ga bo odprlo tel. pa je 041 445643. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Lahko se dobiva dopoldne okrog 10.00 ure na dogovorjenem mestu (recimo na Lentu ali kje drugje) ter odpeljeva furo. Jaz sem za!

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljena in hvala za povabilo.

Lepa tura ... vendar nažalost ne bom mogo z vama v soboto (bom dan preživel v avtu in na sestanku)

V nedeljo - če bo vreme zdržalo pa bom se nekam zapeljal.

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šipa kje po poti počila prideva!! " šala"

Hvala ti za leplenje!! zdaj ko je zmontirana se skoraj ne vidi, ker je večji del pod plastiko od maske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!