Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

kakšne so kej cene schubert čelad?

tko na splošno...najcenejše od ___€ do najdražjih ___€

TC Motoshop!

Pa malo po popustih vprašaj. Ponavadi so pozimi radodarni! :yes:

P.S.

Pa še tole. Pin-Lock vizir, ki mi ga je na reklamacijo zamenjal v TC-ju Bojan, je bil pa na zadnji furi super dober!

POHVALNO! Nič rosenja. Upam, da se ne bo spridil?!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm že gledov, sm bi mogu poklicat, pa sm mislu, da tukej gdo kej ve...vsaj okvirno? recimo...za enih 130 evrov bi jo dobu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm že gledov, sm bi mogu poklicat, pa sm mislu, da tukej gdo kej ve...vsaj okvirno? recimo...za enih 130 evrov bi jo dobu?

Za malo denarja, malo muzike. Pri čeladah to zagvišen še kako drži!

Menim, da boš moral odšteti vsaj 300 EUR, če boš hotel dobiti DOBRO robo (integralko). Pa ne, da so cenejše slabe. Zagotovo pa niso kvalitetne za tisto, za kar jih kupujemo; Hitrost, udarce itd... Za SVOJO GLAVO!

Razmisli, pa naj ti, če ne gre drugače, še žlahta kaj primakne zraven. Obrestuje se!!!

Čelada za 150 EUR ne more biti bog ve kaj. To ti potrdijo strokovnjaki! V končni fazi, pa bolje kakor nič. To drži!

Razmisli!!! :hmm: :? :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pozdrav vsem :OK:

Sem se zanimal pri TC - motoshopu , kako bo z Bluesonic..om , pa mi je možakar razložil , da bo potrebno počakat do Aprila , da bodo robo dobili dol z nemčije - (sedaj so bili gor samo na šolanju)

torej nič prej ne bo možno to testirat ? :headbang:

Ko se že odločiš za instalacijo tega sistema pa bo menda potrebno pri vseh čeladah menjati lični del oblazinjenja v čeladi , zaradi elektronike , ki pride vgrajena v čelado. - pa še baterije pridejo vgrajene v zadnji del čelade :?

Bo treba res dobro premisliti , če to sploh rabimo ??

post-297-1172401442_thumb.jpg

post-297-1172401454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za malo denarja, malo muzike. Pri čeladah to zagvišen še kako drži!

Menim, da boš moral odšteti vsaj 300 EUR, če boš hotel dobiti DOBRO robo (integralko). Pa ne, da so cenejše slabe. Zagotovo pa niso kvalitetne za tisto, za kar jih kupujemo; Hitrost, udarce itd... Za SVOJO GLAVO!

Razmisli, pa naj ti, če ne gre drugače, še žlahta kaj primakne zraven. Obrestuje se!!!

Čelada za 150 EUR ne more biti bog ve kaj. To ti potrdijo strokovnjaki! V končni fazi, pa bolje kakor nič. To drži!

Razmisli!!! :hmm: :? :grim :grim

no no...to so me že prepričali v drugi temi :P

ampak sm čist tko vprašal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm že gledov, sm bi mogu poklicat, pa sm mislu, da tukej gdo kej ve...vsaj okvirno? recimo...za enih 130 evrov bi jo dobu?

jst ti za ta dnar mojo rableno in poškodovano S1 prodam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali ima mogoče gdo v čeladi Schubert C2 vgrajene slušalke :? Zelo bi mi koristil kak nasvet! :OK: Pa še to,v TC-ju so čelade cenejše kot v Louis-u! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče gdo v čeladi Schubert C2 vgrajene slušalke :? Zelo bi mi koristil kak nasvet! :OK: Pa še to,v TC-ju so čelade cenejše kot v Louis-u! :OK:

Ravnokar se ukvarjam z istim problemom.

Glede cen so pa že zdavnaj minili časi, ko je bilo za vsako stvar treba na vrat na nos čez mejo in potem na carini nazaj grede trepetati ali bo šlo skoz, ali bo vse skupaj postalo še dražje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče gdo v čeladi Schubert C2 vgrajene slušalke :? Zelo bi mi koristil kak nasvet! :OK: Pa še to,v TC-ju so čelade cenejše kot v Louis-u! :OK:

Ne, me pa to še čaka.

Če se bo kdo lotil tega podviga, ga LEPO PROSIM, če vzame fotoaparat in poslika celo operacijo.

Ko sem vgrajeval slušalne v Nolanko 100N, sem to počel prvič, brez pomoči, pa mi je bilo hitro jasno, kaj bom naredil. Ko pa cem si ogledoval C2, niti ne vem, kje bi se lotil. :cry:

Sicer je pa to carska čelada :D

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče gdo v čeladi Schubert C2 vgrajene slušalke :? Zelo bi mi koristil kak nasvet! :OK: Pa še to,v TC-ju so čelade cenejše kot v Louis-u! :OK:

veliko zajebancije pri podiranju oblog čelade.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kaj uničiš? :cry:

LP; ma

če si pazljiv in natančen ne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pazljiv in natančen ne.....

Kaj te obloge imajo tudi več prostora pri ušesih za slušalke in se splača (če se sploh kje dobi) samo te obloge zamenjat?

Kaj je kdo videl zadevo ki sem jo pošiljal http://www.imc-motorcom.com/ bila je zelo pohvaljena. Zvočniki so na ježka in se pritrdijo direkt na oblogo debeli pa so cca 5-6 mm.

Prodajajo v Conradu, baje so dobili par vzorcev v trgovini v Ljubljani v Btc-ju pod Emporiumom.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče gdo v čeladi Schubert C2 vgrajene slušalke :? Zelo bi mi koristil kak nasvet! :OK: Pa še to,v TC-ju so čelade cenejše kot v Louis-u! :OK:

Nekaj sem našel:

PDF z navodili za montažo zvočnikov in mikrofona

Debata na to temo je odprta na temu forumu, od koder je tudi zgornji link.

Nisem še poskušal, ampak bom kmalu .)

LP, ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa sploh rabi slušalke v čeladi .) .

Še tam, da bi svojo boljšo 1/2 posluša :slap: :wacko: :devil: .

Se hecam, čelado se, da čisto razdret in iz notranje strani pene predelat.

Samo mikrofona pa jaz ne bi na pašček deval, je bolje ga čez peno od ličnice speljat. :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje šubertko, mam jst še en popust za TC do 15 marca :)

jst ti za ta dnar mojo rableno in poškodovano S1 prodam ...

Kupim. Za babnco bo vredi :P

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje šubertko, mam jst še en popust za TC do 15 marca :)

Kupim. Za babnco bo vredi :P

Velikost 61. :-)

Bo pač dala dve podkapi in eno ruto vmes, pa bo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velikost 61. :-)

Bo pač dala dve podkapi in eno ruto vmes, pa bo :-)

Kot sem že raku. Za babnco bo vredi. Jo bom že naplahtal, da to tako mora bit. Da mora bit prostorna :grim Kaj pa ona ve o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Sem šel pogledat kodo in ugotovil, da imamnoter dvakrat zapisano http://

<a href="http://http://www.autocom.co.uk/pdf/Schuberth_C2_Fitting.pdf" target="_blank">PDF z navodili za montažo zvočnikov in mikrofona</a>

.

Bom popravil v postu :D

LP, ma

P.S.: Ne da se več urejat posta. A kdo ve, koliko časa po objavi lahko še urejaš svoj post? LP, ma

Popravljeno . Popravil MrTn_T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupuje šubertko, mam jst še en popust za TC do 15 marca :)

A Ta kupon je samo za "šljem", na ostale stvari ni popustov s tem kuponom?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vse :)

Kaj ga ti ne rabiš, bi ti ga vzel, če se da :doze: :?

:topic: spet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!