Skoči na vsebino

Honda CB 600 F Hornet


Sali
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

servis manualManuale_Officina_Hornet_07.pdf

priročnik navodila Hornet manual.pdf

Priporočene objave

Evo to je moja Hornetka 03attachicon.gifMiro1 021.jpgattachicon.gifMiro1 024.jpgattachicon.gifMiro1 023.jpg...malo sem jo predelal..zadek,krmilo,izpuh,zadnji blatnik,itd,itd...

 

Lepa Hornetka  :OK:

 

Prilimaj slikice še v to temo :)  http://www.motosvet.com/tabla/topic/7003-galerija-motociklov-foruma%C5%A1ev/page-154

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrana, tole bo igracka zate.

Skoda, da nisi podobno opremljene 9tke dobil.

Pri balanci bom moral sprednjo pletenico za zavore zamenjat, ze zdaj je na knap, ker imam distancnik za balanco, da je 1cm visje in bolj proti meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrana, tole bo igracka zate.

Skoda, da nisi podobno opremljene 9tke dobil.

Pri balanci bom moral sprednjo pletenico za zavore zamenjat, ze zdaj je na knap, ker imam distancnik za balanco, da je 1cm visje in bolj proti meni.

Sej naslednjo sezono si bom kupil Hondo CB 1000 Naked l.08-09...ČRNO.,če bo denar..sprva sem imel v mislih Z1000 sam nisem nek naklonjen Kawasakiju..Honda je Honda..

 

Res, zamenjaj si balanco, dej gr širšo boš videl, da je že sedenje in vožnja čist drugačna, kot pa z originalom..sej pletenica za zavore ni draga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CB1300 je terminator med temi srsenkoti. Verjetno si ga ze ogledoval :D

Moji bivsi ni ustrezala pozicija tack, so previsoko, je pa lustno za vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom, takoj ko pridem domov...sem na službenem potovanju..mam tud slike, med predelavo zadka..home made..

no daj te slike predelave pa le prilimaj me zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč prosim. Lastniki hornetk 1998-2006 mi lahko prosim premerite koliko meri vaš hladilnik?

Zanima me višina in širina. ter širina bočnih prekatov (levi pa desni bok preden začne satovje).

 

Iščem pokrov za hladilnik moje hornete in sem ga tudi dobil, še lepega kot bombon (originalnega) a k**** ko ne paše gor saj je moj hladilnik ene 25mm v osnovi prekratek. Ker imam aftermarket hladilnik in ne OEM vem, da so razlike med velikostmi med letniki. Ful bi rad ugotovil kaj imam po velikosti kot hladilnik, kam paše pokrov hladilnika ki ga imam in nenazadnje kaj rabim da bo pasalo gor na mojega. :)

 

V obskurnem slučaju da ima nekdo obraten problem od mene z veseljem organiziram menjavo. :)

Če pa ima kdo viška kakšnega aftermarket za recesijsko kompatibilen denar se tudi priporočam (če mere gredo skupaj z mojim).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoč prosim. Lastniki hornetk 1998-2006 mi lahko prosim premerite koliko meri vaš hladilnik?

Zanima me višina in širina. ter širina bočnih prekatov (levi pa desni bok preden začne satovje).

 

Iščem pokrov za hladilnik moje hornete in sem ga tudi dobil, še lepega kot bombon (originalnega) a k**** ko ne paše gor saj je moj hladilnik ene 25mm v osnovi prekratek. Ker imam aftermarket hladilnik in ne OEM vem, da so razlike med velikostmi med letniki. Ful bi rad ugotovil kaj imam po velikosti kot hladilnik, kam paše pokrov hladilnika ki ga imam in nenazadnje kaj rabim da bo pasalo gor na mojega. :)

 

V obskurnem slučaju da ima nekdo obraten problem od mene z veseljem organiziram menjavo. :)

Če pa ima kdo viška kakšnega aftermarket za recesijsko kompatibilen denar se tudi priporočam (če mere gredo skupaj z mojim).

 

Bom izmeril svoj hladilnik pa ti javim kakšne so mere...na motorju imam original hladilnik.

 

 

Bom izmeril svoj hladilnik pa ti javim kakšne so mere..na motorju imam original hladilnik.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no daj te slike predelave pa le prilimaj me zanima

Na žalost imam samo ti dve slike ko sem ga predeloval..ostale slike so mi moji menda po nesreči zbrisali dol z računalnika..

post-12374-0-88741900-1391960035_thumb.jpgpost-12374-0-46281200-1391960054_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te je pičilo za horneto?

Žmigavci so 200€ kazni prvič ko te ustavijo... prav na te so alergični... (če želiš še 4 rezevne me kontaktiraj) :)

 

če je na šipci oznaka 1210 potem imam TUV za te smernike. Men zal ne pride v poštev ker imam 1173. 

tako da če majo slučajno tvoje 1210 se priporočam za rezervne oz. menjavo  :)

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je na šipci oznaka 1210 potem imam TUV za te smernike. Men zal ne pride v poštev ker imam 1173. 

tako da če majo slučajno tvoje 1210 se priporočam za rezervne oz. menjavo  :)

Moji so cheap ass knockoff-i kitajske v vrednosti pira na komad. :) Kaki TUV neki žališ kitajce...

tipo tejle:

Free-Shipping-1-pair-Carbon-LED-TURN-SIG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah isto 1173

Moji so cheap ass knockoff-i kitajske v vrednosti pira na komad. :) Kaki TUV neki žališ kitajce...

tipo tejle:

Free-Shipping-1-pair-Carbon-LED-TURN-SIG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele se dobi iz ebaya za 12$ vse 4. Jaz sem jih naročil za na Zja, a policaji res zelo komplicirajo? mislim, sej so dost vidni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele se dobi iz ebaya za 9.66$ vse 4. Jaz sem jih naročil za na Zja, a policaji res zelo komplicirajo? mislim, sej so dost vidni.

Jst nam tvegu tk da grem v nakup barracudinih (TUV papirji) iz KMC-ja. Sicer dragi ampak še zmerom mn kot kazen. 

 

Vrana lep motor, kako ti je pa ratal homologirat tele smernike na hornetki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je na šipci oznaka 1210 potem imam TUV za te smernike. Men zal ne pride v poštev ker imam 1173. 

tako da če majo slučajno tvoje 1210 se priporočam za rezervne oz. menjavo  :)

Bom juter pogledal katero oznako imam in ti javim...popoldan oz. zvečer...ok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nam tvegu tk da grem v nakup barracudinih (TUV papirji) iz KMC-ja. Sicer dragi ampak še zmerom mn kot kazen. 

 

Vrana lep motor, kako ti je pa ratal homologirat tele smernike na hornetki

Ja tam, kjer sem jih kupil sem dobil vse papirje zraven, tudi račun, v isti trgovini sem tudi kupil izpuh Takkoni in vse skupaj sem lahko homologiral kar pri njih..

 

http://www.yahosuka.si/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Je med vami kdo s sivo (srebrno) hornetko S? Vabljen na kavo na črni kal oz. v koper. :) (seveda če pride s horneto, saj bi rad primerjal barvo in ugotovil če je bila moja štrihana z enako barvo orignala oz. s približkom od oka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je med vami kdo s sivo (srebrno) hornetko S? Vabljen na kavo na črni kal oz. v koper. :) (seveda če pride s horneto, saj bi rad primerjal barvo in ugotovil če je bila moja štrihana z enako barvo orignala oz. s približkom od oka.

Če se kdo javi,da pride v Koper tebi barvo pokazat nebo dosti kava bo treba kar kakega odojčka obrnt za prdjed pa kavijar ali pršut in da neboš brez Terana dobiš dobrega v kleti pri Miklavčiču !

Ps; naslov in tel.ti lahko pošljem na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablabla ... brez Terana dobiš dobrega v kleti pri Miklavčiču !

Da te mal razsvetlim; v Kopru je sicer Refošk doma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kdo javi,da pride v Koper tebi barvo pokazat nebo dosti kava bo treba kar kakega odojčka obrnt za prdjed pa kavijar ali pršut in da neboš brez Terana dobiš dobrega v kleti pri Miklavčiču !

Ps; naslov in tel.ti lahko pošljem na PM

Ob kavi se dogovori nadaljne dogodivščine če je tisti ki pride kolikor toliko priljuden in zainteresiran. :D

Ti je že napisal Hajoktejn, dodal bi še a bi ti đelel kaviar iz umetno gojenih postrvi iz lokalne rečice Rižane?

Sicer pa že za refošk rabiš želodec če nisi domačin, za teran je še slabše.

Na koncu pa apriori nebi ponujal alkohola tistemu ki se pripelje z motorjem. Sam nisem nealkoholik a na motorju sem bil in vedno bom 0.0... pač osebna spontana odločitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

zdejle je počasi pravi čas za preobut mojo hornetko, pa sem malo neodločen kakšne gume bi vzel...torej katere imaste vi nameščene SS al ST, lahko napišete tudi model...

 

lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

zdejle je počasi pravi čas za preobut mojo hornetko, pa sem malo neodločen kakšne gume bi vzel...torej katere imaste vi nameščene SS al ST, lahko napišete tudi model...

 

lp 

Če hočeš zelo dobro gumo za Hornetko in da narediš veliko kilometrov, z najboljšo oprijemljivostjo na mokrem, gumo ki jo lahko uporabiš tudi na pisti.... potem vzami Dunlop Roadsmart 2. S prvo serijo Roadsmart 1 sem naredil ene 12.000km (ne dirkam na pisti in vozim kar normalno :)

 in še je ostalo kar nekaj profila. Torej športno -turna guma. Zelo dobre izkušnje.

Verjamem, da so tudi druge ok ampak ta je pač moja izbira in bo tudi v prihodnje ostala.  Ne šparaj na gumah in vzami dobro zadevo. Vsekakor pri tem modelu ne boš nič zgrešil ! 

 

http://www.revzilla.com/motorcycle/dunlop-roadsmart-2-rear-tires

http://www.motosvet.com/vozili-smo-dunlop-roadsmart-ii.html

 

Prijatelj je naredil z prvo serijo 14.000km na Yamahi TDM.

Popravljeno . Popravil m4dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem priporočilu Roadsmart II za sršena. Odličen oprijem na mokri, hladni cesti, motor se lepo nagiba, pri normalni vožnji pa zdrži cca. 10k km in še več. Razmišljam tudi, da bi z njo obul Z-1000, na katerem ima Sportsmart še za slabih 1000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naletel na road.s. 2,ki je tresla,pa je niso hotel zamenat.

za bolj dinamicno in vecji obcutek oprijema se naprej vozim samo conti road a. 2 gt. nardis sicer manj kmjov a guma je mehkejsa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!