Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

BTW...a to si ti na tisti NSR? A si meu kdaj ta motor?

Jest ja.

Na nism ga mel. Mel sm pa ATXa :rolleyes: In sm se začel neki zanimat za motorizem... In sm gledu mal NSR pa RS pa TZR... In sm delu v neki lesni proizvodni. Grem vn na čik in zagledam parkerano NSRko :kva2:

Sm jih bl na avtonetu gledu kukr pa da bi uživo kkšno ujagou.

No uglavnm:

Najdm enga tmauga od katerga je bil motor. Mu začnem mal u rit lest...

Prideva vn_jest pa: Uuu a ti maš NSRko, sploh nism vedu, bla bla. DEJ MI ZA EN KROG :lol1:

In sm se šu pelat. Zadnja guma je mela ama NIČ profila. Kakšne 5cm široka črta po sredini gume(zlizana) in šele potem malo dezena :slap: :BUA:

Pa sm jo nekak uspel segret v tistih dveh kilometrih, da sm se nagnu z kolenom kakšne 15cm od tal in potem 2x okrog rondoja :yes:

Za slabo gumo in mene kot začetnika je bil to dobr rezultat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ja.

Na nism ga mel. Mel sm pa ATXa :rolleyes: In sm se začel neki zanimat za motorizem... In sm gledu mal NSR pa RS pa TZR... In sm delu v neki lesni proizvodni. Grem vn na čik in zagledam parkerano NSRko :kva2:

Sm jih bl na avtonetu gledu kukr pa da bi uživo kkšno ujagou.

No uglavnm:

Najdm enga tmauga od katerga je bil motor. Mu začnem mal u rit lest...

Prideva vn_jest pa: Uuu a ti maš NSRko, sploh nism vedu, bla bla. DEJ MI ZA EN KROG :lol1:

In sm se šu pelat. Zadnja guma je mela ama NIČ profila. Kakšne 5cm široka črta po sredini gume(zlizana) in šele potem malo dezena :slap: :BUA:

Pa sm jo nekak uspel segret v tistih dveh kilometrih, da sm se nagnu z kolenom kakšne 15cm od tal in potem 2x okrog rondoja :yes:

Za slabo gumo in mene kot začetnika je bil to dobr rezultat :OK:

Ja dej ti mal manj nakladej no. V rondoju 100% ne morš it po kolenu z zlizano nesegreto gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zarad česa si se pol rajš odloču za RS kot pa za NSR?

Tko je nanesl. Ker jo rs nese.

Pa še za rsko sm dal res MALO denarja (800€) :rolleyes:

_darilo za rojstn dan_sam seb si darilo kupil :worship: Ni lebšga darila, kakor, da si za r.d. kupiš motor :P

@Lux:

Sej pravm, da si noge dolge puščam :unsure: Mam 183cm, pa da dam pol riti z zica(možno da sm tkrt kej pretiravu z visenjam_a ne vrjamm)

Sei nism šu po kolenu :unsure: ! mankal mi je nevem še kkšne 15stopinj navzdol (ka katere bi rabil več hitrosti in bolše gume, da drsnikov ne omenjam)

Sedi se edinstveno. Kle ni kej. In tud čutš motor čist drgač kukr kkšno rsko alpa etxa .

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko je nanesl. Ker jo rs nese.

Pa še za rsko sm dal res MALO denarja (800€) :rolleyes:

_darilo za rojstn dan_sam seb si darilo kupil :worship: Ni lebšga darila, kakor, da si za r.d. kupiš motor :P

@Lux:

Sej pravm, da si noge dolge puščam :unsure: Mam 183cm, pa da dam pol riti z zica(možno da sm tkrt kej pretiravu z visenjam_a ne vrjamm)

Sei nism šu po kolenu :unsure: ! mankal mi je nevem še kkšne 15stopinj navzdol (ka katere bi rabil več hitrosti in bolše gume, da drsnikov ne omenjam)

Sedi se edinstveno. Kle ni kej. In tud čutš motor čist drgač kukr kkšno rsko alpa etxa .

joj ogrinc da nauš doktorata naredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve kaj se je zgodilo z mojo NSR (rdeče bela modra '01)?

Prodana je bila Bike_Riderju na Ptuj, sedaj pa se mi zdi da sem jo že parkrat videl v Ljubljani.

Jo ima kdo od tukaj ali pa pozna lastnika da nafehtam en krog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Možno je dat 150.

Motor v ovinek "pade" sam od sebe.

Le ven ga zvlečt, ga je težko.

p.s. Brez veze dat širšo gumo gor! Ožja je, hitrejši boš skozi ovinke... (GP 125 ma zadaj 110.)

Zdej pa razmisli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je dat 150.

Motor v ovinek "pade" sam od sebe.

Le ven ga zvlečt, ga je težko.

p.s. Brez veze dat širšo gumo gor! Ožja je, hitrejši boš skozi ovinke... (GP 125 ma zadaj 110.)

Zdej pa razmisli...

Kar se tiče prakse tk nimam pojma (še) :D

Sam vsak cestak je lepši z širši gumo.....zato sem uprašal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem videl kako zgleda 150 guma na NSR. Grdo in neuporabno. Zjebeš ciklistiko motorja. S 130 se motor preverjeno pelje do tačke.

Mogoče kdo ve kje je moja bivša? Bla je 1999 viola-rdeča, prodana pa je bla nekam na Goriško, Brje če se ne motim eni punci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno je dat 150.

Motor v ovinek "pade" sam od sebe.

Le ven ga zvlečt, ga je težko.

p.s. Brez veze dat širšo gumo gor! Ožja je, hitrejši boš skozi ovinke... (GP 125 ma zadaj 110.)

Zdej pa razmisli...

in to najboljš ve model ki je naredu??? kok 300km ... če je blo sploh tolko?! recmo slabih 300 ane brejker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to najboljš ve model ki je naredu??? kok 300km ... če je blo sploh tolko?! recmo slabih 300 ane brejker

Nism tega naredu. Sm pa prebral celo NSR temo, ker sem se za NSRko zelo segrel. (še vedno bi jo rad imel :unsure: a so me okoliščine pripeljale do aprilie :rolleyes: )

Rečva slabe 3Km pa sva zmenjena :whistle:

Zjebeš ciklistiko motorja. S 130 se motor preverjeno pelje do tačke.
:yes:

post-20043-1243790361_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezervni deli za ta motor? Jih je težko dobit glede na to da je motor starejši...

Kaj pa cena? Primerjam z aprilio če je cena rezervnih delov dražja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol gre z 130 brez skrbi do kolena hehe

Ja 130Km/h na kolenu gre, če maš 600ccm pod ritjo. Po ravnini pa že tok.

Rezervni deli so pa na ebayu + vseh HONDA servisih .

Šraufa se manj. Pa naj bojo deli iste cene, na boljšem si v vsakem primeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako neumno vprasanje. Sem pristas Honde drugace xD

Zakaj bi nekdo kupoval 10 let staro NSR, ce lahko kupi 10 let staro RS 125? RS 125 ima boljse gume, vec moci, dostopnejse dele...torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako neumno vprasanje. Sem pristas Honde drugace xD

Zakaj bi nekdo kupoval 10 let staro NSR, ce lahko kupi 10 let staro RS 125? RS 125 ima boljse gume, vec moci, dostopnejse dele...torej?

Mogoče ravno zaradi tega ker je pristaš. To bi blo nekak najbolj logično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pristas, pa je nisem kupil :)

Jest bi jo mogu :unsure: .

Use sm mel že zrisan, kko bi jo "preobrazu" v prvi HANNspree 125 dirkalnik :headbang: (men najlepša dirkalna shema)

_pa je kr športna, če tko hočeš. Nek na you tubu je filmčk NSRracing. ene 7komadov se z NSRkam podi po pisti (zadke majo kr odžagane)

...k je mal preveč škatlasta udzady...

Pa še ožje gume ma.

Stil vožnje mopeda- NSR je temu bljižje kot RS

125GP je pa tud moped.

RS125 ma velikost šasije kot 250ccm GP dirkalnik. Tko, da je že kr konkretno zajetna, kar se velikosti tiče. CBR125 je pa poštarska :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-klik-

2:58-3:06

A to se kje dobi taka ''rit'' :P al je home made.

Tole je dal, od večje CBRke gor. Vid se po sedežu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!