Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

ej čist nč. Dela ko urca, nobenih težav še nism mu do zdj! Serviser mi je reku d je res full ohranjena mašina d mam kr srečo d je pr tolk km še tok gl! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk sam airboxa pa ne priporočam dol dajat. Jest sm zdele dol uzel pa sm ga koj k sm z vožne pršu dal nazaj. Motor full izgubi na moči pa še na končni. Tko d mislm d se ne splača pospeškov žrtvovati pa končne hitrosti sam zato d ti bo mal bl prdel pa mal mukal.Tko d ne vem kako so eni prišli do zaključka d se ti poveča končna če airbox dol uzameš! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk!!

Ker ste tuki sam profiči za nsr-ke :D me ful zanima vaše menje. Jst sem se ful zagrel za ta oglas http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=37482 Zanima me če je motor sploh vreden te cene, ker men se zdi mal tu mač :eek: . Pa letnik 99 ma kuk končno z blokadam?? Pa kuk bi me koštal če bi dal blokado stran?? :devil:

zelo bom hvaležen za kak odgovor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pomoje d je 100% tolk vredn. Ima zdlo mal kilometrov skori nč, jest jim mam z mojo hondo 99letnik 33.000km . Tko d je ta honda praktično nova. Pa jest sm dal za svojo 480.000sit pa ma 24.000km več. SAm zdi se mi da ta mator že Dimi burek kopuje, če se ne motim! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk sam airboxa pa ne priporočam dol dajat. Jest sm zdele dol uzel pa sm ga koj k sm z vožne pršu dal nazaj. Motor full izgubi na moči pa še na končni. Tko d mislm d se ne splača pospeškov žrtvovati pa končne hitrosti sam zato d ti bo mal bl prdel  pa mal mukal.Tko d ne vem kako so eni prišli do zaključka d se ti poveča končna če airbox dol uzameš! :hmm:

k sem jest dav dol, prvo kot prvo ga zamori, drugo kot drugo mi je crkvov, treto pa k sem ga ugasnu, in pol przgav sem mogu dt ful hgasa da je vzgov :BUA: da bi kam slo bi mogu dol dt pa prpelat do sm hladen zrk, pol bi pa slo kam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta NSRka je že prodana-meni, sam še iskat jo grem 25. ko punca pride domov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frgazer se mora nastavt če odpreš airbox. Pa priporočeno je da se dizo poveča, sam jst je še nism :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk!!

Ker ste tuki sam profiči za nsr-ke  :D  me ful zanima vaše menje. Jst sem se ful zagrel za ta oglas http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=37482 Zanima me če je motor sploh vreden te cene, ker men se zdi mal tu mač :eek: . Pa letnik 99 ma kuk končno z blokadam?? Pa kuk bi me koštal če bi dal blokado stran?? :devil:

zelo bom hvaležen za kak odgovor  :)

Men se zdi drago. Si že povnoleten, zato si raje omisli Er-5, ali kakšnega KLE500, ali zzr250. Imel že hondo nsr in zzr250 in lahko trdim, da je slednji precej boljši, saj ima boljše pospeške in še 4takter je. Narediš cirka 50.000 km z njim (z eno mašino)...... Premisli še malo. Cene omenjenih motorjev letnik 99 se gibljejo okoli 700.000 tisoč. Želim ti čim boljši nakup.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sem jest dav dol, prvo kot prvo ga zamori, drugo kot drugo mi je crkvov, treto pa k sem ga ugasnu, in pol przgav sem mogu dt ful hgasa da je vzgov :BUA: da bi kam slo bi mogu dol dt pa prpelat do sm hladen zrk, pol bi pa slo kam :OK:

ja sej ma nsr-ka aero-intake sistem :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, hvala... :)

dimniburek me je prehitu.. :( tko d bom zdj še mal premislu kva bi nabavu. Hvala vm lepa za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Garfield, zakaj ne nabaviš kej močnejšga? Uno Kawo naprimer, sej izpit že maš? Po letih sodeč recimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce ma pa tako pizdarijo kot jest ... je sel prepozno delat ispit ma pa she kar za 125\11kw ... :BUA:

:topic: aja garfield rojstn dan mas en dan za mano :> :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeem, no ja jest sm tudi kumi zdej naredu izpit, no en mesec nazaj, pa bom septembra že 18...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ma nsr-ka aero-intake sistem  :lol1:  :lol1:  :kva2:

vem da ma, sam vsen bi mogu bl mrzu zrak pridt, vsen ga ful zamori :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam kolk pa stane tale lepotica od auspuha :> ker ocitno jo majo na voljo za zlo velik 125 ...

kosta ne vemlih zle kolk lahk ti jo pa zrihtam pa tud lahk se pozanimam o cen. ce te zanima pis na mail al pa ce mas msn (beasts@email.si).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh hvala ne sej ni panike... mogoce nekoc zdaj sm brez gnara :> :OK: :OK: vseen hvala za ponudbo

ja ja sej vem :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni ga cez akrapovica!!!

ker optimist a misls da ti bo akrapovic naredu za 2t motor auspuh...dej lol...ves njemu se to ne splača ker da sam za raziskovalni oddelk prevec da se spusti v to kaj sele v izvedbo,no ja lohka ti nardi ce se zmens sam stane skor vec k tvoj motor pol..Lol optimisti :P

Popravljeno . Popravil tejcy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!