Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Kolk olja gre v menjalnik?

Neki me zanima moja je 99' in vse zablokirano, in mi gre v 5. pr ene 10k obratu 130km/h :eek: , pol je pa še šesta sam ni blo še ravnine tko dolge, da bi jo razlaufu... nekam velik se mi zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej dimi s 6. prestavo ne boš kj velik prdobu,kvečjem zgubu. Jest se s šesto ponavad vozm tm ene 130 pa da mam ene 6-7k obratov,da mal pije! KO ga pa tišim do konca pa ponavad kr s 5. vozm razn pol pr ene 150 dam u 6. !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sm si kupil NSR 125 letnik 91. in sicer je neki narobe z motorjem in noče vžgat. Zdej jo popravljam pa me zanima par stvari.

Zanima me če gre v to hondo tut 0.8 l olja v mašino al gre kej več.

Če te zanima imam service manual za ta motor.

cca. 60MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej v šesti gre en 10-20km/h več sam rabi res velko ravnino

sej k maš zaprto je točn to fora da se ti nikol ne bo zlaufala do 11k obratov v šesti saj men se zdi tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, sej vem, ku sej vidm da obrati padajo bolj ko ne v šesti, sam če bi bil klanec navzzdol bi šlo kolk? ene 150-160? Čudi me ker je zaprta, al mislte da tam ne razlavfajo 6 do rdečga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Višnje gore je šla zablokirana 150 pa bi mogoče šla še, po ravnem se bo težko zavrtela preko 9k rpm.

PS: V šesti je dobro da imaš več kot 7k rpm ker drugače izgubljaš hitrost.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je sam mislm da tud 7k ni zadost ene 8k-9k da ne zgubla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se da tud z 6 pelat ene 100km/h in to konstantno z nene 6k obratov . To se ti najbl splača če vozš ket po kakšni magistralni cesti in hočš mal prišparat pri benzu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 7k se voziš s kako četrtino gasa, tam okoli 100 ali morda malo več (ne vem več točno), če hočeš pa pospešiti bo treba pa prešaltat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk prbližno izgubi nsr-ka l.98 na ceni če je bila zaletena, potem pa popravljena

jaz tko prbližno mislim od 30-50k sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok kt vsi.

Če je bila samo položena ne izgubi veliko, če je bila pa zaletena pa pol kurca ni vredna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok kt vsi.

Če je bila samo položena ne izgubi veliko, če je bila pa zaletena pa pol kurca ni vredna.

bla je zaletena, sam je zj popravljena (nove plastike in okvir, pa sprednji amortizerji se mi zdi)

kolk bi dal za tak motor l.98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne kupovat zaletenih k se motorja nikol ne poprav nazaj tako kot mora bit.

Raje kksn let starejsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne kupovat zaletenih k se motorja nikol ne poprav nazaj tako kot mora bit.

Raje kksn let starejsega.

jah sam tko prbližn povej

jst mislem ene 300k sit, a j to preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sam tko prbližn povej

jst mislem ene 300k sit, a j to preveč

ce je biv zaleten pa švasan je bolš da greš čimprej stran od motorja.je bolš če kupš tazga k je sam ga položu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je biv zaleten pa švasan je bolš da greš čimprej stran od motorja.je bolš če kupš tazga k je sam ga položu :OK:

vse je blo na novo kuplen (plastike, okvir,...)

sj zato obstajajo računi .)

če pa računov ni se pa še mal spusti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje kako je bilo z novim okvirjem in s plastikami, ker bi za vse skupaj če se je recimo nabil v odštel z novimi vilcami, diskom, feltno,... več kot če bi kupil nov motor.

Kakorkoli že ta motor moraš obvezno it peljat, sicer pa vzami s seboj nekoga ki ima motor in ve kako približno mora it.

Prilepi še kakšen link kaj to gledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje kako je bilo z novim okvirjem in s plastikami, ker bi za vse skupaj če se je recimo nabil v odštel z novimi vilcami, diskom, feltno,... več kot če bi kupil nov motor.

Kakorkoli že ta motor moraš obvezno it peljat, sicer pa vzami s seboj nekoga ki ima motor in ve kako približno mora it.

Prilepi še kakšen link kaj to gledaš.

ni linka spljoh

to mislim motor od tejchy, k j rekla da ga bom konc avgusta prodajala, takrat bi pa jst kupoval k bom izpit do konca naredu

pa tejchy, brez zamere, sam mal se pa morm pozanimat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni linka spljoh

to mislim motor od tejchy, k j rekla da ga bom konc avgusta prodajala, takrat bi pa jst kupoval k bom izpit do konca naredu

pa tejchy, brez zamere, sam mal se pa morm pozanimat  .)

To bo pa bol težko... Jst se za ta motor zanimam in ga bom verjetno tut jst vzel :D sm se moram še zment s tejchi kdaj ga pridem pogledat...

Si za kakšn tedn prekasn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo pa bol težko... Jst se za ta motor zanimam in ga bom verjetno tut jst vzel  :D  sm se moram še zment s tejchi kdaj ga pridem pogledat...

Si za kakšn tedn prekasn

hehe, ni nujno, ona je rekla konc avgusta .) , to je pa še vč ko en mesec, a sta se že kj za ceno menila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!