Skoči na vsebino

Ukradeni Motocikli!


jose

Priporočene objave

Sam ni mi jasn,da so šli tak grd motor ukradet,jz pa unga lepga GS-a v garaž ga pa nben noče :P :lol:

 

Jaz ti ga lahko ukradem (če ti je že glih tako breme), sam ključe mi v kaselc vrž, da ti ne podrem vrat. =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupna kletna parkirna mesta so jeba. Pri nas so tudi v začetku sunl en moto in skuter. Kradejo lokalci. Ne tisti v radiju 200 m, ampak 2 km. "Sosedov" barabin sporoči kje je kaj zanimivega, potem pa pridejo prijatelji in izvedejo akcijo. Sem imel enkrat v enem pubu priložnost poslušat mularijo kako kradejo skuterje in kako laufa posu. Pred precej leti so našmu mulcu iz kleti sunl vpadljiv MTB. Ob prijavi na policijo so pokazal še slike možnih storilcev. Nisem mogel verjeti očem koliko lokalnih mulcev ima zaradi kraj policijski dosje. Vidiš jih pa skoraj vsak dan.

 

Tudi sam imam sparkan motor v skupnih kletnih parkiriščih. Dodatno sem se zavaroval tako, da sem šel od lastnika do lastnika iskat soglasje za zaprtje parkirnega mesta. Ko sem zbral več kot 50% soglasij sem si po predhodni odobritvi upravnika naredil garažo.

 

Maus upam, da čimprej dobiš moto nazaj.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupna kletna parkirna mesta so jeba. Pri nas so tudi v začetku sunl en moto in skuter. Kradejo lokalci. Ne tisti v radiju 200 m, ampak 2 km. "Sosedov" barabin sporoči kje je kaj zanimivega, potem pa pridejo prijatelji in izvedejo akcijo. Sem imel enkrat v enem pubu priložnost poslušat mularijo kako kradejo skuterje in kako laufa posu. Pred precej leti so našmu mulcu iz kleti sunl vpadljiv MTB. Ob prijavi na policijo so pokazal še slike možnih storilcev. Nisem mogel verjeti očem koliko lokalnih mulcev ima zaradi kraj policijski dosje. Vidiš jih pa skoraj vsak dan.

 

Tudi sam imam sparkan motor v skupnih kletnih parkiriščih. Dodatno sem se zavaroval tako, da sem šel od lastnika do lastnika iskat soglasje za zaprtje parkirnega mesta. Ko sem zbral več kot 50% soglasij sem si po predhodni odobritvi upravnika naredil garažo.

 

Maus upam, da čimprej dobiš moto nazaj.

 

 

... stari, želim ti vse najboljše .... :OK:

 

... ampak, če se lotijo "tapravi" to počet, ti tud garaža ne bo pomagala ...   :whistle::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pik1: to je vse res. Samo če vzameš v zakup 2x sekcijska vrata, Abus Granit Extreme plus 59 in alarm, je že preveč postavk. Možnost, da te negdo najde in z macolo butne po pesi, je velika. Bi moral biti moto res nekaj posebnega, da se tatovi spravijo v tako akcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:PSej taki motocikli ki jih imaš ti so posebni

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet, pr nas več al manj kradejo čapci. Poleg Strojanov. "Kod njih se uvažava jedino sportsko otmeno vozilo". Če bi na svojga nalepu nalepko "BMW Super Sport" bi lahk blo že kobno.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men nč nouga :cry:

 

Lopov je lopov, ne glede na vero, raso, spol, spolno pripadnost, nacijo ... roke vsem lopovom porezat :angry:

 

:(

 

maus, če slučajno rabiš kakšno pomoč v "papirni vojni" samo reci... smo na žalost ne prav dolgo nazaj pridobili dotične izkušnje iz prve roke   :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tudi nikjer posebaj ne pise pred bazenom "POZOR, VODA JE MOKRA"

 

To so stvari ki se jih enostavno ve in so povsem logicne, brez vpogleda v statistike.

ko prebiramtvoje komentarje, mi je tudi marsikaj jasno, brez podnapisov :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, šmajser ta prvemu čapcu k' ga tam okol gledaš vsak drug dan do saržerja v grlo, pa bo rezultat. Pr polciji je pa tko: "Slaba plata radit neću, jebo mater produzeću".

 

mg345425.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to iz statistike o čapcih? še nisem zasledila da imamo pri nas rangiranje kdo več kdo manj krade.....

 

Ne rabiš okrog razlagat, da si malce manj razgledana. Ti pa zrihtramo neomadeževanega čapca, da uredi še drugo plat problemov.

 

p.s. Samo, da ne zbeži :xx:

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se umirit s tem kdo je ukradu motor, če se ga najde fajn, če ne pa se ga bo še iskalo. Pa ni mi jasno kako lahko nekateri obsojate kdo je ukradu motor, a ste bli zravn pa videli, a ste šli na SURS pa se pozanimal kakšna "družba" jih največ krade? Nevem, sej mamo policijo za take stvari, ker če bi vsak vzemal stvari v svoje roke bi blo danes še slabše kot je.

maus velik sreče pri iskanju in da bo tat plačal za nevšečnosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ni bil slučajno Boro Majstorovič? On mi je neki sumljiv tip :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!