Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

ja. ta od jerrya po kr držala.pri valvolah k je tisti mostiček je poču.

Najboljše da daš obnovit. :) Ker ta mostiček je kar velik problem pri Hondah ( še posebaj pri CR 125 ) in ko ga daš obnovit omeni še da naj malo pobrusi tega mostička, da ko se razširi ne pride v prostor kjer je hod od bata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem rešen .dns grem iskat mašino za 150e.smo jo mora z motorja še pobrat.kar se tiče tistega mostička bom pa tko reku, da to majo vse honde 2t problem tut cr 250...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Samo stalen občutek je kot da drsiš nazaj in boš padel dol. Vsaj jaz imam tak občutek :)

Na rs se je kr udobno odzadej pelat, kukr zadni sedež zgleda se na njem sedi kot na fotelu;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

petak pusti jih u kurac...oni so itak najbolj pametni na forumu in niso nikoli meli tasnih problemou kot jih mas ti zaradi tega ker niso nikoli meli tasna leta....

p.s.(petak)

oni vejo use o motorjih odkar so bli rojeni in se jim neda nic dopovedat...npr. kvasko in podobni idioti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje dobiš ti te teme? Mater ja :wallbash:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petak pusti jih u kurac...oni so itak najbolj pametni na forumu in niso nikoli meli tasnih problemou kot jih mas ti zaradi tega ker niso nikoli meli tasna leta....

p.s.(petak)

oni vejo use o motorjih odkar so bli rojeni in se jim neda nic dopovedat...npr. kvasko in podobni idioti

Hahahahaha :lol: zadn post v tej temi je biu novembra 2009, pa tudi patak je biu nazadnje aktiven 08. Nov 2009 11:11 AM, dvimim da bo videl tvojo tolažbo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petak pusti jih u kurac...oni so itak najbolj pametni na forumu in niso nikoli meli tasnih problemou kot jih mas ti zaradi tega ker niso nikoli meli tasna leta....

p.s.(petak)

oni vejo use o motorjih odkar so bli rojeni in se jim neda nic dopovedat...npr. kvasko in podobni idioti

pa kva teb ni jasn. A tok rd smetiš po forumu al kva. Prvo odpreš za vsak k***c novo temo pol pa pišeš v staro temo nepotrebne poste! Dej zresn se že enkrat!trance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo...

zanima me zakaj nsr-ka strelja, poka in trokira... zaželeni dobri nasveti...

ker prihaja do predčasnega (trokiranje)/prepoznega(poki in streli laugh.gif) vžiga goriva.

če odlašaš bo to zagrizlo... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dober večer!

Imam namen kupiti hondo nsr 125, letnik 2002. Prevoženih ima 2500 km(kao :))

torej, zanima me, pri čem naj bom pozoren pri nakupu nsr-ke, problemi pri tem motorju, slišal sem, da je najboljši 125ccm od honde glede cestakov, ali se deli še dobijo poceni?

lp, radecan

ps. naj pišejo samo tisti ki se spoznajo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vozil. Super motor!

Celotna tema o nsr:

http://www.motosvet....?showtopic=2781

Povprašaj kdaj je bilo menjano olje v menjalniku, bremz ploščice, bat, hidravična tekočina, stanje verige in pneumatik...

Priporočeno je na ogled pripeljati še kakšnega kolega ki modruje in zbija ceno namesto tebe wink.gif

Želim ti dober nakup.

p.s. Kasnejša vprašanja postavljaj v zgoraj navedeni temi...

LP in lahko noč

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ker smo že pri blokadah. Za izpuh sm se odloču da dam gor gianellija (boljši zvok, boljši pospeški in končna), sm pa se odloču da dam ven tisto med "frgazerjem" in cilindrom, pred membranami. Po dolgih prebiranjih navodil iz nsr125.com sm motor razdrl in na svoje presenečenje ugotovil, da te blokade v mojem motorju (NSR 125 R, letnik '99) sploh ni! Sm pa še ugotovil, da je "spužva" v airboxu veliko pregosta in jo zamenjal z redkejšo in tanjšo. S tem je motor pridobil predvsem na pospeških, na končni pa ne tolk.

Vendar sem se takoj vprašal: Ali je vse v izpuhu? Motor mi leti 110 :blink:, kar je zelo slabo (ma vse originalne dele, pa tut vse blokade so še not, ma pa tut 18 k km). Kaj naj naredim?

kje se da dobit gianllija za nsrko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...
Guest anzeee93

Lp, mam hondo nsr z doma narejenim filtrom :O krneki...uglavnem lih odpelu sm se od as domzale da bi dau okvir zasfasat pr jermanu in mi crkne direkt pr jermanu nadvorišču, rece jerman da bo zrihtu in mi je dons crkvala skos...pol sm pa sam filtr vn uzeu pa nazaj not dau pa dela normalno, a se komu kej sanja?

je mozno da zrd tega home made filtra crkuje motor?

pa ce kdo ve kje bi se dobil ala športn ala original airbox za nsrko 99'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Guest anzeee93

Lp, mam hondo nsr z doma narejenim filtrom :O krneki...uglavnem lih odpelu sm se od as domzale da bi dau okvir zasfasat pr jermanu in mi crkne direkt pr jermanu nadvorišču, rece jerman da bo zrihtu in mi je dons crkvala skos...pol sm pa sam filtr vn uzeu pa nazaj not dau pa dela normalno, a se komu kej sanja?

je mozno da zrd tega home made filtra crkuje motor?

pa ce kdo ve kje bi se dobil ala športn ala original airbox za nsrko 99'?

lp, a kdo ve v cem bi bla lah tezava da hladn motor vze v prvo topu pa ne, neki casa rab da uzge...sm menju svecko, zdej me zanima ce mogoce zrd druzga frgazrja pa home made airboxa? tko so mi rekl na servisu da je to lahko to...sam nevidm povezave...ma se kdo kako idejo? :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp, a kdo ve v cem bi bla lah tezava da hladn motor vze v prvo topu pa ne, neki casa rab da uzge...sm menju svecko, zdej me zanima ce mogoce zrd druzga frgazrja pa home made airboxa? tko so mi rekl na servisu da je to lahko to...sam nevidm povezave...ma se kdo kako idejo? :wallbash:

Definitivno možno. Preveč zraka, če je home made airbox ( ali pa premalo ). Poskušaj toplega vžgat s čokom(zauh) in če bo vžgal v prvo pomeni, da dobiva brez čoka preveč zraka če pa sploh ne bo vžgal pa verjetno premalo. Po drugi strani, če pa hladen vžge takoj pomeni, da vroč dobiva premalo zraka.! :D ( iskreno, še sam se nisem razumel! )

Mogoče ne bi bilo neumno poizkusit z original airboxom ali nastaviti vplinjač za dotični airbox. Bi bilo pa zanimivo, če bi vsaj malo opisal za kakšen zračni filter in airbox gre...če je gobica, ne bi bilo napačno, da jo v bencinu očistiš, namastiš in daš nazaj noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Definitivno možno. Preveč zraka, če je home made airbox ( ali pa premalo ). Poskušaj toplega vžgat s čokom(zauh) in če bo vžgal v prvo pomeni, da dobiva brez čoka preveč zraka če pa sploh ne bo vžgal pa verjetno premalo. Po drugi strani, če pa hladen vžge takoj pomeni, da vroč dobiva premalo zraka.! :D ( iskreno, še sam se nisem razumel! )

Mogoče ne bi bilo neumno poizkusit z original airboxom ali nastaviti vplinjač za dotični airbox. Bi bilo pa zanimivo, če bi vsaj malo opisal za kakšen zračni filter in airbox gre...če je gobica, ne bi bilo napačno, da jo v bencinu očistiš, namastiš in daš nazaj noter.

od apn-a neki predelan...zvok je res top od filtra, sam nevem, kupu bi original sam so mi na servisu rekl da bi 150 e prsu nov airbox :O upam da ye na ebayu kej nemskem... drgac pa vroč užge po tem k neki poč iz auspuha...pa svecko hitr zapaca =) nwm a bi znou ti to pogledat kej, js sm ze use zivo sprobu pa mi nc ni jasn blo... pa tud zdej nerazumem haha :)

ampak hvala useen :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od apn-a neki predelan...zvok je res top od filtra, sam nevem, kupu bi original sam so mi na servisu rekl da bi 150 e prsu nov airbox :O upam da ye na ebayu kej nemskem... drgac pa vroč užge po tem k neki poč iz auspuha...pa svecko hitr zapaca =) nwm a bi znou ti to pogledat kej, js sm ze use zivo sprobu pa mi nc ni jasn blo... pa tud zdej nerazumem haha :)

ampak hvala useen :notworthy:

Če meče ven iz avspuha benz, potem je definitivno premalo zraka!!!! APNou AIRBOX? Pa to je čist majhno! Fukni airbox stran, našeraufaj kšn športn filter od skuterja in nastavi vplinjač obvezno in si zmagal. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če meče ven iz avspuha benz, potem je definitivno premalo zraka!!!! APNou AIRBOX? Pa to je čist majhno! Fukni airbox stran, našeraufaj kšn športn filter od skuterja in nastavi vplinjač obvezno in si zmagal. ;)

Par filtrov, dobiš jih tut ceneje :)

http://tinyurl.com/649sxdu

http://tinyurl.com/5w34w77

http://tinyurl.com/6l9fqb2

http://tinyurl.com/69t8gxm

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!