Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

mah sj paše tak če greš kam na krajšo relacijo kr u kratkih rokavih sam da te vrže pa so poškodbe večje..... ej dimni kaj na nsrki se fest pozna to kaj si jo počohal?? a ti je počlo tut kje kaj al je sam podrsana? aja pa nabavi nove gume čimprej.kr z leti ratajo trde pa tut ko se segrejejo niso dovol mehke da bi se vrei oprijele ceste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, podrsu sm jo, poču mi je pa sam blatnik, ampak ni vidno

NIsm se nč hvalu da jo mam ampak da sm jo naroču, pride pa ta tedn, morda v četrtek ali petek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no Burek ti si jo še dobr odnesu, mogu bi tkt vidt moj kolen je biu pa čist sesut :BUA:

Pa kmal poštimi tačko, pa masko d se boš loh naprej vozu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kakšna zobnika sta na NSRki, kolk zobov mislm, pa še to: A ma kdo mogoče manjši/večji zobnik zadi/spredi, kolk se to kej pozna na končni hitrosti, sam mozgam da bi ob menjavi ketne in zobnikov zmanjšal spredi ali pa zvečal zadi da bi šla ene 140km/h pa imela mal boljše pospeške-to odprta seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da imaš zadaj 36, sicer pa imaš motor doma in jih lahko prešteješ.

Glede na to da gre s tem zobnikom 160, bi moral z 41 it tam okoli 140.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a kdo pozna koga ki bi znal vzet vn elektronsko blokado, ker men je serviser reku pa jim na usposablanju un tip od honde sploh ni hotu povedat ko se pr nsr-ki vn elektronska blokada uzame?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, moja je tudi 99' pa je nima, še une na fergu ne!

Če ti gre okol 130-140 km/h po ravnici pol jo maš pomojem samo še v avspuhu

Jest sm pičil s sopotnikom zadi po viaduktu Črni Kal 140km/h, s tem da sm bil v navadni jakni ki pobere ogromno zraka, ker ni oprijeta :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm šel sam mx 165km/h sam je pa res da do 150 pride kuj,pol do 165 pa rab kr neki ravnine še pa tud kr ene 30s . Se pravi da je jest sploh nimam notr,blokade, oz. je bla že vn vzeta la kako? Drgač je pa motor kr gl,brez težav sam bom mel pa zdele enkrat mal večji strošek ko bom mogu bat zamenjat ker še ni bil, aja pa ketno sm prešponal tko da bo ta tud za zamenjat. Oboje skup me bo pa pršlo okol 50k sit(25.000sit=bat+ketna=8000sit+delo(kol 15k sit) . SAm drgač pa dela kakor urca sam bom bar raj vseno zamenjal k mam že 34000, menjal naj bi se pa pr 25000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jest sm šel sam mx 165km/h sam je pa res da do 150 pride kuj,pol do 165 pa rab kr neki ravnine še pa tud kr ene 30s . Se pravi da je jest sploh nimam notr,blokade, oz. je bla že vn vzeta la kako? Drgač je pa motor kr gl,brez težav sam bom mel pa zdele enkrat mal večji strošek ko bom mogu bat zamenjat ker še ni bil, aja pa ketno sm prešponal tko da bo ta tud za zamenjat. Oboje skup me bo pa pršlo okol 50k sit(25.000sit=bat+ketna=8000sit+delo(kol 15k sit) . SAm drgač pa dela kakor urca sam bom bar raj vseno zamenjal k mam že 34000, menjal naj bi se pa pr 25000km.

bolše je bat menjat pr 25000km.... zaj maš srečo lahk pa bi se ti zgodilo da bi ti ribno malo prek 25000km. kr pol bi ti pa strošek zelo narasto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohoho, če pa dobiš keto za par jurjev-vsaka ti čast, rabiš zamenjat ketno in oba verižnika, če sam ketno jo boš menjal kmalu po menjavi ker so zobniki že slabi! Zmeraj se menja oboje skup!!!

Cene so pa okol 100€, poglej to temo:KLIK

pa mal preštudirej kaj in kolk zobov boš dal, bat pa tudi ni lih poceni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dimi za ketno je serviser reku men da jo za okol 8 jurjov zrihta sam ne bo original,bo pa vsen ok. Za bat mi je pa za tiste use originalne dele, k se morjo zamenjat, ko bat menjaš, naredu predračun 25k pa še ene 3 ure dela(15kSIT)l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, že, ampak po 30k km so zobniki že na koncu in če boš dal novo sam ketno ne boš pridobil čist nič, ker bo šla v maloro kmalu zarad slabih zobnikov!

Ti MORAŠ menjat oba zobnika IN ketno! To te pa pride koštat okol 95-100€ v Louis-u, vzami od DID-a in je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sem dav za ketno, je bla ze prej ena huda gor od did-a in oba zobnika z delom vred okol 34k. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj jest ne mislim original od honde gor dat. Za zobnike pa mislim da so bli že tud enkrat menjani!

sej original so mislm da na hondi okrog 60k, tko da ti ne priporočam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sm ti že 2× povedu pa še ti bom, če zamenjaš samo ketno pol ni fore, ker se ti bo obrabla veliko prej, ker so tudi verižniki slabi, vprašaj v temi pod Verige in nevem kaj vse...., Je brezveze ker tistih par 10k k boš pršparou boš pol porabu za vse komplet novo...

Daš 24k enkrat in maš mir, sej boš valda kmalu prodal...

Vzami pa DID komplet v louis-u so za 95€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sm ti že 2× povedu pa še ti bom, če zamenjaš samo ketno pol ni fore, ker se ti bo obrabla veliko prej, ker so tudi verižniki slabi, vprašaj v temi pod Verige in nevem kaj vse...., Je brezveze ker tistih par 10k k boš pršparou boš pol porabu za vse komplet novo...

Daš 24k enkrat in maš mir, sej boš valda kmalu prodal...

Vzami pa DID komplet v louis-u so za 95€

[/quotTA did komplet so potlej zobniki pa ketna skupej 95 evrov? A pa si siguren da jih majo u beljaku, da nam za brezveze gor hodu? Kva pa glede velikosti zobnikov, kolk morjo bit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!