Skoči na vsebino

Honda NSR 125


alien

Priporočene objave

Če bo kdo prodajal hondo nsr 125 v kratkem, naj mi jav na pm pa se bomo kj zmenil... :D Al pa če kdo ve za kakšno d se prodaja v dobrem stanju,ohranjena pa to...

LP Garfield

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok maš pa dnara, mislm kok mislš dt za motor?

Čist odvisn od motorja kok bi dal za njega <_< Jst mam našparanih okol 500 čukov, kar pa ne pomen d bom vse dal za motor... Kokr je motor vredn tok bom dal za njega... Ja pa najbol me razpizdi k se po telefoni vse zmeneš, un k prodaja prav d je motor ql, pol pa k tja prideš je pa vse en kup rjevine... mal :topic: ...

Se opravičujem... :blush:

Če kdo ve za kakšno nsr-ko se lahk slišmo... pa mogoče tut kj zmenmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj, če ne bo šlo drugač bom mogu pa čakat na konc sezone :BUA: d bom lahk kupu motor... Če bo kdo kj zvedu :D veste koga morte obvestit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi da je nekje z Vrhovcev ali Dobrove, oz. še naprej, večkrat viden na Tržaški par let nazaj, če je to isti.

Več ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo vas bi prosu :worship: da mi povete koliko stane ali vsaj katiri bat avspuh morda celinder se nabavi za nsrko seveda da bo dokaj kvalitetno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ni to ta, razn če se je dost po onih koncih vozil.

Izpuh originalen, menjavat ostalega se najbrz ne splača, razen če je zaribana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ni to ta, razn če se je dost po onih koncih vozil.

Izpuh originalen, menjavat ostalega se najbrz ne splača, razen če je zaribana.

ayoy :> se enkrat bat je treba menat na 60 delavnih ur! prblizn na 16000 km. sportn pa na 20 ur. pr tejle nsrki k ma ze 30000 bi ga jst takoj menov razn ce upas reskirat da ti ga razfuka :>. Poleg tega motor mn vlece k ma ze obrocke zjebane in nima taprave kompresije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem rablenu z okoli 30000 km pa bi blo najbrš najbolje vse menjat pa bi rat vedu ceno pa katire kose da se finančno naštimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasi to mene konc avgusta :D

to bo pomoje lih taprav čas zame, ker letnik pa maš, sam jaz več kot 400k sit ne mislem dat (ker nimam), ok no 20k sit +/- ni lih problem

no, pa prosim če mi poveš mal o tele tvoji nsrki, pa hondaš tud lohk mal poveš (letnik, prbilžna cena ki bi bla postavlena, odblokirana?, kolk leti.......)

sam mal tko okvirno da bom vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ni to ta, razn če se je dost po onih koncih vozil.

Izpuh originalen, menjavat ostalega se najbrz ne splača, razen če je zaribana.

Če je ribnla pa da je tip sam bat zamenou je najbrž lohk mal zajeban kupvt ker bi blo lohk zjebanga še kej druzga (ojnica itd...)?

Poprav če se motm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bo pomoje lih taprav čas zame, ker letnik pa maš, sam jaz več kot 400k sit ne mislem dat (ker nimam), ok no 20k sit +/- ni lih problem

no, pa prosim če mi poveš mal o tele tvoji nsrki, pa hondaš tud lohk mal poveš (letnik, prbilžna cena ki bi bla postavlena, odblokirana?, kolk leti.......)

sam mal tko okvirno da bom vedu

Obstajajo maili in Personal Messagi, ne tle smetit preveč, ker bo zok kazal rožičke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo maili in Personal Messagi, ne tle smetit preveč, ker bo zok kazal rožičke

jah s tem k bi mi povedala kolk je vredn bi tud drugim koristl, cena glede na letnik, itd. tko da mislim d kle ni problema spljoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sm si kupil NSR 125 letnik 91. in sicer je neki narobe z motorjem in noče vžgat. Zdej jo popravljam pa me zanima par stvari.

Zanima me če gre v to hondo tut 0.8 l olja v mašino al gre kej več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk navte verjel ker še jest skori nism verjel, dons sm z 6,8l prevozu 200km. Se prav da mi je poraba padla na 3,4l/100km. Peljali smo se pa iz Kranja-jesenice-kranska gora-vršič-tolmin-idrija-železniki(tm sm tankov na petrolu). Tko da folk Honda rulls ane! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tut men je zadje cajte upadla poraba prov res na ene 3.75 na 100km najmanj

pa ne zdej da bi full turistično vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm odvisno ki tankaš.....ene pumpe majo bol kvalitetn bencin.....sam kaj ni 6,8 nekam malo za 200 km :) ijap honda rulz :OK: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!