Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

ja z servisi je tak ne :)

more se furat na 6k km na servis, lahk ga delaš doma če znaš, ampak je bolše če ga kam pelaš pa daš štemplat servisno knjižico

drgač servisi niso neke pretirano dragi, pač čist odvisno kaj ti tam delajo itd...

drgač pa žere tak pač :) če boš skozi mel motor v visokih obratih bo itq žrl več ne :)

drgač pa če se voziš mešano ti žere okrog 6l, pol pa se poraba pač viša

js sm največ z enim keslom nareo 210km, ampak to sam 1x :D

kuk pa gre litrov v tank?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, mev sem nesrečo, od tega je minilo točno 6 mesecev. bilo je kar hudo, moram pa vam povedat da je že skoraj vredu, hodim lahko, zaenkrat še z berglami.

lp in pazite kako vozite

:worship:

uspešno okrevanje ti želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa je sploh blo?

ej cimhitrej okrevi pa ne zgubit volje! :worship: :worship: :worship: :worship:

hvala

v levem ovinku mi je spodrsnilo in sem rukno v robnik, tam pa mi je zlomlo hrbtenico.....

sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala

v levem ovinku mi je spodrsnilo in sem rukno v robnik, tam pa mi je zlomlo hrbtenico.....

:unsure: to si mev pa res zelo hudo. lepo je pa slisat da si spet na nogah pa da je po vecini vse vredu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

En moj kolega ma nsrko pa mu gre tut tu okrog 160. pa se je prejsni tedn sel pelat pa ga je sprefukalo. na srečo nič hudega samo žmigavec zlomlen. (iz ovinka pa ga je neslo tu pri enih 100kmh:/)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En moj kolega ma nsrko pa mu gre tut tu okrog 160. pa se je prejsni tedn sel pelat pa ga je sprefukalo. na srečo nič hudega samo žmigavec zlomlen. (iz ovinka pa ga je neslo tu pri enih 100kmh:/)

Hvala bogu da njemu ni nič. si ti mogoče kakšno 0 preveč napisal pri 100km/h?? to ti nebo verjel kdo da letiš pri 100km/h iz ovinka in je samo žmigavec hin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pri 100kmh če ni blo ki več...več sreče ko pameti priznam, na srečo je bil grabn za en meter potem pa travnik...dobesedno jumpno na parkirišče zraven ene bajte, mene fuknlo čez belanco motor pa samo padel na desno stran in ode žmigavec, ampak blinka še vseeno :naughty:

to se je zgodlo samo zaradi neizkušenosti (lahko bi me stalo življenja in motora, če bi prletel v bajto)

z enim ko je meu rs125....on je zvozo z 80kmh...

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pri 100kmh če ni blo ki več...več sreče ko pameti priznam, na srečo je bil grabn za en meter potem pa travnik...dobesedno jumpno na parkirišče zraven ene bajte, mene fuknlo čez belanco motor pa samo padel na desno stran in ode žmigavec, ampak blinka še vseeno :naughty:

to se je zgodlo samo zaradi neizkušenosti (lahko bi me stalo življenja in motora, če bi prletel v bajto)

z enim ko je meu rs125....on je zvozo z 80kmh...

en dan pred rojstnim dnevom :glare: :cry:

Popravljeno . Popravil coldy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en dan pred rojstnim dnevom :glare: :cry:

kje se je ta nesreča zgodila in približno kdaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se peleš iz bistrce proti poljčanam(za prvim železniškim prehodom).....sej ni blo nikjer objavljeno...dobene policije pa nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodilo se je pa v pon 28.4 , drugi dan po mojem bdju....

ps. bi uredil zgornji post ampak je to neki čudni sistem pa mi ni dovolil, weird :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pri 100kmh če ni blo ki več...več sreče ko pameti priznam, na srečo je bil grabn za en meter potem pa travnik...dobesedno jumpno na parkirišče zraven ene bajte, mene fuknlo čez belanco motor pa samo padel na desno stran in ode žmigavec, ampak blinka še vseeno :naughty:

to se je zgodlo samo zaradi neizkušenosti (lahko bi me stalo življenja in motora, če bi prletel v bajto)

z enim ko je meu rs125....on je zvozo z 80kmh...

Hah, kak te veš da sem jas zvozo z 80? :D Jas sploh nisn gleo na cajger, po filingu pa je blo kakih 60, 70.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nepotrebnem si se hotel dokazovat ja :D. Offtopic sicer, raje prešaltajma na 125 javite se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mene zanima če na tehničnem al pa policaji kj težijo če si brez prednega vezirja al pa če ga maš na črn pobarvanega!!

Mam pa hondo nsr! al pa če ga ma kdo za prodat za kešne mejhne soude!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo majstri !!

torej, rad bi spremenil zadek moje nsrke, čisto... če ma kdo kake izkušnje s tem pa da je blizu maribora kje naj mi pove če bi bil pripravljen kaj delat, tud plačam

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

butasto vprašanje ampak jebiga skor ne verjamem da je to mogoče ..

torej pelem na servis nsrko in vse normalno motor dela, po treh tednih serviser končno vzame narazn mašino itd, in ugotovi daje cilinder znotraj odljomljen al nekaj v tem stilu mi je govoril, ja kako pa sem se lahko med vikendom še vozil in do servisa brez problema

kak je to možno ?? na kaj naj bom pozoren ko grem ju3 gledat cilinder pa bat tako da kakšni nasveti kako se ve al je on naredil kaj ko je narazn jemal al je to po naravni poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si se ti tja pripeljal potem je cilinder v redu, lahko da ga je on kako poškodoval ko ga je dol jemal, pa zdaj krivdo nate obeša, nima se kaj polomit v cilindru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej malo me čudi, potem jaz ne bi med vikendom pred servisom naredo 300km če bi cilinder bil kaj zjeban, sej bom vido če je kje pri šraufih al kje, pa zihr bi se poznalo da ne bi tak vleko motor če bi bil pokjen cilinder in bi uhajala kompresija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pride kit za ta motor npr. polini ??? Kolk moči da ? Ne da se mi povsod iskat, ča kdo ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja torej sem vido stvar pa nisem mogo verjet kak je bil zbrušen ciilnder pa bat, tak da treba novega kupit

nimam pa pojma kak je lahk do tega prišlo...

sux!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!