Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Odpeljani današnji krog: http://g.co/maps/x2983 , štartali ob 11 uri iz Ptuja.

Spet se je izkazala občutna razlika v cestah ( SLO - Avstrija ) kot dan in noč. Vreme je bilo fantastično, saj smo morali zimsko opremo sleči.

Lp, Peter

P.S. slike bo dodal Davorin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri pa bom jaz vzel ene 200 km

se mi kdo pridruži ?

Predviden odhod 10.00

V katero smer pa greš in kdaj predvidevaš povratek.

Lp, P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še naredil plana

ali po avstriji ali pa po SLO (ali prekmurje ali pa proti CE in tam nekam)

glede na vremensko napoved bi štaratal ob 10 in zaključil 15.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kot rečeno morem malo pokazat slike, čeprav jih nisem kaj dosti nardil zaradi hitrega tempa( pa še vroče mi je bilo kot psu :kva2: )

Da o razlikah v cestah ne govorimo, morem pa še poudarit da se gori v Avstriji, skoraj v vsaki vasi nekaj dogaja, pri nas pa je vse mrtvo! Avstrijci znajo izkoristit svoje lepote in običaje!

štart izpred Mercatorja na Ptuju

motor-062.jpg

motor-063.jpg

motor-064.jpg

motor-065.jpg

Kratek postanek in kavica v Tišini pri Murski Soboti

motor-066.jpg

motor-067.jpg

motor-068.jpg

Dan je bil fenomenalen, temp. 17 C+, vidljivost odlična, družba pa itak veste kakšni smo mi štajerci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pjer01

Je šipa zdržala?

Jutri jaz sploh ne ;)

Če sem natančen, danes sem Burgija opral in pokril, bo počakal do pomladi...

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pjer01

Je šipa zdržala?

Jutri jaz sploh ne ;)

Če sem natančen, danes sem Burgija opral in pokril, bo počakal do pomladi...

G

šipa zdržala pritiskom vetra!! Mislim da si uredil.

Hvala!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak tudi mojih zadnjih za letos 200+ kilometrov je za mano.

Užival sem na cestah, poteh in kolovozih Avstrije in se nekajkrat tako izgubil, da sem komaj našel domov.

Ampak točno to daje čar, kadar nimaš plana vožnje ampak se pelješ za prednjim kolesom in pred avspuhom.

Sonce se je pokazalo točno ko sem parkiral pred domom. Malo me je nazeblo saj še vedno nimam zimskih rokavic.

Burgman bo šel v tem tednu na zimsko spanje ....

Luštna je bila sezona 2011 in užival sem v vožnjah in druženjih z vami. Hvala vam.

Se že veselim 2012. (letos smo štartali februarja)

Blond

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še se vozi kdo ???

Danes naredil nekaj km z testnim motorjem in odkrito povedano ,da kdo se sedaj vozi da je potopan, saj zima že kaže svojo modrost in prav dobrim oblačilom pride do kože. Svoje motorje pa sem že konzerviral ter parkiral na suho toplo zimovanje. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos gre samo še do garaže .... spomladi pa najprej k najboljšemu mehaniku

potem odpremo novo sezono ;)

Jaz sem danes šel v službo z avtom in zgleda, da ne bo več za motor.

Upam, da bo februarja že vreme.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes znova sedel na motor... in se peljal samo do železniške postaje... :ninja:

LP, Bojan.

Pa ti si car!!

jaz sem se v soboto malce pelal pa ni bilo mrzlo, tako da bi se še lahko kam pelali ( samo urco ali dve).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem danes znova sedel na motor... in se peljal samo do železniške postaje... :ninja:

LP, Bojan.

...zunaj je tak hladno, da še ptiči peš hodijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja maš prou je še en Krančan sem ga ene parkrat srečov sam nisem nikol z njim govoru.Lahko.da je na spletu ampak se do danes še ni oglasu. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem včeraj popoldan naredil zadnjo letošnjo vožnjo, sicer kar brez opreme in čelade. Malo je pihalo, a sem k sreči samo preparkiral Burgija iz delavnice v garažo v hiši. 30 metrov vožnje je bilo dovolj za zaključek sezone :kva2::OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no spet ni tako hudo. Včeraj in danes med 10 in 16 uro pa je bilo kar ugodno za vožnjo. Na obali sem videl kar nekaj motoristov. Temperatura med 13 in 15 °C, tako da res ni hudo. Videvam tudi veliko uporabnikov maxijev, ki jih uporabljajo za službo kako zjutraj veselo prehitevajo na semaforjih in se postavljajo v prvo vrsto.

Moje fure na daljše relacije so končane a pohajkovanje po mestu in bližnji okolici še ne. Res pa je, da bo konec voženj hitro saj moje gume so čisto fuč. V nakup se bom odpravil pred sezono ... upam da že konec februarja......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut mislim, da za mal zapelat so se temperature...bi se tudi do sluzbe zapeljal, sam kaj, ko je tolk opreme za nase vrect...pol pa ko marsovc uletim v pisarno, pa vse spet dol s sebe...pa mi je vroce v termo podoblacilih...muka...je pa tudi drug problem...megla...ko se na nasem koncu spusti, je sam se roka, pa tipat kje si...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no spet ni tako hudo. Včeraj in danes med 10 in 16 uro pa je bilo kar ugodno za vožnjo. Na obali sem videl kar nekaj motoristov. Temperatura med 13 in 15 °C, tako da res ni hudo. Videvam tudi veliko uporabnikov maxijev, ki jih uporabljajo za službo kako zjutraj veselo prehitevajo na semaforjih in se postavljajo v prvo vrsto.

Moje fure na daljše relacije so končane a pohajkovanje po mestu in bližnji okolici še ne. Res pa je, da bo konec voženj hitro saj moje gume so čisto fuč. V nakup se bom odpravil pred sezono ... upam da že konec februarja......

Si frajer ker si iz obale! V kratkem ko bom preživel lep vikend na obali ti javim če se bom tudi jaz tedaj malo španal z 50 scooterjem po Portorožu in Piranu. Pridi kdaj na obiski (katerega si mi že dolžan lep čas) v naše sevene kraje zimski čas in boš videl kaj je zima, pa mislim da me nisi narobe razumel. Lp.

Popravljeno . Popravil skuterist
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!