Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

robi........TUKAJ imaš vse kar rabiš, do zadnjega šraufa, sem pa pogledal za tvojo ročko, nova pride 70€, rabljena pa 20, nova luč je 150€, rabljena pa 90

kar naročiš tukaj plačaš preko bančnega nakazila na to firmo, in potem dobiš kar si naročil v roku 5 delovnih dni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edina varjanta je ta, da je meu najprej že skrivleno balanco.. poj jo je pa ravnov (namest da bi kupu novo tisto štango, al pa nov šravf k drži to štango) :)

in poj logično da se ti bo zlomila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si delou da se ti je kr balanca zlomila? :)

ta motor sm jst kupu mau razbit, ročko sem dau zavarit, al nevem kako se reče ker je iz aliminija (zaspajkat,zavarit) no sej nima veze in sem doma motor obračou in je ročka samo v rok ostala :D

zdej pa negrem še enkrat dat varit pa bom kupu novo !!!

@Koci kje si pa gledal rabljene stvari eBay ?

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor sm jst kupu mau razbit, ročko sem dau zavarit, al nevem kako se reče ker je iz aliminija (zaspajkat,zavarit) no sej nima veze in sem doma motor obračou in je ročka samo v rok ostala :D

zdej pa negrem še enkrat dat varit pa bom kupu novo !!!

@Koci kje si pa gledal rabljene stvari eBay ?

pametno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor sm jst kupu mau razbit, ročko sem dau zavarit, al nevem kako se reče ker je iz aliminija (zaspajkat,zavarit) no sej nima veze in sem doma motor obračou in je ročka samo v rok ostala :D

zdej pa negrem še enkrat dat varit pa bom kupu novo !!!

@Koci kje si pa gledal rabljene stvari eBay ?

klikni tisto podčrtano besedo TUKAJ v mojem prejšnjem postu, tisto je namreč link in imaš vse noter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kOci tnx, najbrš bom kr na tej stran naroču dele, upam da bo do žegnanja v Mirni peči zrihtano :D

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

robi........TUKAJ imaš vse kar rabiš, do zadnjega šraufa, sem pa pogledal za tvojo ročko, nova pride 70€, rabljena pa 20, nova luč je 150€, rabljena pa 90

kar naročiš tukaj plačaš preko bančnega nakazila na to firmo, in potem dobiš kar si naročil v roku 5 delovnih dni

hm... naroču sm 5 delov iz te strani (rabljenih) in sem dobil danes mail da imajo samo enega od teh, lahko pa naročim ostale dele vendar nove, tako me pride namesto 180€, pride 400€... a veste že za kakšno podobno trgovino, kako je to kaj z eBay ?

ali še kakšna druga trgovina, mogoče v SLO ali drugje, sej nima veze sam da je.

Popravljeno . Popravil r_o_b_i
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav

Ker grem počasi delat izpit za 125 se počasi že odločam o nakupu 125 ccm motorja. Zelo me mikajo 2t motorji a ker vem da je vzdrževanje drago in da se zna hitro kaj pokvarit sem se že skoraj odločil da bo moj motor 4t. Nisem pa pomislil na hondo nsr ki je 2t in sem slišal od nekaterih da napram apriliam in cagivam zelo malo crkuje in da je dosti vzdžljiva. Mislim da so tudi pospeški in končna solidni. Men je dost da gre vsaj tm nekje 125 do 130 km/h. Zdaj me pa zanima kako je s tem vzdrževanjem te honde in a je res tko k pravjo da nč ne crkuje ker denarja če zariba za popravilo nimam. Gledal sem na netu pa se prodajajo same take z 30 000 prevoženimi kilometri. Zdej pa nevem če je to še za kupit al je občutno preveč.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja, NSRke so že starejši modeli, tako da kkšne z malo KM težko najdeš.

Ja, pač, tako je, da ni tako navita kot pa Mito ali pa Rs, kar se pozna pri tem da se ne kvari tako zelo. Čeprav, če jo ne vzdržuješ lepo, tud NSRka lahko hitro ribne.

Če kupiš tako z okoli 30k km, bo po vsej vrjetnosti treba menjati bat, pa kkšne ležaje. Ker, recimo da zdrži bat nekje 20k km pr NSR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Ker grem počasi delat izpit za 125 se počasi že odločam o nakupu 125 ccm motorja. Zelo me mikajo 2t motorji a ker vem da je vzdrževanje drago in da se zna hitro kaj pokvarit sem se že skoraj odločil da bo moj motor 4t. Nisem pa pomislil na hondo nsr ki je 2t in sem slišal od nekaterih da napram apriliam in cagivam zelo malo crkuje in da je dosti vzdžljiva. Mislim da so tudi pospeški in končna solidni. Men je dost da gre vsaj tm nekje 125 do 130 km/h. Zdaj me pa zanima kako je s tem vzdrževanjem te honde in a je res tko k pravjo da nč ne crkuje ker denarja če zariba za popravilo nimam. Gledal sem na netu pa se prodajajo same take z 30 000 prevoženimi kilometri. Zdej pa nevem če je to še za kupit al je občutno preveč.

Hvala

v tem primeru pa kup zablokirano RSko.. pa ti nau nč crknl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem primeru pa kup zablokirano RSko.. pa ti nau nč crknl :)

Ja to sm že tudi premišljeval. Sam se mi zdi da so japonci le bolj vzdržljivi kot pa italijani. Res pa je da bom težko našel kakšno dobro ohranjeno nsrko z manj kilometri. Tu je pa v prednosti aprilia ker jih je velik sam se mi zdi da se ne prodaja veliko zablokiranih. Kupujem pa tm do 1400 eur maksimalno. Za ta denar je pa tudi ponudba bolj slaba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sm že tudi premišljeval. Sam se mi zdi da so japonci le bolj vzdržljivi kot pa italijani. Res pa je da bom težko našel kakšno dobro ohranjeno nsrko z manj kilometri. Tu je pa v prednosti aprilia ker jih je velik sam se mi zdi da se ne prodaja veliko zablokiranih. Kupujem pa tm do 1400 eur maksimalno. Za ta denar je pa tudi ponudba bolj slaba.

zgleda da sva na isti odločitvi, jaz tudi zdaj gledam mal po avto netu te NSR ke majo vse prek 30 000 km narjenih, zanima me koliko časa bi delovala še taka mašine seveda da je bila redno serviserana, pa tko.... zanima me tudi ker motor (125ccm) bi blo najbošl nabavt tko da se nč ne kvar pa da gre ene 150 160 ... pa da cena ni kej preveč velika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem sm jst mislm nabavt motor tam za max 1400€ ...

Ja zdj je tk da za 1400 eur ne boma dobla glih neki ful ohranjenega. Ostane edin še kej 4 taktnega. Res pa je da mi od 4t ni skoraj noben motor všeč. Je pa res da je mašina zelo vzdržljiva in so majhni stroški z njim.

Aja zanima me kakšno porabo ma približno nsrka pa kakšno aprilia.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja jih ma 41460km :)

tu neki no

pa naslednjih 18k km nebi smelo na mašini nič crknt :) čeprav vemo kaj se lahk pri 2T motorju tut zgodi

js ga dam za 1400€ ;)

sam so pač plastike mal bol slabo ohranjene na mašini pa je bla generalka pred 6k km narjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja jih ma 41460km :)

tu neki no

pa naslednjih 18k km nebi smelo na mašini nič crknt :) čeprav vemo kaj se lahk pri 2T motorju tut zgodi

js ga dam za 1400€ ;)

sam so pač plastike mal bol slabo ohranjene na mašini pa je bla generalka pred 6k km narjena

js mam tut plastike bol slabe ko je bil motor na tleh enkrat , sam mašina je pa zlata :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da povem žalostno novico uporabnik verdinek je imel prometno nezgodo ta vikend.

kolikor sem slišal ima zlomljeni 2 vretenci...........pod velikim vprašajem če še bo kdaj hodil.

če ima kdo še kake informacije so dobrodošle

želim mu čimprejšne okrevanje če bo le možno

ja res je, mev sem nesrečo, od tega je minilo točno 6 mesecev. bilo je kar hudo, moram pa vam povedat da je že skoraj vredu, hodim lahko, zaenkrat še z berglami.

lp in pazite kako vozite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, mev sem nesrečo, od tega je minilo točno 6 mesecev. bilo je kar hudo, moram pa vam povedat da je že skoraj vredu, hodim lahko, zaenkrat še z berglami.

lp in pazite kako vozite

uh lej no lej kdo se je javo :)

em kak pa kaj ostale stvari?? vid itd...?

posledice bodo hude al?

no še naprej uspešno okrevanje ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh lej no lej kdo se je javo :)

em kak pa kaj ostale stvari?? vid itd...?

posledice bodo hude al?

no še naprej uspešno okrevanje ne ;)

vid je zaenkrat tako kot je bilo po operaciji,

posledico kr bojo, nevem še kakšne ker zdravljenje še ni zaključeno,

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko prosim povete koliko tale NSR ka kej žre ... pa če se to fajn rabi... hočm rečt če treba skus na servise pelat pa tko...da naum jst dal več za servis kt za motor vse skup :rolleyes:  tnx

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a lahko prosim povete koliko tale NSR ka kej žre ... pa če se to fajn rabi... hočm rečt če treba skus na servise pelat pa tko...da naum jst dal več za servis kt za motor vse skup :rolleyes: tnx

lp

ja z servisi je tak ne :)

more se furat na 6k km na servis, lahk ga delaš doma če znaš, ampak je bolše če ga kam pelaš pa daš štemplat servisno knjižico

drgač servisi niso neke pretirano dragi, pač čist odvisno kaj ti tam delajo itd...

drgač pa žere tak pač :) če boš skozi mel motor v visokih obratih bo itq žrl več ne :)

drgač pa če se voziš mešano ti žere okrog 6l, pol pa se poraba pač viša

js sm največ z enim keslom nareo 210km, ampak to sam 1x :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vid je zaenkrat tako kot je bilo po operaciji,

posledico kr bojo, nevem še kakšne ker zdravljenje še ni zaključeno,

hvala

kva pa je sploh blo?

ej cimhitrej okrevi pa ne zgubit volje! :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!